Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motosiklet ıvır zıvırları için güzel bir site

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150 Mr Vulture ''
    Alayrum o zaman hepiisiiiinuuuuuuuuuuuuu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beklentilerinizi düşük tutun ama fiyatı gibi oluyor ürünler birde kırık gelme olasılıgı oldukça fazla o yüzden çok para baglamayın kırılabilecek şeylere.
    anladım olsun denemiş oluruz plastikmi daha iyidir metal alaşımlarmı? sizce kaliteli değilse hiç metal almamak lazım çünkü

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9v pil yeterince güçlü. Yinede ömrü kullanım oranına bağlı olarak değişecektir.
    Öyle 2 günde falan biteceğini sanmıyorum. Yinede kullanmadan birşey diyemeyeceğim.
    Ben arka çantanın, içten üst kısmına çift taraflı bant ile yapıştırarak kullanmayı düşünüyorum.
    seninki gelmek üzeredir sanırım merak ediyorum seninkini gelince bana haber verirmisin beklenti ne cevap verecek

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı serdar37100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seninki gelmek üzeredir sanırım merak ediyorum seninkini gelince bana haber verirmisin beklenti ne cevap verecek
    Tabi ki. Bu sayfadan veya özelden haber veririm size.

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    Site güzelmiş, bi sürü ilgimi çeken şey buldum

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi ki. Bu sayfadan veya özelden haber veririm size.
    mutlaka bekliyorum üstad özelden yazarsan memnun olurum şimdiden çok teşekkür ederim
    rs_guven bunu beğendi.

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım olsun denemiş oluruz plastikmi daha iyidir metal alaşımlarmı? sizce kaliteli değilse hiç metal almamak lazım çünkü
    Hocam şöyle söleyim sana sahibinden ve gittigidiyorda satılan hemen herşey bu sitelerden alınıp size bize satılıyor fiyatı düşükse metalse alma ucar gider plastik al fiyatı uygunsa 2sinide al uyuyorsa en kötü kenarda durur kırılır eder acil durumda takarsın iyisini alana kadar.Konu dışı olucak ancak hani telefoncularda veya kablocularda satılan ürünler varya hemen hemen hepsi bunlardan toptan alınıyor ve adamların sattıkları fiyatları sizlerde biliyorsunuz telefon adaptörü kablo kulaklık gibi şeyleri aceleniz yoksa oradan alın burdaki hani philips sony dedigimiz 40 50 lira kulaklıgın dengi 8 10 lira orda öyle düşünün uzun vadeli ihtiyaçlarınız için çok güzel şeyler mevcut.
    ogzcngdk ve aksoyy bunu beğendiler.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam şöyle söleyim sana sahibinden ve gittigidiyorda satılan hemen herşey bu sitelerden alınıp size bize satılıyor fiyatı düşükse metalse alma ucar gider plastik al fiyatı uygunsa 2sinide al uyuyorsa en kötü kenarda durur kırılır eder acil durumda takarsın iyisini alana kadar.Konu dışı olucak ancak hani telefoncularda veya kablocularda satılan ürünler varya hemen hemen hepsi bunlardan toptan alınıyor ve adamların sattıkları fiyatları sizlerde biliyorsunuz telefon adaptörü kablo kulaklık gibi şeyleri aceleniz yoksa oradan alın burdaki hani philips sony dedigimiz 40 50 lira kulaklıgın dengi 8 10 lira orda öyle düşünün uzun vadeli ihtiyaçlarınız için çok güzel şeyler mevcut.
    anladım saol ilgilendiğin için bilgilendirdiğin için..

thepope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --
    arkadaşlar bu siteden bende 4 ay önce tablet aldım 235 liraya sorunsuz geldi 20 gün içinde
    http://www.aliexpress.com/category/200000408/motorcycle-accessories-parts.html?needQuery=n&isFreeShip=y&shipCountry=tr
    Aliexpress de güvenilir sitedir.Dealextremeda ben geçen hafta aliexpressten sentil çakısı aldım subap ayarı için şu an deniz yoluyla geldiğini gösteriyor verilen takip numarasında tablet gelmişti buda sorunsuz gelir inşallah

Dealextreme priceangels focalprice alibaba aliexpress benimde bildigim ve kullandıgım güvenilir sitelerdir sıkıntı çıkarmazlar.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    bu siteden çok alışverişim oldu.. ürünleri kaliteli denmiş ama değil bilginiz olsun.. hepimizin bildiği ucuz çin malı ürünleri satıyor.. aynı üründe fiyat farklılıkjlarından bahsedilmiş. işin aslı öyle değil.farklı bölgelere farklı fiyattan satışı yapılan ürünler var.örneğin avrupaya 10euroya giden bir ürün, amerikaya 20 dolara gidebiliyo.. alarm alacak arkadaşlar. o alarmı bende aldım. selenin altına monte ettim.yalnız ses çıkışının olduğu yer kapandığı için çok ses veremedi. yani motora yakın yerlerde takılcaksanız ideal ama ben 8. katta oturuyorum ,biri motoru kurcalarsa haberim olsun istiyorsanız sesi yetersiz kalıyor söyleyeyim. sesin daha duyulabilir olması için açık bir yere monte etmek lazım ama o zamanda ıslanır ve bozulabilir..ayrıca soğuk havalarda çalışmıyor. soğuktan kastım 6-7 derece civarı
    TRANSALP XL700

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu siteden çok alışverişim oldu.. ürünleri kaliteli denmiş ama değil bilginiz olsun.. hepimizin bildiği ucuz çin malı ürünleri satıyor.. aynı üründe fiyat farklılıkjlarından bahsedilmiş. işin aslı öyle değil.farklı bölgelere farklı fiyattan satışı yapılan ürünler var.örneğin avrupaya 10euroya giden bir ürün, amerikaya 20 dolara gidebiliyo.. alarm alacak arkadaşlar. o alarmı bende aldım. selenin altına monte ettim.yalnız ses çıkışının olduğu yer kapandığı için çok ses veremedi. yani motora yakın yerlerde takılcaksanız ideal ama ben 8. katta oturuyorum ,biri motoru kurcalarsa haberim olsun istiyorsanız sesi yetersiz kalıyor söyleyeyim. sesin daha duyulabilir olması için açık bir yere monte etmek lazım ama o zamanda ıslanır ve bozulabilir..ayrıca soğuk havalarda çalışmıyor. soğuktan kastım 6-7 derece civarı
    az önce bende aldım bu siteden bakalım gelicekmi

ingilizcem olmamasına rağmen translate sayesinde sipariş geçtimeğer gelirse bikaç aksesuar daha alıcam..

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Valla bende manetlere hevese geldim. nasıl yapsak bilemedim
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende manetlere hevese geldim. nasıl yapsak bilemedim
    üstad güzel şeyler var bence alın derim sonuçta alıpta eline ulaşan varçok pahallı ürün almayın max 20 tl alın kargo ücretsiz diyor zaten eğer gelirse yine alırsınız ama yinede çok pahallı ürün alınmaz,gümrük var ptt var mazallah kaybolur ürün buralarda

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------

[/COLOR]
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad güzel şeyler var bence alın derim sonuçta alıpta eline ulaşan varçok pahallı ürün almayın max 20 tl alın kargo ücretsiz diyor zaten eğer gelirse yine alırsınız ama yinede çok pahallı ürün alınmaz,gümrük var ptt var mazallah kaybolur ürün buralarda
    Bi hesap kitap yapayımda alayım bir tane güzelinden, dizlik ve manet.
    zaten siteyi sık kullanılanlara ekledim
    kanıma girdin mücahit akşam akşam
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:08 ----------

[/COLOR]

Bi hesap kitap yapayımda alayım bir tane güzelinden, dizlik ve manet.
    zaten siteyi sık kullanılanlara ekledim
    kanıma girdin mücahit akşam akşam

uygun fiyatlı ürün almayı seviyorum kullanmasıda bi hoş oluyorbirde bu tarz işlerde güzel nimetler,oturduğun yerden iki tıkla dünyanın öbür ucundan ürün alıyosun çok iyi

dediğim gibi ne kadar olsada temkinli olmak lazım düşük fiyatlı ürünlerden alabilirsin

merak ettiğim ne kadar sürede gelicek ürün...

burkanyavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ebayda kargo ücreti vsvs bişiler varmıdır acaba
    KAYBETMEKTEN KORKMA...
    KORKARSAN KAYBEDERSİN

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    Arkadaş her şey var bir bayrak direği yok. Hiçbir yerde bulamıyorum bayrak direği. Sadece 1-2 yabancı sitede buldum onlarda da 60-120 dolar (kargo hariç).

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Bu site hangi ülkeden çıkış yapıyor malzemeleri bilen var mı?

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    fiyatlara bak ya gitti cebimdeki bi kaç lirada şimdi
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)