Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ekipman konusunda fikir ve duşunceler

Motovento
    REKLAM ALANI
    dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    Umarım konu dogru yerde acılmıstır. CBR 250R 2013 beyaz renk aldım buna uygun bır mont alma fıkrı ıcındeyım daha once tekstıl grı beyaz karısımı mont kullanıyordum suan hala ustumde ama yazlık oldugu ıcın hava su hersey ıcerde ayrıca beyaz renk oldugu ıcın kır cok cabuk gosterıyor ve zor temızlenıyor. Motora uygun olsun dıye REVİT TT montunu cok begendım fuarda onu alma fıkrım var ama bu cabuk kırlenme zor temızlenme yuzunden tereddutteyım

Siz olsanız ne alırdınız acaba sıyah hudson robocop mu alsam deri ıstıyorum ama yazında pısmek ıstemıyor aslında ıcı cıkabılen yazın ınce kısında ıclıkler takılınca kullanılan ( kıs derken kasım' a kdr ) bır mont ıstıyorum model renk fıkırlerınızı beklıyorum .

Ayrıca bırde ayakkabı almam lazım onumuz yaz bot yerıne korumalı yumusak ayakkabı tavısıyenız var mı acaba zaman ayırdıgınız ıcın tesekkur ederım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:23 ----------

araştırmalarım devam ederken bırde buna rastladım kullanan fıkrı olan varmı beyaz daha az ama yıne cok yakısıklı ve tabıkı saglam dıye dusunuyorum markadan dolayı
    http://www.feyizoglu.com/Apollo-Deri-Mont_47213.html#0
    cb125e (5000km) --- CBR250R (11500km ) CBR 650F (0KM ---- )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    `Motora uygun olsun dıye REVİT TT montunu cok begendım fuarda onu alma fıkrım var` baska bir fuar daha mi var ?
    olcaybr ve M.balibey bunu beğendiler.

Motosikleti
    14' CBR 650F
    Alıntı gazo0202 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    `Motora uygun olsun dıye REVİT TT montunu cok begendım fuarda onu alma fıkrım var` baska bir fuar daha mi var ?
    fuarda sonra vırgul koymayınca oyle anlasılmıs hızlı yazdıgımdan kusura bakmayın

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    bende revit in apollo montu var tekstil.daha önce hiç revit kullanmamıştım ve reviti kaliteli bir ürün sanıyordum ama 5 para etmez.tabi şahsi fikrim.acele ettim mont almakta ve iyice araştımadım.

sen bukadar parayı vereceksen çok daha kaliteli montlar var.ama tekstil öneririm sana deri yazın da kışın da işini pek görmez konfor açısından.ama sağlamlık olarak tabiki deri sağlamdır.

illa sderi diyorsan venom un deri montlarına bak derim.tekstil olarak da bu paraya dainese nin montlarını alırdım senin yerinde olsam 750 tl iyi para sonuçta
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Motosikleti
    14' CBR 650F
    güncel hala bulamadım bsy tekstıl cbr sankı bıraz hafıf kacıyor evet derı yazın sıcak fln ama gorunus off bulamadım soyle hem kullanıslı hemde gorsel guzel bırsey...

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    http://www.feyizoglu.com/Air-Mevsiml...t_47632.html#0

4 MEVSİM KULLANABİLECEGİN BİR MONT HEM UYGUN HEM İÇİ ÇIKABİLEN BİR MONT

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    4 mevsim denilen montu kullanıyorum fakat yazın yakıyor alınacaksa yazın fileli kışında kışlık bir mont 4 mevsim hikaye oluyor.
    Bu arada revit tt montu yazlık montmu? kışında kullanılmak için içlik varmı?
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)