Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Koruma ve Ekipman Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    thepope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --
    Selamınaleykum arkadaşlar.Kaskım ve dizliğim var.Sizden tavsiye istiyorum kafamda iki soru var Body armor mu alsam Korumalı montmu bide bu body armorun üzerine bişey giyebiliyormuyuz bilgim olmadığı için soruyorum.Mont la body armorun koruma açısından çok farkı olurmu.Maks 200 Tl lik mont yada body armor ve 50 100 tl arası korumalı eldiven tavsiyeleriniz bekliyorum.Lütfen bütçenin yukarısını belirtmeyin öncelikle kullananlardan beğendiklerini yazarlarsa çok sevinirim.Genelde Yazın kullanıcam ama Montu 4 mevsim olması tercihimdir kışında bineceğim zamanlar olacak inşallah.Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.İnternetten link atarsanız yada model söylerseniz çok sevinirm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    body armour cross motorlar için çarpmaya dayanıklı senin korumalı ceket alman lazım motoruna bakak olursak deri alman lazım

Motosikleti
    --
    deriye yetecek bütçem yok http://www.camgoz.com.tr/asp/product/967/PROHEL-3002-VOLT-KIRMIZI şu mont nasıl acaba bilen varmı

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı thepope adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deriye yetecek bütçem yok http://www.camgoz.com.tr/asp/product/967/PROHEL-3002-VOLT-KIRMIZI şu mont nasıl acaba bilen varmı
    bu mont benım de gozume carptı. fakat, bu daha cok racing ve commuter ıcın uygun. gercı butcenız kısıtlı. kısıtlı olmasaydı kesınlıkle derı gıymenız gerekırdı Superlight'ın üstünde.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    --
    bunun siyahını almayı düşünüyorum beni koruması için alıcam şekil için deri daha iyi ama 450 500 lirada bir monta vermem şekil olcak diye

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Alıntı thepope adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamınaleykum arkadaşlar.Kaskım ve dizliğim var.Sizden tavsiye istiyorum kafamda iki soru var Body armor mu alsam Korumalı montmu bide bu body armorun üzerine bişey giyebiliyormuyuz bilgim olmadığı için soruyorum.Mont la body armorun koruma açısından çok farkı olurmu.Maks 200 Tl lik mont yada body armor ve 50 100 tl arası korumalı eldiven tavsiyeleriniz bekliyorum.Lütfen bütçenin yukarısını belirtmeyin öncelikle kullananlardan beğendiklerini yazarlarsa çok sevinirim.Genelde Yazın kullanıcam ama Montu 4 mevsim olması tercihimdir kışında bineceğim zamanlar olacak inşallah.Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.İnternetten link atarsanız yada model söylerseniz çok sevinirm
    Ben arkadaşımdan 80 liraya nic marka 4 mevsim montunu aldım bence mont al hem korur hem şekil olur.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    4 Mevsim montlar yazın çok terlettiğinden pek giyilmiyor. Tavsiyem yazlık fileli mont alman. Kışa daha vakit var uyguna 1 tanede kışlık alırsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)