Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ekipmanlar Hemen Hemen Tamam :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Evet motor tutkumu gerçekleştirmek amacıyla yaklaşık 2 hafta önce ehliyete yazıldım.Geçen hafta pazar ise %30 indirimden faydalanıp koruma ekipmanlarını kısmen tamamladım. Malum öğrenciyiz... En kaliteli aldığım şey kask oldu.Ha bu arada aklınızda bulunsun bunların hepsi sigarayı bırakarak oldu

Aldıklarım
    Kask [Scorpion exo-750]
    Eldiven korumalı yazlık
    Dizlik
    Dirseklik
    Omurga Koruma
    Sünger

Alacaklarım
    Korumalı bot
    Motosiklet kilidi
    Motosiklet alarmı
    Sportif sırt çantası
    Kaskın yeşilindeki renkten tekerlek şeridi
    Motosiklet brandası
    Siyah kask camı

Kaskın üst kısmı kafamı acıtıyordu.Bu piyanist irfan abinin yorumun gördüm, onun sayesinde bugün aldım. Süngeri kaskın ölçülerinde kesip kaskın
    içine yerleştireceğim. Sağol irfan abi sen bir dahisin

dizlik bana çirkin geldi ama şimdilik korusun yeter

Omurga korumalık

Dirseklik
    DALGIC_800 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Hadi hayırlı olsun Motor ne olacak ?
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi hayırlı olsun Motor ne olacak ?
    Sağolun teşekkür ederim.Motor 2.el yamaha ybr 125 eski kasa olucak

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    omurga korumasını kaça aldınız acaba

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı just4techno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun teşekkür ederim.Motor 2.el yamaha ybr 125 eski kasa olucak
    Umarım temiz ve üzülmemiş bulursunuz malum antalya.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    omurga korumasını kaça aldınız acaba
    normalde 70 liraydı indirimle 50 liraya aldım

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarım temiz ve üzülmemiş bulursunuz malum antalya.
    Ankara'dan iyidir motordan anlayan bir abim var o yardımcı olucak sağolsun

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    Hayırlı olsun, ekipmanlarına ve isteğine uygun bir motorla hayalindeki resmi tamamlarsın inşallah
    just4techno bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ScaLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, ekipmanlarına ve isteğine uygun bir motorla hayalindeki resmi tamamlarsın inşallah
    Teşekkür ederim inşallah hayallerim gerçek olur rüyamda hergün motosiklet sürüyorum
    ScaLa bunu beğendi.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun şimdiden kaza bela görmesinler inşalah

Motosikleti
    Alıntı just4techno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim inşallah hayallerim gerçek olur rüyamda hergün motosiklet sürüyorum
    Motosiklet almayı kafama koyduğumda 2 ay belki daha fazla, hergün ortalama 6-7 saat 2.el ilanları, motosiklet forumları, sıfır satıcılar, çinlisi, tayvanlısı, korelisi her şeyi araştırıyordum; dediğin gibi son zamanlarda rüyamda bile motordan başka bir şey görmez olmuştum

konu kirliligi yapmayım dedim Schuberth sr1 kask konusunda fikriniz varmı yada direk schuberth hakkında kasası çok hoşuma gidiyor birde ses konusunda sınıfının en sessiz kaskı falan gibi ibareler var teşekkürler cevaplar için.

mustafaferah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco super 8 - KYMCO DİNK 200İ - LİFAN PONY 100
    ekıpmanların hayırlı olsun bende 4rıder lerden almayı dusunuyorum kalıte olarak nasıl parasını hak edermı ....

Motosikleti
    Motosiklet almayı kafama koyduğumda 2 ay belki daha fazla, hergün ortalama 6-7 saat 2.el ilanları, motosiklet forumları, sıfır satıcılar, çinlisi, tayvanlısı, korelisi her şeyi araştırıyordum; dediğin gibi son zamanlarda rüyamda bile motordan başka bir şey görmez olmuştum
    Bende şuanda aynı durumdayım her gün sahibindene bakıyorum bazı ilanlara mesaj atıyorum motorunuz yaza kadar saklayın ben alıcam diye delilik işte motosiklet aşkı böyle birşey sanırım

Alıntı mustafaferah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekıpmanların hayırlı olsun bende 4rıder lerden almayı dusunuyorum kalıte olarak nasıl parasını hak edermı ....
    Valla ben malzeme kalitesinden pek anlamıyorum ama dirseklik ve dizlik ile duvara sertce vurdum acımadı.Sanki dış malzemesi plastik ama sert plastik gibi geliyor darbe emiyor.Omurga koruma hoşuma gitti baya sert oda ama tecrübesizliğimden pek bişey diyemeyeceğim bence orta düzeyde yeterli Eldiven çok kaliteli gözüktü bana
    yüzde 100 keçi derisi sağlam yazlık eldiveni kesin tavsiye ederim.

Motosikleti
    Ama fazla kasmamak lazımmış, onu öğrendim. Ben de öğrenci hâlimle motor sahibi oldum, inşallah Allah sana da nasip eder. Şahsi fikrim, ailenin ve senin bütçeni sarsmayacak bir seçenek olsun. İleride iş hayatına atılır da para kazanmaya başlarsak, o günleri Allah'ın izni olur da görürsek, inşallah zaten daha iyilerine, daha güzellerine ulaşma imkanımız olur

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Kaskın güzelmiş, bende motomaxta bu eldiveni inceledim ancak kışlıkları tamamlıyordum o ara alamadım. Kullandıktan sonra yorumlarınıza göre belki alabilirim, revit bakıyordum ancak dağılan serileri gördükten sonra soğudum açıkcası.

Ek olarak: İmkanın varsa motomaxta Bering fileli yazlık montlar var, knox korumalı. Almanı tavsiye ederim. Dirseklikle falan olacak iş değil çünkü.

Motosikleti
    Ama fazla kasmamak lazımmış, onu öğrendim. Ben de öğrenci hâlimle motor sahibi oldum, inşallah Allah sana da nasip eder. Şahsi fikrim, ailenin ve senin bütçeni sarsmayacak bir seçenek olsun. İleride iş hayatına atılır da para kazanmaya başlarsak, o günleri Allah'ın izni olur da görürsek, inşallah zaten daha iyilerine, daha güzellerine ulaşma imkanımız olur
    Aynen dostum zaten herşeyi yavaş yavaş yapıyorum görüyorsun.İnşallah nasip olur valla o zaman dünyalar benim olur.Zaten şuanda içimde çalışma isteği var artık üniversite bitsin kendi kendime yetiyim gazı var şuan da...Umarım herşeyin hayırlısı olur bana destek verdiğin için sağol
    ScaLa bunu beğendi.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    hayırlı olsun,inşaallah en kısa zamanda motoruna da kavuşursun
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu kirliligi yapmayım dedim Schuberth sr1 kask konusunda fikriniz varmı yada direk schuberth hakkında kasası çok hoşuma gidiyor birde ses konusunda sınıfının en sessiz kaskı falan gibi ibareler var teşekkürler cevaplar için.
    param olursa alacağım ilk şey bu kask benimde çok hoşuma gitti görüntüsü.Dünyanın en iyi kaskları arasında motomax de indirimde şuan

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    bende de scorpion exo 750 var...50 dakika sonra kafanın üst kısmına baskı uygulamaya başlıyo...bu sünger olayını detaylandırır mısın..kask zaten kafaya tam otururken araya süngeri nasıl koyuyoruz

hayırlı olsun bu arada

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Ekipmanların hayırlı olsun kaskın aynısından bendede var farklı renkte. Eldiveninde aynısından var .
    Kask güzel hem dandik bir kaskla hemde exo 750 ile trafiğe çıktım dandik kask buğu yapıyor ama bu yapmıyor aralarında çok büyük kalite farkı var.
    Sana tavsiyem o alacakların arasından branda ve kilit al diğerlerini alma ekstra masraf cıkarma kendine motoru almadan çünkü motor alınca heryerin masraf oluyor ilk başta :D
    Sonra onlarıda indirimden tamamlarsın. Siyah vizör alacağına dandik açılır içinde güneş gözlüğü olan 2. bir kask al çünkü öğrenme aşamasında exo 750 çok bunaltıyor 2. bir kask
    bence kesinlikle şart yani şöyle söyleyeyim açılır kask bence şart çünkü ilk motorcu olarak zamanın motoru sürmekle değilde motoru izlemekle geçiyor o ara nefes alamadığımı
    hissediyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)