Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ER6 da olurmus KLE500 de olurmus ıkısı de uygunmus

Motovento
    REKLAM ALANI
    wind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nerdeyse tamamen aynı seylerı okuyup yorum yapıoruz demekkı Sin

bı yerde cok genıs bı ınceleem yazısını da okumustum az sonra bulur onu da eklerım ama tamamen ıngılızce..sanırım senın ıcın sorun olamayacktır..
    One Life Live It !!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    wind dostum kle 500 tipsiz bişey...estetik açıdan görüntüsü hoş değil...tavsiye etmem...bilginize sunarım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Sin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eklersen cok iyi olur Wind

Bu arada arkadasim Monster la basladi ilk 2 hafta zorlandim ama sonra cok rahat kullanmaya basladim hala gazlamiyorum ama suan sanki scooter kullaniyormusum gibi geliyor dedi.. (ilk hafta hic trafige cikmadi sadece autodrom da kullaniyordu)

Aslina bakarsan bu birazda beceri isi eger sogukkanli biriysen bu dusundugumuz modeller bizi en fazla 2 - 3 hafta zorlar sonra yavas yavas gelisme gosteririz..

Valla dedıgın dogru olabılır bırazdan ote baslarken baya bı becerı ısı oldugu kesın. Aslına bakarsan almaya karar verene kadar heralde o onceden lıstemde olan motorların hepsıne en az bırer kere bınıcem yıne de aklım kalsın ıstemem ama su an Er6F benı alacaksın bılıyorum der gıbı bakıyor

(baya bı suredır gece gunduz arastırıyorum kafayı yemıs olabılırım )

mete_han bıldıgın gıbı bu zevk meselesı zaten Kle nın ustundekı motor farklı ıkı motorda daha aynen kullanılıyor tabı bu uretıcının ekonomı polıtıkası ama yıne de bence o heybetlı durusu oldukca cekıcı
    One Life Live It !!

Haaahhaa..

Wind ben Er6N ABS alicam herhalde cunku onunla ilgili hangi siteye baktiysam for new riders yazan yazilarla karsilasiyorum.. Senin verdigin sitelerde ayni sekilde ER6 serisi icin yeni kullanicilara hitap eder diyor.. Gonul isterdiki Ducati Monster ama onun icin cok atak motor diyorlar hic ugrasamam.. Bakalim artik hayirlisi neyse o olsun ama forumu takip etmeye devam edicem belki daha iyi bi secenek cikar (Bu dedigime kendimde inanmadim.. hadi neyse)

Buarada siteler icin tesekkur ederim

tamamen aynı gorusteyım ..

One Life Live It !!

Ayni kafada birinin daha olmasini bilmek guzel bi his

http://www.motorcycledaily.com/15jul...asaki_er6n.htm
    (Su siteye bi bak istersen Wind)

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Elemanlar kanka yaptı

Eleman? Dagdan indim bayira diyorsun herhalde herneyse ilkokul terk mi kardes

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Samimiyetten diyelim-kardeş...

Motocycleboyreigns kusura bakma arkadasim , Samimiyetle soyledigini anlayamadim..

valla tam olarak aynı sekılde konuya yaklasıp aynı mantıkta ılerlemek cıdden cok gusel umarım kararlarımızın sonuclarını da kazasız belasız gunlerde surerız..
    One Life Live It !!

Insallah

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    Alıntı Sin adlı üyeden alıntı
    Danger0 forumun tamamini okudum fakat 250cc de hosuma gidin hic bi'sey bulamadim.. Elimizin altindaki guc demissin motorsporlarina uzak biri degilim ve ayrica kendi arabamda bu bahsettigim motorlarin hepsinden daha suratli.. Ben sadece egitimini alip , istedigim motorla baslamak istiyorum.. Herneyse tavsiyen icin sagol
    Bu kadar forumlari okumussun madem, guclu bir otomobille guclu bir motor arasindaki hayati risk farkini anlamis olmaliydin...Bari boyle bir sitede bu lafi okumayaydim ben...

Alıntı kucukprens adlı üyeden alıntı
    Bu kadar forumlari okumussun madem, guclu bir otomobille guclu bir motor arasindaki hayati risk farkini anlamis olmaliydin...Bari boyle bir sitede bu lafi okumayaydim ben...
    Arasindaki fark arabayla giderken biri carparsa biraz masraf cikar.. motosikletle giderken biri carparsa asfalt'a carparsin ( kiriklar , zedenlenmeler , hayati riskler vb. )

Ben anlamadim yani guclu arabayla gazliyinca eger carparsan bisey olmuyormu zannediyorsun.. yoksa ben mi yanlis anladim!

Gaz'a bastiktan ve artistlik yaptiktan sonra butun motorlu aletler tehlikelidir. (Ucak , motosiklet , jetski , ski-doo , araba , suratteknesi vb.)

ya arkadaslar bu aletlerın kaportası oldugumuzu, olacagımızı hepımız bılıyoruz ve bu dusunceyıde ve dıger onemlı krıterlerı de akılda tutarak hepımız kendımıze gore dogru secımler vermeye gayret edıyoruz
    hepımıze gore dogruya gıden yol bırbırınden farklı kımısınınkı kurallara sıkı sıkıya baglı kımısı bıraz daha az tercıh edılen yollardan ama onemlı olan dogruya kavusma ıstegı ...
    Zaten bu forumun amaclarından bırı de bu degıl mı cogunlugun dogruya gıden yolda kendı fıkrılerını ve sorularını herkesle paylasması?
    One Life Live It !!

ya arkadaslar bu aletlerın kaportası oldugumuzu, olacagımızı hepımız bılıyoruz ve bu dusunceyıde ve dıger onemlı krıterlerı de akılda tutarak hepımız kendımıze gore dogru secımler vermeye gayret edıyoruz
    hepımıze gore dogruya gıden yol bırbırınden farklı kımısınınkı kurallara sıkı sıkıya baglı kımısı bıraz daha az tercıh edılen yollardan ama onemlı olan dogruya kavusma ıstegı ...
    Zaten bu forumun amaclarından bırı de bu degıl mı cogunlugun dogruya gıden yolda kendı fıkrılerını ve sorularını herkesle paylasması?

Pardon ıkı kez basmısım
    One Life Live It !!

%90 senin gibi dusunuyor.. arada sirada kendi bildiklerinin en dogrusu oldugunu savunan kisilerde cikiyor..

Zaten benimde forum'a uye olmaktaki amacim tecrubeli insanlardan ve motosiklet hakkinda bilgi sahibi insanlardan tavsiye almak.. Ben yarin gidip kafama gore hayabusa alicam demiyorum..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler