Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Uygun Fiyatlı Aksiyon Kamera Arayanlar Bakabilir

Motovento
    REKLAM ALANI
    Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba. http://www.tchibo.com.tr/Aksiyon-Kamerasi-p400021638.html ürün bu. Fiyatı 1.5 ay önce 300 dü. Şu anda 140 liraya düşmüş. GoPro ya o kadar para veremeyenler için çok iyi bir alternatif olacağını düşünüyorum. Görüntü kalitesi hiç fena gelmedi bana. Rüzgar sesini GoPro kadar engelliyor. İhtiyacı olanlar bence kaçırmamalı. Başka bir forumda paylaşılan videoyu yayınlıyorum. Kendiniz değerlendirin. Bu fiyata ben böyle çeken kamera görmedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Abi renkler falan güzel aslında, titreşim önleyiciside fena çalışmıyor fiyatıda çok makul herşey güzelde... video akışında otomatik ışık ayarlayıcı (AWB), değişimlere yetişemiyor buda kesik kesik izlemeye sebep oluyor zaman zaman

Şu 100 dolarlık SONY' ler gelsede fiyat burda ne olur bi görsek Yinede 140 liraya göre çekim kalitesi fena değil ses zaten hepsinde sorunlu

Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Rüzgar sesini birde kompakt fotoğraf makinelerde dinleyin ya da telefonlarda. Sağır ediyor insanı. Bu hiç rahatsız etmedi beni. O takılmalar da çok fazla olmuyor ve youtube ye atınca görüntü kalitesi düşüyor. Bundan daha da net olduğunu söyleyebilirim.

SemsTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Ybr Esd
    Aslında ses iyi ama şu pıt pıt sesi sürekli neden geliyor ?

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    30 dk kayıt suresı varmıs
    az geldı bana

Şarjı 2 saat gidiyor. 20 şer dakikalık kayıtlar yapıyor. Kullanılan hafıza kartı boyutuna göre çekim süresi artacaktır. 20 dakikalık olarak 6 kayıt yapılabilir. Zaten video düzenleme yapıldığında her yerden kırpılıyor. 20 dakikada durması bir sorun teşkil etmez. Ya da 700 lira verip paşa paşa GoPro alacaksın. 140 nireeee 700 nire

Şu an 32 kullanıcı var. (8 üye ve 24 konuk)
    Reşit SemsTR ExTReMa Tİme_shİft42 ferdinandd Samet Özkan savaskayan eren1903

düşüncelerinizi alalım arkadaşlar.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 dk kayıt suresı varmıs
    az geldı bana
    Sanırım sd kart ile alakalı resimde 2gb sanırım eğer arttırırsan 16gb bir kart takarsan işini rahat görür gibime geldi çünkü şarj süresi 2 saate kadar diyor fiyatı aslında iyi bu fiyata fotoğraf makinesi alınmıyor gece gece nerden aklıma soktunuz
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    yüksek gb kartı destekliyormuymuş, ben o sayfayı açamadım
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    desteklese zaten fıyatı boyle olmazdı :D
    aklıma benımde gırdı seytan ne yapsam kı?
    20 dakıkalık kayıtlar ıyı guzel de suresız takılmasız yapsa daha guzel olacak
    trafıktekı hayvanlar ıcın ıstıyorum ben
    hayvanlık yapıldıgı an kayıt dısıysa yıkılırım orada

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyla alakasız ama ön camdaki siperlikten aldım bugün. Pek bir değişim hissedemedim. Tüm ayarları denedim ama aynı. Acaba hava çok rüzgarlı diye mi öyleydi...
    www.motorumla.net

Motosikleti
    sahibinden de vardı.
    hatta felon vardı eskiden. o da almıştı.
    50-60 tl ye filan kask kamerası diye geçiyordu
    bir de onu araştırın derim.
    su geçirmezleri bile var o fiyatlara

Motosikleti
    Honda NC S
    Abi ben şahsen şunu bi bekleyip görmek istiyorum tr de ne fiyat çekicekler 120fps slow mo. modu falan var, 65gr ağırlığı, 170 derece görüş açısı var, lens Zeiss zaten (ki bu bence önemli)... ...

Sony' nin TR garantiside çok iyi ne biliyim çok çekici geliyor. Fiyatı genelde dışarda ne ise yaklaşık o oluyor abartmıyor pek sony ama bakalım... Dışarda 300 liralık aleti burda şişirirlerse, yeni arayışa anca öyle girerim

Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    sony carl zeiss merceklerde zaten fark atıyor.
    iyi araştırmak alzım, resmi olarak gelmemiş olsa bile istanbul tahtakale piyasası ve sınır illerimizin gümrük çarşıları ne diyor bu işe?
    kilis ve doğubeyazıt diyom yani

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Dün aldım.
    Bugün elime ulaştı ama monteedemedim daha. Yarın girişicem o işe.

Kayıt sınırı 20dk ya da 30dk DEĞİL.
    Beraberinde 4gb hafıza kartı geliyor. Buna yapabileceğiniz kayıt 20dk ile 30dk arasında değişiyor.
    16gb kart ile 2 saate ulaşılabilir.
    Yanlız şu var, çektiği dosya 4gb'a ulaştığında, o dosyaya yazmayı bitirip yenisine geçiyor. Ondan devam ediyor.

Yani 16gb kart taktınız. 1 saat kayıt yaptınız. Muhtemelen 3 tane dosya bulacaksınız kartta. İlk 20dk, 20-40 arası ve son 20dk.

Kameranın en arka kısmında bir kapak var. Su geçirmez contalı falan ki zaten kamera su geçirmez belli bir limite kadar.
    Hafıza kartı girişi, USB girişi ve mikrofon bu kapak altında. Yani mikrofonun önünde kapak var. Bu rüzgar sesini tamamen kesiyor. Ama hassasiyet çok düşüyor.

Kameranın önünde LED ışık (kısa mesafeyi aydınlatma amaçlı) ve lazer var. LED in pratikte bir yararı yok ama hizalama için lazer çok kullanışlı. Kamerayı depo üstüne kurdum ama görüş açısı nasıl oldu acaba sorunuzu cevaplamak için hazır...

Çekim kalitesi beklentilerin çok üzerinde. Ki zaten örnek videolar var.

Ennnn çok hoşuma giden ve beni hayran bırakan nokta:

Beraberinde oldukça fazla aksesuar geliyor kamerayı oraya buraya bağlamak için. Cırtcırtlar, çift taraflı yapışkanlar, kaska sabitlemek için eğimli parça, düz alanlara sabitlemek için altı düz parça, silindirik yüzeylere tutturmak için klepe şeklinde parça, klips vs vs... Sadece vantuz yok. O da içinden çıkan çift taraflı bantla halledilir. Ki vantuz ile depoya taksanız çok vibrasyon yapar.

Fiyatının üzerinde bir ürün. Gopro bundan 2 kat güzel çekim yapabilir. Işık hassasiyeti vs daha iyi olabilir Merceği daha kaliteli olabilir ama arada en az 4 kat fiyat farkı var ve tam bir f/p ürünü bu kamera.

Kamera Gopro'dan ve Sony'den ufak. Yarısı kadar. O kameraların takılamadığı, yer darlığı olan yerlere daha rahat uygulanabilir. Örneğin motorun yan koruma demiri üzerine.
    Hafif. Vibrasyondan daha az etkilenecektir.

Yarın fotoğraflar ile destekli bir inceleme yazısı atabilirim.

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Yanında housing'de varmı yada orjinal housing'i üretiliyormu acaba fiyat 300 olursa bu çekim için çok iyi .
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün aldım.
    Bugün elime ulaştı ama monteedemedim daha. Yarın girişicem o işe.

Kayıt sınırı 20dk ya da 30dk DEĞİL.
    Beraberinde 4gb hafıza kartı geliyor. Buna yapabileceğiniz kayıt 20dk ile 30dk arasında değişiyor.
    16gb kart ile 2 saate ulaşılabilir.
    Yanlız şu var, çektiği dosya 4gb'a ulaştığında, o dosyaya yazmayı bitirip yenisine geçiyor. Ondan devam ediyor.

Yani 16gb kart taktınız. 1 saat kayıt yaptınız. Muhtemelen 3 tane dosya bulacaksınız kartta. İlk 20dk, 20-40 arası ve son 20dk.

Kameranın en arka kısmında bir kapak var. Su geçirmez contalı falan ki zaten kamera su geçirmez belli bir limite kadar.
    Hafıza kartı girişi, USB girişi ve mikrofon bu kapak altında. Yani mikrofonun önünde kapak var. Bu rüzgar sesini tamamen kesiyor. Ama hassasiyet çok düşüyor.

Kameranın önünde LED ışık (kısa mesafeyi aydınlatma amaçlı) ve lazer var. LED in pratikte bir yararı yok ama hizalama için lazer çok kullanışlı. Kamerayı depo üstüne kurdum ama görüş açısı nasıl oldu acaba sorunuzu cevaplamak için hazır...

Çekim kalitesi beklentilerin çok üzerinde. Ki zaten örnek videolar var.

Ennnn çok hoşuma giden ve beni hayran bırakan nokta:

Beraberinde oldukça fazla aksesuar geliyor kamerayı oraya buraya bağlamak için. Cırtcırtlar, çift taraflı yapışkanlar, kaska sabitlemek için eğimli parça, düz alanlara sabitlemek için altı düz parça, silindirik yüzeylere tutturmak için klepe şeklinde parça, klips vs vs... Sadece vantuz yok. O da içinden çıkan çift taraflı bantla halledilir. Ki vantuz ile depoya taksanız çok vibrasyon yapar.

Fiyatının üzerinde bir ürün. Gopro bundan 2 kat güzel çekim yapabilir. Işık hassasiyeti vs daha iyi olabilir Merceği daha kaliteli olabilir ama arada en az 4 kat fiyat farkı var ve tam bir f/p ürünü bu kamera.

Kamera Gopro'dan ve Sony'den ufak. Yarısı kadar. O kameraların takılamadığı, yer darlığı olan yerlere daha rahat uygulanabilir. Örneğin motorun yan koruma demiri üzerine.
    Hafif. Vibrasyondan daha az etkilenecektir.

Yarın fotoğraflar ile destekli bir inceleme yazısı atabilirim.
    Teşekkür ederim bilgilendirme için. Biraz önce sipariş verdim. Bakalım nasıl çıkacak. Yanında gelen aksesuarlar beni de bayağı şaşırttı. GoPro da klemp gelmiyor mesela. 80 liraya satıyorlar. Tchibo şahsıma ait(yalan ) %20 indirim kuponu yollamış. Kapıda ödemeli aldım. Kargo ve kapıda ödeme için ek ücret yok. 110 liraya geldi. Çok iyi olduğunu düşünüyorum.

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Arkadaşlar ürünün yanında gelenler (taşıma kılıfı hariç):

(bir kaç parça da kamera ile birlikte kaska monteli, hatırlatıyorum)

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %20 indirim kuponu yollamış. Kargo ve kapıda ödeme için ek ücret yok. 110 liraya geldi.
    İşin aslı belli oldu Resit 110 liraya oranla çok iyi bencede, zaten 140 liraya oranla da f/p iyi bi ürün gibi Tecrubelerinizi aktarırsınız artık

Alıntı DALGIC_800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanında housing'de varmı yada orjinal housing'i üretiliyormu acaba fiyat 300 olursa bu çekim için çok iyi .
    Tabiki var ama aksesuar olarak satılacaktır muhtemelen Hatta su altı harici mikrofon falan gibi aksesuarlarıda vardı. İşleve göre aksesuarları ayırmışlar gibiydi araştırdığım dönem

Atıyorum motosiklet için alınan pakette yoktur, kış ve su sporları kutularında geliyordur, bizede vantuzlu ayak falan geliyordur

Gelmeden bilinmez ama dışarda paket içeriğinde olsada, genelde Sony TR de kuru satılır, hepsi aksesuar olur malesef ki

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    http://www.scooturk.net/showthread.php?t=16967
    Ben daha önce ayrıntılı bir inceleme yapmıştım, buradan bakabilirsiniz arkadaşlar.(2. sayfadan başlıyor)

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Telefonunuzu koli bandıyla bantlayıp kafanıza bantlayın, alın size dikokoko kamera.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)