Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Daelim Roadwin 250R - Hyosung GT250R - Bumoto calibre 250RR

Motovento
    REKLAM ALANI
    ShockWave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşAllah günün birinde :)
    Arkadaşlar sizce bu motorlar arasından alınabılecek en iyi motor hangisidir rahatlık performans ve yakıt bakımından teşekkürler

UNUTMA iyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DarkKnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunu 100 lerce sayfa konuştular ve net bir karar yok çünkü istediğinizin dünya üzerinde racing tarzı alanda bir tanımı yok.Öncelikte tipini beğendiğiniz motor olucak hyosung tam bir racing kullanım tarzında daelim bildiginiz naked motor gibi rahat rahat kullanılacak motor Calibre 2sinin arasında kalıyor.Tip olarak en güzel bana göre daelim kimisine görede diğerleri.Hyosung çift silindir daelim tek Calibreyi hatırlayamadım şimdi birsürü fark ve detay ortaya çıkıyor öle bi anda kesip atılabilecek birşey değil yani hakkınızda hayırlısı olsun umarım gönlünüze göre birşey alırsınız birde aklıma gelmişken son olarak bakım masrafları ve parça maliyetleri farklıdır elbette silindir farkı menşeisi vb gibi olaylardan dolayı.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    eğer sıfır alacaksan hyosung almalısın bence yani kaç bin lira bilmiyorum ama 10 bin falan var heralde sıfırı hem 2013 modeli çok güzel hemde bilindikk bir marka

daelim de kore malı tahmin ediyorum hyosung gibi kalitelidir aşşağı kalır yani yoktur yani

bumotonun görüntüsü çok iyi kullanan arkadaşlarda çok memnunlar motordan ama aradaki kalite farkını bilmediğim için yorum yapmak istemiyorum

Motosikleti
    fiyat sınırı 7.5 milyar civarı

O fiyata bence ya daelim ya da bumoto bak çünkü resimdeki hyosungu kullanıcısı temiz baktıysa o fiyata temiz motor yeni bulamassın senesi 3 seneyi aşabilir.Diğerlerinde 2012 ve çok az kmde bulman gayet mümkün bana göre motosikletin türkiyede nasıl bir kullanıcı kitlesi ve gördüğü saygıyı az çok hepimiz biliyoruz o yüzden ben 10 bin km üstü küçük cc li bir motoru almaktan yana değilim heleki racing dediğimizde gençlerimizin nasıl çıldırdığını biliyoruz herkesi kapsamasa da o yüzden gönlüne göre bir karar vermelisin aç servisleri ara sor parça bakım fiyatlarını buraya başlık açmışsın yalnız 3 motorunda başlığı var ve herşey mevcut biraz araştırmalısın herşey hazır gelmiyor malesef.

Motosikleti
    Araştırma yaptım yapmadım değil benım gönlüm bumoto calibreden yana fakat şu sorun benım kafamı kurcalıyo çoğu kişi kişiller çin motoruna karşı oldugundan benımde kafam karışıyor o yüzden bilgi almak istedim kusura bakmayın amacım fazla konu açıp doldurmak değildi..

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    CBR 250

Alıntı ShockWave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araştırma yaptım yapmadım değil benım gönlüm bumoto calibreden yana fakat şu sorun benım kafamı kurcalıyo çoğu kişi kişiller çin motoruna karşı oldugundan benımde kafam karışıyor o yüzden bilgi almak istedim kusura bakmayın amacım fazla konu açıp doldurmak değildi..
    Kusurluk birşey yok zaten başlık gelir geçer bize batan bir nokta yok sizin bilgilenmeniz için söyledim bende şöyle söyleyim fikrimi 7.5 bütçe var dediniz.Eğer o parayı motora hibe edebilirim diyorsanız ticari kaygım yok diyorsanız gidin istediğiniz motoru alın isterseniz türkiyede tek olan motoru alın siz mutluysanız kimsenin düşüncesi sizi ilgilendirmemeli.Servisini yapabileceğiniz birsürü yer var parça sıkıntısıda yaşamassınız hadi yaşadınız diyelim koskoca Kawasaki Yamaha gibi markalar yaşatıyor daha ötesimi var boşverin siz milleti laf yapanada ben beğendim dersiniz olur biter.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    İlgi istiyorsan GT250R, ortalama bir makine olsun, parçası vs üzmesin dersen CBR al.

Motosikleti
    GT250R lafım yokta adamlar gitmiş önü bozmuş arkadaş o makineye öyle ön takım olmamış hiç :D

Motosikleti
    kasası hoşuma gitmiyo nedense :D

BySeaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bumoto Calibre 250rr
    Gt250r'ı bende almayı düşünüyodum biraz araştırmıştım en büyük sorunun krank kırması oldugu söylediler ve krank kırmayan gt250r'ın olmadıgını söylediler ama bilemicem ben tercihimi Bumoto calibre 250cc den yöne kullandım ve aldım :D

Motosikleti
    hayırlı olsun bende calibre alıcam büyük ihtimal bi sorunun oldumu paylaşırsan sevinirim

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Azıcık bekle altın elbiseli adamın 250cc karşılaştırma videosu çıkacak. Bu moto hariç diğerleri var.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı BySeaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gt250r'ı bende almayı düşünüyodum biraz araştırmıştım en büyük sorunun krank kırması oldugu söylediler ve krank kırmayan gt250r'ın olmadıgını söylediler ama bilemicem ben tercihimi Bumoto calibre 250cc den yöne kullandım ve aldım :D
    motorum şu an 70000 de her 10000 de bir krank kırıyor.(söylüyorum) arada mekan gezerken denk geliyor. istemeden kulak misafiri oluyorum, hyosung kelimesinin geçtiği yerde krank kırıyor cümlesi başı çekiyor...
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daelim ile Bumoto (yada omoto, şumoto) karşılaştırılamazki.
    Biri kendini kanıtlamış, yılların KORE markası.
    Diğeri bildiğin Çin malı.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

BySeaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bumoto Calibre 250rr
    Altın elbiseli adamda bumoto calibre 250cc tanıtımını yapıcak fakat bulamamış hala ama yapıcak onunda tanıtımını.Bildiğin çin malı diye kestirip atmamak lazım artık nerdeyse bütün herşey çinde üretilmeye başladı ama kalite farkı var tabi.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Daelim kötü bir marka değil ancak bugun sıfır bir daelim 250 roadwinin üzerine oturdum az inceledim. Bu motoru hyo ile kıyaslamak hakaret olur, aksini iddaa eden motordan alamıyordur yani.

Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daelim kötü bir marka değil ancak bugun sıfır bir daelim 250 roadwinin üzerine oturdum az inceledim. Bu motoru hyo ile kıyaslamak hakaret olur, aksini iddaa eden motordan alamıyordur yani.
    Daelimde hyosungu zaten aynı sınıfa kimse koyamaz koymuyolarda aradaki fiyat farkıyla beraber sürüş pozisyonu gayet herşeyi açıkca belli ediyor tek silindirli cbr a güzel bir alternatif olur daelim silinmezlerse piyasadan tabi.

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    Bumoto hakkındaki tüm sorularına en iyi cevabı Sonpol verir. Sonpol buraya bekleniyorsun!
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler