Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

2013 Ybr 125 mi,2013 Tvs Apache mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    apache süper ya yeni tasarımı müthiş olmus

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Apache süper süpeeeer param olsa dusunmeden alırdım Yamaha kalıtelı motosıklettır dedıgınız gıbı kaya gıbı duruyor YBR ama Apache'den daha yakısıklı degıl ben pek de fark olmadıgını dusunuyorum aralarında.. servis agını da goz ardı etmemek lazım ama.. yedek parca..
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Öncelikle Ankarada ki yamaha bayisine git senin için şuan en önemlisi bayi kalitesidir.
    Beni zamanında kovmaktan beter etti o yüzden dükkandan söylenerek çıktım.
    Belki sana çok iyi davranır orasını bilemem.
    Herşey marka modelle bitmiyor. Bakarsın Eskişehir uzak olsa bile senin sorunlarınla ilgilenecek bir satıcı bulursun.
    Bu söyledikleriminde ikisinden birini elemende katkısı olabilir.
    Honda evime çok yakın aslında cbe yada cbf de alabilirdim ama küba bayisi çok ilgili güler yüzlü insanlar bazen bunlar markadan üstün geliyor.

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    TVS nin yeterli bayisi yok parçalarıda pahalı arkadaşlarımdan biliyorum. Titreşimi var, YBR ile kıyaslanmaz Mondialin MCX i 162 cc. fiyatıda daha düşük benim vardı. Tavsiyem YBR veya MCX.
    Orhan KÖNİ

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı Ahmet Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TVS nin yeterli bayisi yok parçalarıda pahalı arkadaşlarımdan biliyorum. Titreşimi var, YBR ile kıyaslanmaz Mondialin MCX i 162 cc. fiyatıda daha düşük benim vardı. Tavsiyem YBR veya MCX.
    titreşim öyle abartılacak kadar yokmuş yeni modellerde sıfıra indirmişler duyduğuma göre.çinlilerden uzak durmaya çalışıyorum...

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    bu versustan kavga çıkar ikisinin de özellikleri ortada

hız ve görünüm = tvs
    kalite ve konfor = ybr

buna daha itiraz eden çıkmadı.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    tvs ıyıdır pısman olmassın emın ol ybr den de pısman olmassın ama hız konusunda tvs baya bı farklı ybr den ama ybr de cok rahat o ayrı servıs ıhtıyacın en az 2 sene olmaz sonrası da belkı
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    CRF 250l
    125 cc makinadan ne hızı bekliyorsunuz anlamıyorum. oturuş ve sürüş pozisyonu şehir içi kıvraklığı sağlamlığı yaygın servis ağı vb. bir çok özelliğe sahip. neyse her şey bir yana Çoluk çocuğuma miras kalsın onlarda faydalansın diyorsan YBR125ESD..Satmak istediğindede kolayca satabilirsin göz ardı edilmemeli.

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    oda var tabı tvs alırsan elınde patlama ıhtımalı buyuk zor satarsın gercı ben ıkıncı sını 20 gunde sattım ama sen bana bakma
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    yamaha ybr125
    sohc motor ve balancer teknolojisiyle ayrica markasiyla kendini kanitlamis her konuda insani tatmin eden bence en iyi 125 cc lik motosiklet olan yamaha ybr varken daha onceki gun piyasaya cikmis bir tvs ye o kadar para verilmesi sacma olur bence. fiyati da sacma duzeyde zaten. yalnis anlamayin marka fanatigi degilim mantikli konusuyorum

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı ybr_man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sohc motor ve balancer teknolojisiyle ayrica markasiyla kendini kanitlamis her konuda insani tatmin eden bence en iyi 125 cc lik motosiklet olan yamaha ybr varken daha onceki gun piyasaya cikmis bir tvs ye o kadar para verilmesi sacma olur bence. fiyati da sacma duzeyde zaten. yalnis anlamayin marka fanatigi degilim mantikli konusuyorum
    nickine bakınca anladım zaten marka fanatiği olmadığını
    M.balibey bunu beğendi.

rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    apache daha az yaktigi icin bir dezavantaji var. ankarada kisin motoru her seferinde 3-4 dakika isitman gerekir.hava-yakit karisimi fakir oldugu icin soguk havalarda isitmak gerekiyor. isitmadan 1 metre gitmez motor.onun disinda apache daha iyidir ybrden.tabi ybr daha konforludur.
    live fast, die young
    I am fucking crazy, but I am free

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı rev'it adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache daha az yaktigi icin bir dezavantaji var. ankarada kisin motoru her seferinde 3-4 dakika isitman gerekir.hava-yakit karisimi fakir oldugu icin soguk havalarda isitmak gerekiyor. isitmadan 1 metre gitmez motor.onun disinda apache daha iyidir ybrden.tabi ybr daha konforludur.
    tvs nin neresi ybr den iyidir bizi aydinlatir misin ?

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    Valla ben edirnedeyim. 100 kişiden 85i tvs apache ne bilmez. ama ybr de anında kafalarında canlanır o görüntü. satarken de insan bildiği tanıdıgı seyı almak ıster bunun içindir ki ybr bir adım ondedir.
    tamam belki hızlı değil ama 125cc.
    tamam kalıpsız ufak tefek ama 2kişi de binsen bana mısın demez.
    kim ne derse desin en uzun ve sorunsuz kilometreler onunladır bu kategoride.
    ybr_man bunu beğendi.
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

Motosikleti
    HONDA NC 750S
    tvs oncekı gun degıl 2001 senesınde pıyasaya cıkmıstır suzukı fırması hındıstandakı fabrıkasını kapatınca o fabrıkanın adı tvs olmustur bunun ıspatını kutuklerıne bakarak anlarsınız suzukının aynısıdır hala ybr den de ıyı degıldır sadece hızlıdır ybr daha uzun omurlu yanlız 10 sene kullanma planı olmayanlar ıcın tvs guzel bı secenek
    blueway2 bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs oncekı gun degıl 2001 senesınde pıyasaya cıkmıstır suzukı fırması hındıstandakı fabrıkasını kapatınca o fabrıkanın adı tvs olmustur bunun ıspatını kutuklerıne bakarak anlarsınız suzukının aynısıdır hala ybr den de ıyı degıldır sadece hızlıdır ybr daha uzun omurlu yanlız 10 sene kullanma planı olmayanlar ıcın tvs guzel bı secenek
    yamaha 1887 yilinda yollara adini duyurmus bir markadir. simdi siz tutup da bunu tvs ile kiyaslarsaniz sacma olur diyorum. tvs kullanmadim ama yolda gidislerine seslerine amortisor calisma sekline bakarak kaliteyi anlayacak kadar iyi bir motorcuyumdur.

Motosikleti
    yamaha türkiye'de batmıyorsa tek sebebi ybr 125'tir. yamaha sadece ybr 125 ile honda'ya kafa tutuyor. bu iyi bir şey değil elbette. sonuçta ybr alternatifsiz kalıyor ve yamaha onun ekmeğini bi güzel yemekte. 10 senedir başka motor getirmiyor bu sınıfta. honda ybr 125'e rakip bir sürü tip denedi ama tutmadı, hatırlayın. 10 seneden bu yana honda'ları. titan, cgl 125, titan deluxe, titan es, cg 125, cbf 150, cb 125e bi de şimdi yeni çıkan sb bilmem ne. yamaha tek tabanca ybr 125.

bunun adını varın siz koyun. marka fanatikliği mi? inanın ben bıktım artık ybr 125'ten ama maalesef alternatifi yok.

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    Ybr cbf tvs kapışması yazılır kitap olur, okunur ama biz yine bunu tartışırız.
    bunun kitabı yazılmalı
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Alıntı rev'it adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir soru sorucam,aşağılama falan olarak algılama artniyetli değilim.Hayatında ybr'ye hiç bindin mi de ybr'nin daha fazla yaktığını söylüyorsun?
    ybr_man bunu beğendi.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Motosikleti
    2003'ten beri ybr 125 kullanıyorum, şu anda üçüncüsü altımda diğer ikisi de 200.000 devirdi şu andaki 150.000 i aştı 200 den sonra 2014'te de ybr aynı olursa terkedecem bu melketi avrupa'dan varadero 125 getirecem.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)