Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İlk motor olarak 600 rr aldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    Alıntı pompei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah ah gençliğim geldi aklıma bende senin gibiydim her gün motor sitelerinde geziniyordum yorum fotoğraf buna benzer heyecanla açılmış konular falan filan yolda tüm motorları inceliyordum aileyi ikna çabaları sonunda motorum oldu ama o eski heyecanım yok artık ama asla vazgeçmem bu sevdadan, allah sanada nasip etsin
    Amin insallah nasip eder
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    EP AYELLERİNİN PEŞİNDEN GİT BEA
    bu kawasaki bir başka dostummm

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    İnşallah Allah daha iyisini nasip eder dostum.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Motosikleti
    Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EP AYELLERİNİN PEŞİNDEN GİT BEA
    Allah razi olsun bea ya tamam artik yazi rengiyle buyukluguyle dalga gecmeyin

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

Alıntı haojin2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah Allah daha iyisini nasip eder dostum.
    Tesekkur ederim Allah hepimize nasip eder inşallah

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gençsin ve çok yakışıklısın güzel kızlara lazımsın büyük motorla şaka olmaz küçüklerde sana çok yakışmış

sen hele o 250 likleri bir zaptet büyüğünü sonra şeyttirirsin

Motosikleti
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gençsin ve çok yakışıklısın güzel kızlara lazımsın büyük motorla şaka olmaz küçüklerde sana çok yakışmış

sen hele o 250 likleri bir zaptet büyüğünü sonra şeyttirirsin
    Haklısınız ( buyuk motorla saka olmaz konusunda) iste bi şeyettirebilsem gerisi gelecek

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Alıntı Panter38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısınız ( buyuk motorla saka olmaz konusunda) iste bi şeyettirebilsem gerisi gelecek
    biraz elinin ayarını sağladıktan sonra denge probleminide çöz kalıp olarak hyosung lar güzel düzgünde kullanırsan 250cc yerine 600 cc gücü beklemezsen uzun yıllar sorunsuz kullanırsın
    bu kawasaki bir başka dostummm

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    gözlerim hala yerinden çıkmadı. Daha büyük yazı yokmu acaba?
    tr100a bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz elinin ayarını sağladıktan sonra denge probleminide çöz kalıp olarak hyosung lar güzel düzgünde kullanırsan 250cc yerine 600 cc gücü beklemezsen uzun yıllar sorunsuz kullanırsın
    Biraz becerikliyimdir cabuk kavrarim araba kullanmayi babamin el ve ayak hareketlerini izleyerek ogrendim bir binsem motora gerisi gelir zaten asil hayalim hyosung ama alternatifler var tabi

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:37 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gözlerim hala yerinden çıkmadı. Daha büyük yazı yokmu acaba?
    Kusura baka r1 ci abi ayarlayamadim boyutu

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seni çok sevdim baban seni bana evlatlık verirmi bende iki tane motor var biri 500 cc scooter ben sana ehliyet alırım motorlar serbest benim oğlanla beraber binersiniz

not: ailene bana motor almassanız tekirdağ çorluya evlatlık gidiyorum de bu yazıyı okut !

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Motora 2 hafta ara ver. YGS ye konsantre olmaya çalış. Motor kaçmıyor. Sınav sonrası Allah Kerim.

Fotolar güzel.

Simavda iyi şanslar.

patron_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero xl 1000
    Bugün maça giderken gördüm ben bu motoru binanın önünde kocaman bi atv resmi yokmuuu ? :D

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Boyle oyuncaklari gotunce yonumu degistiriyorum
    Gorunce dayanamiyorum arakliyasim geliyor

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    birader yaşın 17 henüz delilik çağındasınız kanın kaynıyor. ben 35 yaşındayım . cbr 250 r yeni aldım bundan 1 sene önce 150lik scoterle başladım. cbr 250 r bile bana göre mercedes gibi geldi.scoterim şahin cbr yi mercedes gibi göruyorumö. eşekten ata binmek gibi bişey oldu .ama sen sıfırdan uçak sürmeye çalışıcan.güvenli sürüş eğitimi aldım ama yeterlimi asla yeterli değil.test sürüşü pratik vs. şart bu genç yaşta kendine yazık etme hırsının kurbanı olma bence. benden sana amca tavsiyesi. dost acı söyler.

ShockWave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşAllah günün birinde :)
    Merhaba abi bende hyosung GT250R almak istiyorum yaşım 17 önceden 5 ay kadar CBR125 R kullandım 450 km kadar yol yaptım yani sizce iyi bir seçim olurmu tavsiye verebilirmisiniz

Motosikleti
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni çok sevdim baban seni bana evlatlık verirmi bende iki tane motor var biri 500 cc scooter ben sana ehliyet alırım motorlar serbest benim oğlanla beraber binersiniz

not: ailene bana motor almassanız tekirdağ çorluya evlatlık gidiyorum de bu yazıyı okut !
    Abi canini yirim ama ben babamdan memnunum ama yinede mesaj attim evladin elden gidiyo diye burayida link olarak attim Hani arabanin arkasina yazarlarya babamin golgesi yeter diye aynen oyle varsin almasin gerci bi 250 lik bise alsak bende kullanirim diyo hevesleniyo ama dur bakalim devran doner anamda babamda ikna olurlar motora insallah tekrardan tesekkur ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Alıntı hello_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora 2 hafta ara ver. YGS ye konsantre olmaya çalış. Motor kaçmıyor. Sınav sonrası Allah Kerim.

Fotolar güzel.

Simavda iyi şanslar.
    Haklisiniz ama aklim orada dershamede girdigim denemelerde kagida motosiklet isimleri yazıyorum ama netler guzel daha durun sinavdan sonra hayabusaya binecem kismet olursa bi tanidik var sozunu aldim gezdirecek beni ayrica amca oglu yeni bi honda v-tech almis ondanda soz aldim onuda test edip barkin reyiz gibi video cekmeyi düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birader yaşın 17 henüz delilik çağındasınız kanın kaynıyor. ben 35 yaşındayım . cbr 250 r yeni aldım bundan 1 sene önce 150lik scoterle başladım. cbr 250 r bile bana göre mercedes gibi geldi.scoterim şahin cbr yi mercedes gibi göruyorumö. eşekten ata binmek gibi bişey oldu .ama sen sıfırdan uçak sürmeye çalışıcan.güvenli sürüş eğitimi aldım ama yeterlimi asla yeterli değil.test sürüşü pratik vs. şart bu genç yaşta kendine yazık etme hırsının kurbanı olma bence. benden sana amca tavsiyesi. dost acı söyler.
    Haklisin abi ama dur naptin daha almadim zaten ya cbr 125 r yada 250 lik bise almak istiyorum hemen bindirdin beni 100kusur beygirlik alete

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    az ve öz olarak hayırlısı diyelim.

Motosikleti
    Alıntı ShockWave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba abi bende hyosung GT250R almak istiyorum yaşım 17 önceden 5 ay kadar CBR125 R kullandım 450 km kadar yol yaptım yani sizce iyi bir seçim olurmu tavsiye verebilirmisiniz
    merhaba da ben onerecek kadar bilmiyorum ki uyelik tarihimden bu zamana kadar hyo ninja iki cibir i arastirdim ama sen benden tecrubelisin ben daha 125lige bile binemedim ama cbr dan sonra binilmesinde bi sakinca yok heralde 27-29beygir civari kalipli oturysu ss on far haricinde cok cix bi motosiklet al bin gez ben senin yerinde olsam oyle yaparim ayrica bende 17 yasindayim abi demene gerek yok ama 450 kilometrede cabuk sıkılmıssin 125 den

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:16 ----------

Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az ve öz olarak hayırlısı diyelim.
    aynen oyle

ShockWave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşAllah günün birinde :)
    sıkılmamın sebebi şuydu 125 küçük motor bendede maşallah deve gibi boy oldugundan motor altımda gozukmuyodu nerdeyse o yüzden yükseltmek istedim GT250R boy açısından görünüş açısından herşey açısından listemın başında kardeşim o yüzden

Motosikleti
    Aynen benim de listemin basinda hyo var boy uzun olunca bende korkuyorum altimda 125lik altimda kucuk kalir diye korkuyorum baksana son yukledigm resimde 600rr altimda kayboldu resmen :p

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)