Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Daelim Roadwin 250R - Hyosung GT250R - Bumoto calibre 250RR

Motovento
    REKLAM ALANI
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daelimde hyosungu zaten aynı sınıfa kimse koyamaz koymuyolarda aradaki fiyat farkıyla beraber sürüş pozisyonu gayet herşeyi açıkca belli ediyor tek silindirli cbr a güzel bir alternatif olur daelim silinmezlerse piyasadan tabi.
    Fiyatına hiç bakmadım ancak oturma pozisyonu oldukça rahat, malzeme kalitesi orta. Makinesinin sağlamlığını bilemiyorum. Fiyatı uygunsa alınabilir her halükarda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    dostum calibreden memnun olan çok daelim i hiç bilmiyorum araştırmak lazım ama 6500-6250 filan sıfır calibre veriyorlar bunun üstüne sağlam bi mont pantolon ve kask hatta belki bot ile motorunla tam uyumlu ve şekil olursun 300 den başlayan fiyatlara tiger egsozlar var calibrede güzel ses veriyor bide öyle birşeyle tadından yenmez

bi alternatif olsun sana

ShockWave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşAllah günün birinde :)
    Bugün bumoto bayisine gittim arkadaşlar hem 2012 model hemde 2013 modele binme fırsatım oldu yani süremesemde dışardan gördüğüm izlemlerle 2013 modeli 2 aya geliyomuş siyahına bindim bide 2012 beyaza bindim sordum fiyatını 8.5 milyar dediler 2012yi sordum 7.5 dediler fakat tercihimi 2013 beyaz olursa ondan yana kullanıcam kararımı verdım
    UNUTMA iyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

Xallez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250R
    İyi ama calibrenin 2013 model diye birşeyi yok ki. 2012 deki aynı motorun üretimine devam ediliyor işte. Bu fiyat farkı da ne?
    Yalnız bumoto 2013 cbr ın çakmasını getiricekti belki ondan söz ediyorsundur?
    Alıntı ShockWave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün bumoto bayisine gittim arkadaşlar hem 2012 model hemde 2013 modele binme fırsatım oldu yani süremesemde dışardan gördüğüm izlemlerle 2013 modeli 2 aya geliyomuş siyahına bindim bide 2012 beyaza bindim sordum fiyatını 8.5 milyar dediler 2012yi sordum 7.5 dediler fakat tercihimi 2013 beyaz olursa ondan yana kullanıcam kararımı verdım

Motosikleti
    valla üzerinde daha etiketi bile yoktu gıcır gıcır dedim bunla bunun farkı nedir bu 2012 bu 2013 model dedi fakat 2 ay sonra satışa sunulcak dedi 1 milyar fark oynuyor dedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

teşekkürler beyaz calibre düşünüyorum buna uygun olarakta bembeyazmı giyinsem ne yapsam

Xallez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250R
    bu hangi bayi acaba? Gidip görmem gerek. 2012 de üretilen motor piyasada biraz tuttu diye aynı motoru ama bu 2013 deyip 8500 liradan vermeye kalkıyorlarsa o adamlarla iş yapılmaz zaten. O fiyatların 300-500 üzerinde piyasada 2012 ninjalar var. O parayı verdikten sonra çinli alıcağıma kalitesi belli olan japon alırım şahsen.
    valla üzerinde daha etiketi bile yoktu gıcır gıcır dedim bunla bunun farkı nedir bu 2012 bu 2013 model dedi fakat 2 ay sonra satışa sunulcak dedi 1 milyar fark oynuyor dedi

Motosikleti
    bayi dediğim satış yapıyolardı yani fabrikaymış dediğine göre BM yazıyo girişinde falan ama 2012 ye göre 2013 daha kalıplıydı

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:46 ----------

teşekkürler beyaz calibre düşünüyorum buna uygun olarakta bembeyazmı giyinsem ne yapsam
    1- 1 yaş fark için bin lira fark vermek bana mantıklı gelmiyor, o paraya ekipmanımı daha kaliteli alırım.
    2- Bembeyaz en fazla 2 gün giyinirsin, üçüncü gün renk önce sarıya sonra griye döner. Hele yazın ölü sinekler üzerinde çok belirgin olur. Bu yüzden ne yap et motora göre ekipman alma.

Motosikleti
    siyah o zaman en mantıklısı he bide 2012 -2013 arasında 1 -2 milyar oynamaası garip geldi en azından 3-4 milyar oynamalıdır dıye dusunuyorum yoksa boşuna gibi bişey olur

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Denizhan,

Avatarın da pek şıkmış . Gözüme hiç yabancı gelmedi!

Bu arada yeni model diye konuştuğunuz motosiklet sanırım cbr 250r'ın takliti olan ürün? Calibre'nin üretmine aynen devam edilecek. O modelin ise gelip gelmeyeceği belli değildi fuar zamanı. Fakat ileri de getireceklerse de, bu calibre adı altında olmayacak.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    kızdıysan kaldırıyım abim kusura bakma hoşuma gitti diye koydum bende calibre alıcam seneye calibre dedımmı aklıma sen geliyosun :D

Motosikleti
    -
    kızdıysan kaldırıyım abim kusura bakma hoşuma gitti diye koydum bende calibre alıcam seneye calibre dedımmı aklıma sen geliyosun :D
    Yok yahu niye kızayım . Takıldım öylesine. Hakkında hayırlısı olsun...

Motosikleti
    Alırken aksesuarlar hakkında senden yardım isticem abi bütçeme göre

Motosikleti
    -
    Alırken aksesuarlar hakkında senden yardım isticem abi bütçeme göre
    Tabii kardeşim her zaman... ;)

Can yoldaşı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 Gs
    hiç düşünmeden BUMOTO derim, çünkü firmayı çok iyi tanıyorum, markayı biliyorum,satış sonrası olayı çok güzel.motor harika,viprasyon sıfır,al arkadaşım pişman olmazssın.

ibrahimb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250
    Arkadaşlae daelim roadwin 250 R ımı c.tesi günü izmir gülhan motordan satın aldım. Edremit'e kadar 236 km yol yapmışım. Hem rodaj niyetine hem nakliye hem de keyfini çıkarmak adına. 7,78 Lt. benzin yakmışım.4000-5000 devir aralığında 110 a kadar çıktım. fazla zorlamadan. Daha önce 5 yıl hyosung gv 250 kullanmıştım, onun kadar güçlü olmadığını zaten biliyordum.Sürüş keyfi , oturma pozisyonu olarak çok rahat, frenler mükemmel. Yakıt ts 100 km/3,5 lt. ben şimdilik gayet memnunum herkese iyi sürüşler....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler