Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

10 larca lira bedava benzin

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar 1 pepsi kapağına 1tl benzin veriyorlar kapakların altındaki şifreleri ister 1 tane ister 10 tane dönüştürerek telefon numaranıza mesaj olarak yönlendiriyorsunuz.10 tl benzin telefonunuza kod şeklinde geliyor bunu opet benzin istasyonlarında gösterdiğiniz zaman ücretsiz 10 tllik benzininizi alıyorsunuz.Kampanya 50 gün sürüyor günde her telefon hattına en fazla 10 tl benzin sınırı var.Kampanya boyunca bir telefon hattına 500 tl lik bezin yükleyebilirsiniz.Elinizdeki telefon hat sayısınca 500 x hat sayısı şeklinde benzin alabilirsiniz.Benzininiz bol olsun.

https://www.facebook.com/pepsiturkiy...26352620750186

Bu linkten pepsi kapak kodlarınızı benzine dönüştürebilirsiniz.

Not:Bende sevmiyorum bu zıkkım şeyleri ama içen varsa yada eline kapak geçebilen değerlendirsin işine yarasın diye bu konuyu açtım.[COLOR="Silver"]
    boora ve rs_guven bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    omeruby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZNU
    Otobüslerde neden pepsi dağıtmaya başladıkları belli oldu

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    Bilgilendirme için teşekkürler, hergün pepsi içiliyor evde, keşke biriktirseydik kapakları Neyse bundan sonrakilerle katılırım inşallah kampanyaya

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    kola yı da hiç sevmem ama iyi kampanya

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    değil kurşunsuz benzin uçak benzini de verseler içmeyeceğim .

Kadınlar yumurtlama sorunu yaşıyor, erkeklerde sperm kalitesi ve sayısı düşüyor. 1940 larda sperm sayısı mililitrede 100-120 milyonken, DSÖ’nün son verilerine göre birçok erkekte rakam artık 15 milyon.-Ki bu sınırdır- Yani dünya giderek kısırlaşıyor...

1 bardak kola, 1 saatte neler yapıyor? 1 bardak kola içtiğinizde kanınıza 10 çay kaşığı kadar şeker giriyor. Yani almanız gereken günlük şeker dozunun yaklaşık 100 katı.
    İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, bir bardak kolanın 60 dakikada vücuda verdiği zararı sekiz başlık altında şöyle özetliyor:

1. İlk 10 dakikada: Kanınıza hemen 10 çay kaşığı kadar şeker girer. Bu normal günlük dozun 100 katı kadardır. Bulantınızın olmamasının nedeni içinde bulunan 'fosforik asiddir'.

2. İlk 20 dakikada: Kan şekeriniz aşırı şekilde yükselir. Bunun sonucu pankreasınızda aşırı derecede insülin salgılanır ve kan şekerinin fazlası karaciğerde yağ olarak depolanmaya başlar.

3. 40 dakika içinde: Kafeinin tamamı dolaşıma girmiş olur. Kan basıncı yükselir, karaciğerden daha fazla şeker yapılarak kana geçer ve kan şekeri tekrar yükselir.

4. 45 dakika içinde: Beyinde dopamin yapımı artar, mutluluk hissi başlar (eroinin etkisine benzer bir etki meydana gelir.)

5. 60 dakika içinde: Ani açlık hissi oluşur.

6. Tekrar kolaya ve tatlılara saldırırsınız.

7. Bu kısır döngü devam ettiği süre karaciğer ve göbek yağlanması artar, vücudun tüm hücrelerinde leptin ve insülin direnci gelişir.

8. Şişmanlık hastalığını başlatmıştır ve bütün dejeneratif hastalıkların nedenidir.
    Muhendis45 ve ergün1968 bunu beğendiler.
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    Geçcen pepsi bu işleri, opet uzak opete gitmek için yakacağım benzin alacağımdan çok
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Hala gazlı içeçek içiyormusunuz ?

Ayran ve şalgamı öneririm. Birde bulunduğunuz yerde varsa Şıra için.

En doğrusu su içmektir.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Evde bir kaç çuval pet şişe olacaktı (turşu için ayrılmış). Akşam gideyim de hepsini internetten benzine dönüştüreyim

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    kola o kadar işlemden geçiyor bilmem ne kadar kimyasal prosedür uygulanıyor iki lira! bi kaşık yoğurda şebeke suyu koyup çalkalıyorlar o da iki lira!. kola içerim tabi arkadaş. geçen bi dürüm çiğköfte yiyeyim yanında da şalgam içeyim dedim 25ml 2 lira!

hay ben sizin milli içeceğinize!!!
    rs_guven bunu beğendi.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Görmeyenler için konuyu güncelleyeyim.
    Bütün Pepsi kapakları ve açma halkaları 1 lira değerinde benzin veriyor. Boş falan yok.
    Çok güzel bir kampanya, kesinlikle faydalanılmalı.

Alıntı DEISIS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değil kurşunsuz benzin uçak benzini de verseler içmeyeceğim .

Kadınlar yumurtlama sorunu yaşıyor, erkeklerde sperm kalitesi ve sayısı düşüyor. 1940 larda sperm sayısı mililitrede 100-120 milyonken, DSÖ’nün son verilerine göre birçok erkekte rakam artık 15 milyon.-Ki bu sınırdır- Yani dünya giderek kısırlaşıyor...

1 bardak kola, 1 saatte neler yapıyor? 1 bardak kola içtiğinizde kanınıza 10 çay kaşığı kadar şeker giriyor. Yani almanız gereken günlük şeker dozunun yaklaşık 100 katı.
    İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, bir bardak kolanın 60 dakikada vücuda verdiği zararı sekiz başlık altında şöyle özetliyor:

1. İlk 10 dakikada: Kanınıza hemen 10 çay kaşığı kadar şeker girer. Bu normal günlük dozun 100 katı kadardır. Bulantınızın olmamasının nedeni içinde bulunan 'fosforik asiddir'.

2. İlk 20 dakikada: Kan şekeriniz aşırı şekilde yükselir. Bunun sonucu pankreasınızda aşırı derecede insülin salgılanır ve kan şekerinin fazlası karaciğerde yağ olarak depolanmaya başlar.

3. 40 dakika içinde: Kafeinin tamamı dolaşıma girmiş olur. Kan basıncı yükselir, karaciğerden daha fazla şeker yapılarak kana geçer ve kan şekeri tekrar yükselir.

4. 45 dakika içinde: Beyinde dopamin yapımı artar, mutluluk hissi başlar (eroinin etkisine benzer bir etki meydana gelir.)

5. 60 dakika içinde: Ani açlık hissi oluşur.

6. Tekrar kolaya ve tatlılara saldırırsınız.

7. Bu kısır döngü devam ettiği süre karaciğer ve göbek yağlanması artar, vücudun tüm hücrelerinde leptin ve insülin direnci gelişir.

8. Şişmanlık hastalığını başlatmıştır ve bütün dejeneratif hastalıkların nedenidir.
    Güzel bilgi üşenmemiş koymuşsunuzda bende şunu çözemedim hiç ben çok olmasada kolayı içerim sıklıkla hani karşı olan arkadaşlarım var ne burdakiler oluyor ne de yemege karşı bi saldırma veya kola isteme durumu söz konusu buna karşı çıkanlara bakıyorum maşallah göt göbek bağlamış benden çok doktora hastaneye gidiyolar bunlar biraz abartılıyor gibime geliyor.Üstüne birde eroin etkisi falan demiyorlarmı ona hastayım arkadaş eroin kullanan adamın kaşı gözü ayrı oynuyo 15 20 senedir kola içen adam tanıyorum mermiye kafa atıcak nerdeyse öyle dinç çok abartıyorlar hele birde içindeki şeker miktarını nerdeyse bi kutu küp şeker ediyor diye lanse ediyolar onu hiç çözemedim.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Mevzu kolanın zararları değil. Burada millet kampanyadan faydalansın diye konu açılmış.

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bilgi üşenmemiş koymuşsunuzda bende şunu çözemedim hiç ben çok olmasada kolayı içerim sıklıkla hani karşı olan arkadaşlarım var ne burdakiler oluyor ne de yemege karşı bi saldırma veya kola isteme durumu söz konusu buna karşı çıkanlara bakıyorum maşallah göt göbek bağlamış benden çok doktora hastaneye gidiyolar bunlar biraz abartılıyor gibime geliyor.Üstüne birde eroin etkisi falan demiyorlarmı ona hastayım arkadaş eroin kullanan adamın kaşı gözü ayrı oynuyo 15 20 senedir kola içen adam tanıyorum mermiye kafa atıcak nerdeyse öyle dinç çok abartıyorlar hele birde içindeki şeker miktarını nerdeyse bi kutu küp şeker ediyor diye lanse ediyolar onu hiç çözemedim.
    ben yiyorum bişi olmuyo bak o yemiyo ama hasta olan o gibi bir durum ölçüt değildir.
    gıdaların insanlar üzerindeki etkisi bir değildir.kolaya karşı isteklilik durumu da bununla alakalı olabilir.
    ama kolanın vücutta bıraktığı etki %90 aynı olacaktır.birinde isteklilik fazla diğerinde az o ayrı etkenlere bağlı.
    Sperm konusunu da es geçmeyin lütfen. Yiyecek bir kültürdür. Geçmişimizin bu konuya önem vermemesi sonucu
    bize olanlar açık.Sadece kola olarak düşünmeyin. Genelleyin lütfen.

Konu hakkında detay isterseniz benim bilgili olduğum bir konu değil.Ayrıntı için:
    Kemal Özer- Deccal Tabakta ve diğer kitapları
    ve youtube da videolarına bakabilirsiniz
    ergün1968 bunu beğendi.
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

cyberdanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1litrelik kola 25 kuruşa geliyor, kola severler kaçırmasın
    Bir gün hepiniz ölceksiniz biz hızlı olanı seçtik.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    İçin,biraz daha malum sermayeye para kazandırın.Devam Barkodda 869 ile başlamayan her ürüne ödediğiniz para yabancı sermayeye gidiyor.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Vallahi biz neredeyse hiç içmiyoruz. Ama etraftakilere kapaklarla ilgili haber verdik.
    Sonuç mu? 5 günde (yaklaşık 110 kapak ve açma halkası) 110 liralık benzin.
    Bu kampanyadan faydalanmak için içmeye gerek yok yani.
    Bu arada 110 liranın 50 lirası kuzenimin, 60 lirası benim. Çok beleşçiymişiz, atladık hemen
    Tavsiye ederim, benzin bu kadar pahalı iken bedavası bir başka oluyor.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Opet bedava benzin kampanyasını erken bitirdi. Yoğun ilgiye dayanamamışlar.
    Daha önce belirtilen tarih 30 nisan iken, bu gece saat 00:00 itibarı ile kampanya bitecektir.
    Elinde kapak olan varsa bir an önce şifreye dönüştürsün.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)