Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Atv Önerisi [12 Bin Tl Bütçe]

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar siteye yeni kayıt oldum.Uzun zamandır atv leri araştırıyorum. 12 Bin TL bütçem var.Dağda,bayırda,çamurda beni yarı yolda bırakmayacak model ve marka önerilerinizi alabilirmiyim. Kaliteli bişey arıyorum çünkü motoru baya bi zorlıcam .Polarisin 550 XP modeline bakıyordum uzun süredir ama fiyat biraz sorun çıkardı.Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum iyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Polaris, Bombardier gibi motorlara bakmanı öneririm. Fiyatları daha yüksektir ancak istediğin kadar zorlayabilirsin seni hiç üzmez. 2005 model bombardier outlander 400 max sahibiydim. Yaklaşık 5 sene kullandım. Neler yaptığımı, nerelere girdiğimi tahmin bile edemezsin. Yaklaşık 7 kere de devirdim. Çizikler dışında ve arada lastik değiştirmek dışında hiçbir masraf çıkarmadı. Tekrar alacak olsam ben bu iki markadan birini seçerdim.

Teşekkürler , Polaris 500 ve Bombardier 400 max'ın fiyatları 2.el dahil baya bi uçuk şöyle 3-4 bin daha ekleyip 15-16 bine alabileceğim bu 2 marka kadar kaliteli önerin varmı

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Diğer markaların atvlerini bilmiyorum ancak bu iki marka dışında da alacaksan tavsiyem çin malı olmasın en azından büyük japon firmalarından birini seç. Örneğin yamaha bu konuda iyi diye biliyorum modelleri de oldukça güzel görünüyor ve kolayca bulabilirsin. Yinede amerikalılar(polaris) ve kanadalılar(bombardier) bu işi çok iyi yapıyorlar. Acele etmemeni öneririm belki uygun bir 2. el bulabilirsin. Mutlaka almadan bir bilene göster ancak gerçekten sorun çıkarmayacak kadar sağlam motorlar olduğuna da inan. Bir diğer husus da ne amaçla kullanacağına göre uygun modeli seçmen. Yarış için olanlar 2x4'tür araziye fazla gelmezler. Yok ben çamura giricem, dağa taşa çıkıcam diyorsan kesinlikle 4x4 al. Bendeki atv elektronik olarak 2 çeker ve 4 çeker ayarlanabiliyordu. Tek bir düğme ile adamlar o işi halletmişler. Bu da ne kadar profesyonel makinalar yaptıklarını gösteriyor.

oralet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kymco 150 lik var.

Arda1414 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bumoto Hummer 500 Long, (motosiklet yakında)
    Bumoto hummer 500 long var mükemmel ben kullanıyorum son zamanlarda biraz elektriksel problem çıkardı ama geri kalan her şeyi olağanüstü

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    İkinci el kymco 300 bakabilirsin

plaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1
    Kuba'nın ATV modelleri de yabana atılmayacak kadar iyi. Bir de birkaç yerden Arctic Cat firmasının Türkiye distribitörlüğünü aldılar diye duydum. Modelleri daha uygun fiyatlara getireceklermiş. Araştırmanda fayda var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler