Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kask seçimi için kullanıcı yorumlarına ihtiyacım var.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ötekiben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seha 150
    selam herkese,
    önümüzdeki ay ilk motorumu alacağım. koruyucu ekipmanları daha önceden almak istiyorum. kask için sharp 5 yıldızlı üç tane alternatif buldum bütçeme uygun. sizlerden ricam, bu kaskları reelde kullanmış olanlarınız varsa, özellikle konfor ve ses anlamında artılarını eksilerini belirtmeniz. güvenli kask alacağım diye rahatsızlık veren bir kask almak istemiyorum.

Suomy Vandal
    http://www.hondamototal.com/?urun-12...ain-Black.html

Bell M1 classic
    http://www.motoplus.com.tr/urun/2355...ELL-M1-CLASSIC

Caberg V2Rr
    http://www.motoplus.com.tr/urun/9997...V2RR-MAT-SIYAH

görsel olarak en çok Caberg çekti ilgimi.
    belki bugün

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    uplayalım.bende v2rr ve bell m1 arasında kaldım

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Birde bu fiyatlarda agv k3 var ?? Bende 400 450 liralik kask alicam fakat cok kararsizim sharp testlerine guvenmiyorum 150 liralik kaskta 4 yildiz aliyor 500 liralik kaskta 4 yildiz aliyor !

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    450 500 liraya en iyi kasklar. Agv k3 sahsen ben kullaniyodum. Ve nolan n63

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı PEHLİVAN94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    450 500 liraya en iyi kasklar. Agv k3 sahsen ben kullaniyodum. Ve nolan n63
    Nolan N63 değil ama N61 modelini 5-6 sene kullandım, hem konforlu hemde insana güven veren bir kasktır. N63' de muhtemelen N61 standartlarındadır. Nolan markasını bildiğimden dolayı pek fazla irdelemeden yeni kaskımı N91 olarak seçtim ve iyikide seçmişim. Fakat açılır kask istemeseydim ve güneş gözlüğü eksikliği duymasaydım N63 almayı düşünüyordum. AGV markasınıda çok tavsiye eden oldu, iyi diyorlar fakat elime alıp deneme fırsatım olmadığından almadım ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

ötekiben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seha 150
    garip gelmesin; ben de sharp s600 aldım. sanalda yaptığım araştırmalarda bu üç model mantıklı gelmişti fiyat performans olarak ama reele gelince iş değişti. suomy vandal'ı görünüş itibariyle pek sevemedim. caberg ve bell ise kafa yapıma uymadı. aslında özellikle bell çok hoşuma gitmişti ama rahat edemeyince yapıcak birşey kalmadı. şans eseri shark'lar ile karşılaştım ve inanılmaz rahat geldi bana. bu nedenle güneş vizörü olmamasına rağmen fazla düşünmeme gerek kalmadı almam için. güvenlik ve rahatlık öncelikli doğal olarak. bu da bana deneyim oldu; iyiki denemeden almaya kalkmamışım

Motosikleti
    Triumph Street Triple 675
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nolan N63 değil ama N61 modelini 5-6 sene kullandım, hem konforlu hemde insana güven veren bir kasktır. N63' de muhtemelen N61 standartlarındadır. Nolan markasını bildiğimden dolayı pek fazla irdelemeden yeni kaskımı N91 olarak seçtim ve iyikide seçmişim. Fakat açılır kask istemeseydim ve güneş gözlüğü eksikliği duymasaydım N63 almayı düşünüyordum. AGV markasınıda çok tavsiye eden oldu, iyi diyorlar fakat elime alıp deneme fırsatım olmadığından almadım ...

Bende yaklasik 4 yildir motor hayatimda 2 yilinda uyduruk bi ls2 maalesef cok umursamiyordum Allaha sukur o 2 yilda kaza yapmadim agv aldim son 2 yilda 4-5 tane kucuk kaza atlattim hepsinde de cok iyi derecede korudu. Simdi sattim motorlari. Ama kask ve ekipmanlarim odamda .

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    ben de olsam agv k3 alırdım. oldukça başarılı bir kask bir bakmanı öneririm.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler