Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung - St Kanuni Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar.

Ben eskişehir'de yaşıyorum. Burada hyosung satan bir yer bulamadım. St kanuni satan yerler var. Artık hyosung adıyla değil de kanuni adıyla mi satışı yapılıyor? Hyosung ile kanuni arasında bir fark var mi? Bu yaz almayı düşünüyorum ama bu konu çok kafamı kurcaladi. Bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Artık hyosung yok yeni adı ile Kanuni St huzurlarınızda
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık hyosung yok yeni adı ile Kanuni St huzurlarınızda
    artık Hyosung olarak satılmakta.

@EvilCraft
    bayi listesine baktın mı?

DELİKLİTAŞ MAH. ASARCIKLI CAD. NO.62
    ODUNPAZARI - ESKISEHIR
    0222 2201324-2303303
    denge.26@hotmail.com

olmadı Ankara'da bulunan 4.44 motora bakarsın.

4.CADDE NO:44/A EMEK
    CANKAYA - ANKARA
    03122224343
    tolga@4-44motor.com

ayrıca insanlar neden isime bu kadar takılıyor anlamadım gitti, sonuçta motor tek fabrikadan çıkıyor..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    isme takılanlar aslında hyosungunun üstüne suzuki etiket yapıştıranlar
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Aslında tam olarak aynı motosiklet. 2005-2007 arası Hyosung, 2008-2013 Şubat arası St Kanuni olarak satıldı ama son bir aydır yine Hyosung'a döndü isim. Ama elinde St Kanuni etiketiyle motor bulunan bayiler tabii ki elindekini satmadan yenisini almayacaktır.

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artık Hyosung olarak satılmakta.

@EvilCraft
    bayi listesine baktın mı?

DELİKLİTAŞ MAH. ASARCIKLI CAD. NO.62
    ODUNPAZARI - ESKISEHIR
    0222 2201324-2303303
    denge.26@hotmail.com

olmadı Ankara'da bulunan 4.44 motora bakarsın.

4.CADDE NO:44/A EMEK
    CANKAYA - ANKARA
    03122224343
    tolga@4-44motor.com

ayrıca insanlar neden isime bu kadar takılıyor anlamadım gitti, sonuçta motor tek fabrikadan çıkıyor..
    Evet bayii listesine baktım. Adresini vermiş olduğunuz mağaza Denge Mağazası... Oradaki adamla konuştuğumda Hyosung ismini bilmediğini söyledi. S&T Kanuni dediğimde 'hee o motor mu? Var tabii ki' dedi. İsime taktığımdan değil. Eğer motor aynı fabrikadan çıkıp Türkiye'ye geldiğinde Hyosung ismini silip S&T Kanuni yazıyor ve piyasaya öyle çıkartıyorlarsa eyvallah. Ama bu da bana çok saçma geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında tam olarak aynı motosiklet. 2005-2007 arası Hyosung, 2008-2013 Şubat arası St Kanuni olarak satıldı ama son bir aydır yine Hyosung'a döndü isim. Ama elinde St Kanuni etiketiyle motor bulunan bayiler tabii ki elindekini satmadan yenisini almayacaktır.
    Mağazadaki adamla konuştuğumda ellerinde olmadığını söyledi. İnternetten bana modeli falan teyit ederken kanuni'nin sitesinden gösterdi. Yine adama sorduğumda S&T Kanuni etiketiyle geleceğini söyledi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı EvilCraft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mağazadaki adamla konuştuğumda ellerinde olmadığını söyledi. İnternetten bana modeli falan teyit ederken kanuni'nin sitesinden gösterdi. Yine adama sorduğumda S&T Kanuni etiketiyle geleceğini söyledi.
    Durumu bilmiyor da olabilir, Hyosung etiketli olanlar henüz gelmemiş de olabilir arayıp sor http://hyosung.com.tr/Iletisim.aspx

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı EvilCraft adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bayii listesine baktım. Adresini vermiş olduğunuz mağaza Denge Mağazası... Oradaki adamla konuştuğumda Hyosung ismini bilmediğini söyledi. S&T Kanuni dediğimde 'hee o motor mu? Var tabii ki' dedi. İsime taktığımdan değil. Eğer motor aynı fabrikadan çıkıp Türkiye'ye geldiğinde Hyosung ismini silip S&T Kanuni yazıyor ve piyasaya öyle çıkartıyorlarsa eyvallah. Ama bu da bana çok saçma geldi. [COLOR="Silver"]
    yok lafım sana değil zaten, St kanuni'den Hyosung geçişine bayram edenler var.

Eskirşehir'de bulunan bayi böyle bir konuşma yaptıysa sen direk 4.44 motor ile iletişime girsen daha iyi olucak bence.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.kanuni.com.tr/haberler/34...iden-turkiyede

Bir ara ST-Kanuni olarak gelmişti. Fakat şimdi tekrar özüne döndü.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok lafım sana değil zaten, St kanuni'den Hyosung geçişine bayram edenler var.

Eskirşehir'de bulunan bayi böyle bir konuşma yaptıysa sen direk 4.44 motor ile iletişime girsen daha iyi olucak bence.
    Yazın almayı düşündüğüm için alacak olacağım zaman orayla da iletişime geçerim. İlginize teşekkürler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:41 ----------

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.kanuni.com.tr/haberler/34...iden-turkiyede

Bir ara ST-Kanuni olarak gelmişti. Fakat şimdi tekrar özüne döndü.
    2013 modelleri yine Hyosung olarak gelecek o zaman. Bunu da gördüğüm iyi oldu, teşekkürler..

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Tekrar hyosung mu oldu bunu bilmiyordum ya daha iyi olmuş aslında motoru yurt dışından getirip burada ismini değiştirmek saçmaydı zaten.
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Onca para verip Kanuni etiketiyle kimse dolaşmak istemezdi zaten. Kanuni bu konuda yanlış adım attı. Şimdi getirdiği Hyosung larda çok pahalı zaten , bu işi rayına oturtana kadar pazar dan zarar ayrılacak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)