Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Hayat bir parlement kadar mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    erzincan!? ya! akıllı uslu adamlar var sanırım ben hep erzincan da

hadi bizim o taraflar niğde, adana, g.antep, kilis, falan neyse ama erzincan daki apaçi ve cub variyetini (o kış soğuğunda)ilk kez görüyorum

kask ve gerekli başka şeyleri takmalarını beklemiyorum, zaten versende takmazlar. onlar kask mont gibi şeylerin 100hp üzeri motorlarda takılması gerektiğini zanneden insanuslar (daha gelişimlerini tamamlamamışlar)

bişey dikkatimi çekti!

"saat 5 de cimin duraklarından - yeni mite
    kadar"

buradaki "MİT E" nedir erzincanlı arkadaşlar açıklayabilir mi?

benim tahmin ettiğim şeyse, biz oraları hep gizli diye biliyoruz

zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    bağdat caddesinde altında 1000cc makine ile arzı endam eden apaçilerden hiçbir farkları yok. kask takmadıkları için nasıl olsa evrilemeyip bitecekler bir gün fazla üstlerine gitmeyin

bu arada biri demişki onların kaska verecek parası yok. ulan biz burada motordan önce kask alın diye bas bas bağırmıyor muyuz? paran yoksa motor da alma hırbo!
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Takım elbiseli çocuğu gerçeği bilmeden yerden yere vurdunuz.
    O çocuk aslında orda onların yolunu kesip arkadaşlarına şu sözleri söylüyordu.

Takım Elbiseli Çocuk ;
    " Arkadaşlar yaptığınız yanlış, bakın insanları rahatsız ediyorsunuz. Hayatınızı riske atıyorsunuz. Pırıl pırıl gençlersiniz.
    Hiç bir korumanız yok. Yapmayın gözünüzü seveyim. yanlış yolda ilerliyorsunuz. Gelin bu işi olması gerektiği gibi yapalım"

Sürücüler ; Oğlum bizi aşağıya indirme, beyninin pekmezini yola akıtırız
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

sabiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünyada ki en kötü şey cehalettir arkadaşlar...Hele bir de '' boş ver, bize bir şey olmaz'' mantığıyla birleşti ise, ne yazık ki elden bir şey gelmez...Günün birin de öğrenirler; ancak bedeli çok ağır olacaktır...Bu arada; aile terbiyesi, sosyal ve kültürel gelişim, ve tabii ki eğitim, bunların da rolünü unutmamak gerekli...Allah akıl-fikir versin...
    alemdar2442 bunu beğendi.
    Sabih TÜZEM
    Lifan Emisol 150

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Bunun parası olmamayla ilgisi yok parası olmayan adam motorunun egzosunu delipte bağırtmaz, motor yarışı yapmaz, düşünür zaten param yok bide masraf açmıyım durduk yere diye
    Kaskı versen takmazlar kaska para vereceğine iddaa ya basar o parayı yada içmeye gider eğlenir kask neymiş!
    Motor bu apaçiler için ego tatminine yarayan şeydir motorun canı çıkmış önemli değildir ilgi çekmek için seni nasıl geçtim demek için herşeyi yaparlar ve bunun moturn büyüklüğüylede alakası yoktur bazısı koluna geçirir bazısı hiç takmaz arada fark yoktur.
    İş dönüp dolaşıp Eğitimde bitiyor ve kesinlikle EĞİTİM ŞART diyorum
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bu krocanlar kasksız güzeller. Boşverin oynasınlar kuytuda köşede. Ellemeyin.

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    Alıntı sabiht adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dünyada ki en kötü şey cehalettir arkadaşlar..........Allah akıl-fikir versin...
    tabi okumak ogrenmek lazım cehalet cok kotu bırsey.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Erzincanlıyım heyecanlıyım
    F54 bunu beğendi.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bağdat caddesinde altında 1000cc makine ile arzı endam eden apaçilerden hiçbir farkları yok. kask takmadıkları için nasıl olsa evrilemeyip bitecekler bir gün fazla üstlerine gitmeyin

bu arada biri demişki onların kaska verecek parası yok. ulan biz burada motordan önce kask alın diye bas bas bağırmıyor muyuz? paran yoksa motor da alma hırbo!
    Aynen katılıyorum, üstüne üstlük bide modifiye için yeterli parayı bulabiliyorlar...
    Motor ölüm korkusu değil, yaşam sevincidir...

salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    abi bunlarda kask yok takmıyolar peki bi nebze anlarım. altında 600lük 1000 lik makina montu dainese bide 1500 lira verip kask alıp onu kola takıpta motorla gezenlere ne dicez

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Alıntı salvoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bunlarda kask yok takmıyolar peki bi nebze anlarım. altında 600lük 1000 lik makina montu dainese bide 1500 lira verip kask alıp onu kola takıpta motorla gezenlere ne dicez
    Maksat kızlara kendilerini beğendirmek ayrıca çevredekilere hava atmak...
    Motor ölüm korkusu değil, yaşam sevincidir...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bizim komşu nun bi oğlu vardı daha 2 yaşında da
    dangalak' a dank dank diyordu
    bunlarda bence dank dank
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    Alıntı ÖzLeMKaYrA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maksat kızlara kendilerini beğendirmek ayrıca çevredekilere hava atmak...
    kızlaaar bakın bu motorum gösterişli ve heybetli kaskı cıkarıyorumkı motora bakarken benıde görün belki arkadas oluruz hu huuuu huu heeeyy ulan baksanızaa

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Modifiyeye para bulan adam kaska,monta,eldivene de para bulur. Bu tamamen cehalet. Bizim burda mobilete 3-4 kişi binip kapışalım mı abeee diyen çeşitleri de var. Allah akıl,fikir versin.

Motosikleti
    Mondial 100 ukh, 2001 Titan Deluxe
    Sırf bunlar yüzünden motorumu satmayı düşünüyorum !!
    Fazla değil.. Bi Cbr'nin ruhsatında adım yazsa yeter.

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i1009.photobucket.com/albums/...41256385_n.jpg

Soldaki eleman motorunun egzosuna odun tıkamış
    Gri motorluda direk soba borusu takmış boğazdan

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumları okuyorumda..kimisi dalga geçmiş kimini mantıklı cevaplar vermiş..Bu türkiyenin motorsiklet gerçeğidir.Herkes yamahaya,hondaya,kawasakiye binmiyor.Alacak gücü olanlar bu tarz cuplar alıyor kaska ve ekipmana parası olmadığı için gerek duymuyor.Bu insanlarında motorsiklet zevkinden mahrum kalmasını tabiki istemem ama herşey devlette bitiyor...ücretsiz kurslar,ucuz ekipman,trafikte motorsiklet için özel yollar,A2 ehliyette seçicilik vesaire vesaire..bunların olması için uzuuuun seneler geçmesi gerekiyor sanırsam.Türkiyenin okadar önemli yapay gündemleri varken sıra belki 100 yıl sonra gelir.Tabi o da br ihtimal..
    Öncelikle marka model fark etmez, eğer senin bir motorsiklete verecek en azından 2-3 bin liran varsa bunu kullanırken de kendi güvenliğini düşünmüyorsan bu sürücünün hatasıdır. Kesinlikle hoş karşılanamaz ve bunun için mazeret üretilemez. Motorsikletlerde kazaların çoğu düşük hızlarda olurken bu kendi güvenliklerini düşünmeyen ve bir paket sigara parasına hem kendi hem de karşılarına çıkacak diğer canlıların hayatına kast eden şahısların ehliyetleri ve motorlarına el konulmalı ve haklarında para cezası ve devamında da hapis cezasına kadar yaptırımlar uygulanmalıdır.

Devletin insanların motorsiklet zevkinden mahrum kalmamasını sağlamaktan önce yapması gereken çok daha önemli şeyler var ki bu konuya hiç girmiyorum sayfalarca uzar gider. Öncelikle MT de her türlü ekipmanlarıyla trafiğe çıkan, plaka sahibi, trafikte kurallara uyan ve aracının vergisini veren arkadaşları en kibar tabirle "aptal" yerine koymaktır bu tarz organizasyonlara hoşgörüyle yaklaşmak. Herkesin görüşlerine saygım olmakla beraber bazı durumlarda taviz vermeyi tercih etmiyorum. Herkese emniyetli ve keyifli sürüşler dilerim.
    ,

alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erzincan!? ya! akıllı uslu adamlar var sanırım ben hep erzincan da

hadi bizim o taraflar niğde, adana, g.antep, kilis, falan neyse ama erzincan daki apaçi ve cub variyetini (o kış soğuğunda)ilk kez görüyorum

kask ve gerekli başka şeyleri takmalarını beklemiyorum, zaten versende takmazlar. onlar kask mont gibi şeylerin 100hp üzeri motorlarda takılması gerektiğini zanneden insanuslar (daha gelişimlerini tamamlamamışlar)

bişey dikkatimi çekti!

"saat 5 de cimin duraklarından - yeni mite
    kadar"

buradaki "MİT E" nedir erzincanlı arkadaşlar açıklayabilir mi?

benim tahmin ettiğim şeyse, biz oraları hep gizli diye biliyoruz

Milli istikbarat teşkilatı binasını kast ediyolar, hocam tahminleriniz bu yöndeyse doğrudur

Alıntı semihss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle marka model fark etmez, eğer senin bir motorsiklete verecek en azından 2-3 bin liran varsa bunu kullanırken de kendi güvenliğini düşünmüyorsan bu sürücünün hatasıdır. Kesinlikle hoş karşılanamaz ve bunun için mazeret üretilemez. Motorsikletlerde kazaların çoğu düşük hızlarda olurken bu kendi güvenliklerini düşünmeyen ve bir paket sigara parasına hem kendi hem de karşılarına çıkacak diğer canlıların hayatına kast eden şahısların ehliyetleri ve motorlarına el konulmalı ve haklarında para cezası ve devamında da hapis cezasına kadar yaptırımlar uygulanmalıdır.

Devletin insanların motorsiklet zevkinden mahrum kalmamasını sağlamaktan önce yapması gereken çok daha önemli şeyler var ki bu konuya hiç girmiyorum sayfalarca uzar gider. Öncelikle MT de her türlü ekipmanlarıyla trafiğe çıkan, plaka sahibi, trafikte kurallara uyan ve aracının vergisini veren arkadaşları en kibar tabirle "aptal" yerine koymaktır bu tarz organizasyonlara hoşgörüyle yaklaşmak. Herkesin görüşlerine saygım olmakla beraber bazı durumlarda taviz vermeyi tercih etmiyorum. Herkese emniyetli ve keyifli sürüşler dilerim.
    ,

Evet hocam aynen benim anlatmak istediğimi özetlemişsiniz. Sizin gibi mt üyelerini seviyorum, teşekkürler
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Bu benimde sinir olduğum bir konu Mersinin Apacisi boldur adamın altında 1000lik SS var kask kolunda ulan kolunda dursun diyemi ona onca parayı verdin Hırt
    Hatta mersinde Bunu yapmak moda heralde yemin ediyorum Trafik ve yunus polislerinin büyük çoğunluğuda yapıyor bunu
    Hatta bilirsiniz Kask takmadan ön kaldıran Polis Mersindendi
    Sado

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu liseliler de hep parlament kullanıyo bugün kaldırımda bi liseli grup gördüm yine muhabbet parlament üzerineydi yok 1 paket yok 2 paket, arada bide baba parası lafı geçti o arada yürüdüm gittim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)