Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial motorsiklet 2013 modeller

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar ben bu sene sırf mondialin mcx modelinde yenilik yapmasını bekledim hayal ettim kanuni motorsiklet 4 yeni modelle 2013 e giriş yaparken mondialde tık yok.acaba diyorum bu konu hakkında fabrikadan görüş alan varmı.ben pazar günü email yolladım henüz cvp gelmedi.belki diyorum nisan mayıs gibi bir süpriz yaparmı acaba daha önceki senelerde sanki belirttiğim aylarda yeni modellerini çıkartmıştı.bilemiyorum.
    mcx almadım çünkü deposu hoş değil yanlardan ezilmiş gibi+koltuğu çok dar ince uzun cross koltukları gibi.göstergelerdeki çerçeve nikalajı siyah olsa daha iyiymiş nikelajı çok pis bakıyor.ksnunide leopart hoşuma gitti sadece dijital ekranı devir saati analog olandan taksalar süper olurmuş çok ince dar ve boş kalmış.birde tork sıkıştırma oranları belirtilmemiş şüpheci yaklaşmak zorunda kalıyor insan.150cc diye alırsın ybr kadar torku çıkmaz at çöpe.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    mcx şu anki çinlilere göre baya yenilikçi bi motor . ve tork ve bg gücünde hiç sıkıntın olmasn verilen değerler ve performans olarak gerçekten güzel mcx konusuna gir
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/79515-mondial-150-mc-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html
    DünküÇocuK bunu beğendi.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

DünküÇocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25 2019
    kullanıyorum diye demiyorum cok iyi tabi bu ne beklediğine baglı benim ilk vitesli motorum cevremdeki 125 150 cc leri geciyorm 2012 model arka teker kalın motorda gzl yanlama sollama virajlar fln cok iyi oluyor tabi kaliteli lastik sart vites gostergesi var kafa granjı iste hondann bir 600 mu 500 luk bir makinesi gibi evt birz cross tarzı var vede ybr den tvs ten fln biraz yuksek kalıyor 2011 model baya bir yuksek oyzden 2011 modeline hic girmiyorum artcı ile motor kullanımı guzel yokuslarda tepe bayırda bayılmıo motor vede cok dikkat cekici bir motor bende ki kırmızı renk siyah renk cnku biraz motoru kapatıyor mesela gorunus olarak kurye motoru vb. gibi durmuyor daha spor duruyo mesela sırt cantası ile motora bindgimde yansımama baktıgımda cok hos goruntu cıkıyor
    ugrgnr bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)