Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motor giyim sayın alınabilecek noktalar ve giyim tavsiyesi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ceydamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    Bayan olduğum için bol pantolon, çeket, siyah kask filan alıcam (bayan olduğum belli olmasın diye) Önümüzde yaz,çeket, pantolon filan uygun ne giyilmeli bilemedim şimdi rüzgar geçirmez bişeyler alınmalı sanırım? hayır bunlar nerede satılır onu da bilmiyorum. İnternetten filanmı sipariş edilir ki? öyle ise link atarmısınız lütfen.
    regal bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    esparo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Iron 883 / 2014
    sitenin altında üstünde reklamlar var onlara tıklayarak sitelerine gidebilir , ister netten alırsınız yada adreslerinden direk dükkanlara gidersiniz, zaten çoğunlukla bayan personel duruyor gidin derdinizi anlatın yardımcı olacaklar

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Alıntı ceydamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayan olduğum için bol pantolon, çeket, siyah kask filan alıcam (bayan olduğum belli olmasın diye) Önümüzde yaz,çeket, pantolon filan uygun ne giyilmeli bilemedim şimdi rüzgar geçirmez bişeyler alınmalı sanırım? hayır bunlar nerede satılır onu da bilmiyorum. İnternetten filanmı sipariş edilir ki? öyle ise link atarmısınız lütfen.

Yav bol kıyafetler zaten seni kazada korumazzzzzzzzzz üzerine tam oturan giysiler kullanmalısın ki buda bayan olduğun anlaşılır demektir

kuryelikte yapmayacan yani yazın motor kullanacan onun için hava alabilen giysiler bulman lazım
    regal bunu beğendi.

Motosikleti
    hero pleasure
    Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav bol kıyafetler zaten seni kazada korumazzzzzzzzzz üzerine tam oturan giysiler kullanmalısın ki buda bayan olduğun anlaşılır demektir
    Bol daha iyi

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Motosiklet kıyafetinde ve kasklar bol alınmaz.korumaların vücuda tam oturması gerekmektedir aksi takdirde kaza anında korumaların koruyacakları yerlerden kayması sizi korumaması anlamına gelmektedir.Kaskta keza aynı şekilde iş görür.korumalı giysileri deneyerek almanız en iyi yöntem şehrinizde motor satan yerlere giderseniz size yardımcı olacaklardır.

Motosikleti
    hero pleasure
    Alıntı aranel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet kıyafetinde ve kasklar bol alınmaz.korumaların vücuda tam oturması gerekmektedir aksi takdirde kaza anında korumaların koruyacakları yerlerden kayması sizi korumaması anlamına gelmektedir.Kaskta keza aynı şekilde iş görür.korumalı giysileri deneyerek almanız en iyi yöntem şehrinizde motor satan yerlere giderseniz size yardımcı olacaklardır.
    kaskı küçöük alırım kıyafetler için demiştim. ZAten benim ebatlarımda bana oturabilecek bir motor çeketi ve pantolonunu bulabileceğimi de sanmıyorum :(
    fearlesboyy bunu beğendi.

doganmizrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    kaskı küçöük alırım kıyafetler için demiştim. ZAten benim ebatlarımda bana oturabilecek bir motor çeketi ve pantolonunu bulabileceğimi de sanmıyorum :(
    Benim ebatlarımda bulamam derken kastınız nedir ki? Şimdi şöyle birşeye yapabilirsin vücuduna body armor diye birşey var ondan alıp giyersin üzerine bol bi ceket falan alabilirsin normal bişey... Çünkü seni koruması gereken body armor dediğim koruma ve yelek gibi birşey... Pantolon konusu da benim pantolonumda geniş mesela zaten dar bir pantolonla ne bileyim tayt gibi dicem Nasil oturulur bilemem motorun üzerinde...bir de bayan olmuş erkek olmuş bu kadar takmamak lazım sonuçta bu tutku meselesi ve insanlar kendini gizlememeli...

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    ben eşim için montu netten almıştık gri renk(krem rengıne biraz daha yakın ) dar ve vucuda tam oturan.kask olarakda ls2 pantolon ve bayan montunu sanırım buralarda bulmanız zor netten baska alternatıf yok...aslında karagöz den aşagı doğru ınerken orda yamaha bayisinde var mont kask ve pantolon ama bayan için varmı yokmu onu bilmiyorum...yazın zaten pantolonu pek giymezsiniz (siz sadece şehir içinde bindiğinizden pek rahat edemezsiniz in bin falan )
    size sadece mont lazım.

Motosikleti
    hero pleasure
    Dikkat çekmezsem iyi olur bence.

Benim ebatlarımdz derken; yani sonuçta minyon tipliyim. Satış yapılan kesim göz önünde bulundurulursa bu kadar küçük üretim yapılmaz herhalde. Bu arada ben özel motor için tasarlanan kıyafetlerden bahsediyorum. Evde halı hazırda üzerime oturanlardan değil. Ama mantıklıymış ufak bişi üstüne bol öyle farketmeyecek bişiler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dikkat çekmezsem iyi olur bence.

Benim ebatlarımdz derken; yani sonuçta minyon tipliyim. Satış yapılan kesim göz önünde bulundurulursa bu kadar küçük üretim yapılmaz herhalde. Bu arada ben özel motor için tasarlanan kıyafetlerden bahsediyorum. Evde halı hazırda üzerime oturanlardan değil. Ama mantıklıymış ufak bişi üstüne bol öyle farketmeyecek bişiler.
    bayanlar için satılanlar zaten erkeklerin ki gibi battal boy olmuyor korumalar tam oturuyorsa bir beden büyüğü de alınabilir fakat rüzgarda balon gibi şişersiniz sürtünmede sıyrılmaması da önemli istanbul da falan bir tanıdık varsa bir hafta sonu gelip deneyerek alabilirsiniz

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    antebte hebsi var linke ihtiyacın yok kardeş hemde atılacak link lerden daha ucuza ava r antebte
    ceydamer bunu beğendi.
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

Motosikleti
    hero pleasure
    Alıntı regal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antebte hebsi var linke ihtiyacın yok kardeş hemde atılacak link lerden daha ucuza ava r antebte
    nerdeki????

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    feyizoğlu
    motomaxonlineshop buralardan bakabilirsin nette
    Kaskı kesinlikle deniyerek al.alamıyorsan ölçünü iyi seç.Kıyafetlerdede ölçünü iyi seç.özellikle montta montların bedenleri biraz dardır.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    motosiklet için bol olan hiçbişey yoktur diye tahmın edıyorum. cunku montun veya pantolonun kapsadıgı butun yerlerın tam oturması gerekıyor vucuda kı kaza anında darbelerde adam gıbı koruyabılsın. yoksa pek anlamı kalmaz korumanın, sadece vucudunuz asınmaz fakat kırık veya catlak kemıklerden kurtulamazsınız. bedenlerınıze uygun kask mont ve pantolon bakmalısınız. hele ki kask secımınde, kafa yapınıza tam oturan bı kaskı tercıh etmelısınız. Barkın beyın yanı Altın Elbiseli adamın bi videosu var su an forumda, Kask Konusu' baslıgı altında. onu ızleyın kask almak ıcın fazlasıyla tecrubeye sahıp olabılırsın kolay gelsın sımdıden

bu arada, motosiklet secımınızı hangı marka model uzerınde yaptınız ? konunuzu takıp edemedım buraya yazayım da hem muhabbet olsun konu cossun ıstedım
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    nerdeki????
    sana verdiğim isimler sana yardımcı olurlar hemde her konuda
    ceydamer bunu beğendi.
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    antep merkezde yamaha bayisinde özen motorun ithal ettiği herşey var...

real tarafından gelirken köprülü bir kavşak var...oradan karşıya geçince birilerine sorarsın...
    regal ve ceydamer bunu beğendiler.
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

topcoder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Korumalar doğru yerlerde olduğu sürece biraz bol kıyafetin bir sakıncası yoktur (XS giyiyorsanız S alabilirsiniz) Ayrıca kışın içinize kalın ceket giydiğinizde rahat edersiniz.

Kaskı mutlaka bir mağazada deneyerek alın.

Internetten motomax'ı tercih edebilirsiniz. Yalnız motomax'ta satılan 4Riders dizliği almayın. Ben aldım, hiç memnun değilim.

Ayrıca sahibinden.com'da ikinci el montlar mevcut. Sizin için biraz daha ekonomik olur. Örneğin
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...08230725/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...09497779/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...17065958/detay
    ceydamer bunu beğendi.

Motosikleti
    hero pleasure
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet için bol olan hiçbişey yoktur diye tahmın edıyorum. cunku montun veya pantolonun kapsadıgı butun yerlerın tam oturması gerekıyor vucuda kı kaza anında darbelerde adam gıbı koruyabılsın. yoksa pek anlamı kalmaz korumanın, sadece vucudunuz asınmaz fakat kırık veya catlak kemıklerden kurtulamazsınız. bedenlerınıze uygun kask mont ve pantolon bakmalısınız. hele ki kask secımınde, kafa yapınıza tam oturan bı kaskı tercıh etmelısınız. Barkın beyın yanı Altın Elbiseli adamın bi videosu var su an forumda, Kask Konusu' baslıgı altında. onu ızleyın kask almak ıcın fazlasıyla tecrubeye sahıp olabılırsın kolay gelsın sımdıden

bu arada, motosiklet secımınızı hangı marka model uzerınde yaptınız ? konunuzu takıp edemedım buraya yazayım da hem muhabbet olsun konu cossun ıstedım
    Başlangıç için honda today. İkinci el alıcam ki (bulabilirsem) satarken zarara uğramım. Çünkü acemilik atıp ve bir kaç ay doldurup birikim sağlayınca cc arttırmalıyım.

doganmizrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Honda today candır şaka bir yana bulunduğum yerde 4-5 tanıdığımda var ve mükemmel makina.... Performansı beklenilenin çok üzerinde... 2 kişi bile çok rahat rampa bayır tırmanıyor ve kalite olarak kesinlikle tartışılmaz!

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Başlangıç için honda today. İkinci el alıcam ki (bulabilirsem) satarken zarara uğramım. Çünkü acemilik atıp ve bir kaç ay doldurup birikim sağlayınca cc arttırmalıyım.
    güzel, güzel seçim. Sevindim sizin adınıza
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler