Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kask Konusu Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bisiklet
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk motosikletimi yaklaşık 2 yıl önce aldım. İlk kaskımı da o zaman 15 liraya aldım.
    İlk trafik kazamdan sonra, onu çene açılır GDR ile değiştirdim.
    Daha sonra bu kaskın güvenliği yetersiz diyerek 2 hafta önce çene açılır ls2 aldım.
    Şimdilik memnunum ama eminim ilerde daha iyisini alacağım.
    Bir sefer alın en az ls2 alın.

---------- Post added at 20:32 ---------- Previous post was at 20:24 ----------

İnternetten kask alırsanız, kafanıza tam olarak uyar mı yoksa uymaz mı mevzusu var.
    Siz gidin bir mağazaya, bakın, takın, deneyin hangisi hoşunuza giderse onu alın.
    Bu sitede hiç kimse size ls2'den ucuz kask tavsiye etme sorumluluğunu almayacaktır.
    Zaten sıfır ls2 kaskların fiyatı da 100 lira.
    kardeşim yorumun için sağol git bi mağazaya bak demişsin Yozgatta bırak motosiklet mağazasını motosiklet satan yer sayılı o da 2 3 tane bi tane satan yer var o da 35 tl lik toz içinde S M L var ellerinde (yanlış anlama hepsinden bitane toplam 3 tane :D ) oda böyle dandik kasklardan bu benim gösterdiğim airbaglı sertifikalı + yüzde 19 indirimliymiş zaten iyiye benziyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Ben bu markayı daha önce hiç görmedim, duymadım. Belki benim eksikliğimdir.
    Sen buradan bak http://www.camgoz.com.tr/asp/listgro...and=&brandref=

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    http://www.feyizoglu.com/FF351-Wolf-...k_47034.html#0http://www.feyizoglu.com/FF351-Wolf-Kapali-Kask_47034.html#0

al bu kaskı bende bunu kullanıyorum buhar sorunu haricinde sorun yaşamazsın dostum ölçüsünü de hesaplama şekli belli eyer uymazsa değişim hakkınvar

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Aynı kask benim verdiğim sitede 100 lira
    Hatta gidip mağazadan alırsan daha da ucuz.

Motosikleti
    Bisiklet
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu markayı daha önce hiç görmedim, duymadım. Belki benim eksikliğimdir.
    Sen buradan bak http://www.camgoz.com.tr/asp/listgro...and=&brandref=
    site biraz dandik gibi geldi (site dandik sattıkları değil) ama alış veriş yaptıysan olur yani değişim filan olayında sorun çıkabiliyor o yüzden sordum

Alıntı serdar37100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.feyizoglu.com/FF351-Wolf-...k_47034.html#0http://www.feyizoglu.com/FF351-Wolf-Kapali-Kask_47034.html#0

al bu kaskı bende bunu kullanıyorum buhar sorunu haricinde sorun yaşamazsın dostum ölçüsünü de hesaplama şekli belli eyer uymazsa değişim hakkınvar
    kask güzelmiş kardeşim de orada sadece xs bide l var ikiside uymaz bana yada ben mi bilmiyorum pek bir bilgim yok ölçü konusunda xs çok küçük gibi geldi bana bide şu linkini verdiğim kask nasıl (en son verdiğim :D ) o bana güzel gibi geldi

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ertuğrul66 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı ertuğrul66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    site biraz dandik gibi geldi (site dandik sattıkları değil) ama alış veriş yaptıysan olur yani değişim filan olayında sorun çıkabiliyor o yüzden sordum

kask güzelmiş kardeşim de orada sadece xs bide l var ikiside uymaz bana yada ben mi bilmiyorum pek bir bilgim yok ölçü konusunda xs çok küçük gibi geldi bana bide şu linkini verdiğim kask nasıl (en son verdiğim :D ) o bana güzel gibi geldi
    ben sana o sayfayı örnek olsun diye verdim hudson var bir sürü aksesuarcı var bak onlardan kafanı dairesel olarak ölçeceksin mezura ile 59/60 cm L benden olur 61/62 xl olur buna göre hesapla en uygun siteden siparişini ver dostun ama o kaskı alma sakın

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yerinde güzel bir örnek daha fazla söze gerek yok
    ertuğrul66 bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Yogurt kovası koyucaktım ama neyse..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    arkadaşlar şöyle bi kask buldum ne dersiniz sertifikalıymış airbag filanda var diyor http://www.hepsiburada.com/liste/swa...OTTEX805MAVI-M
    görüntüye göre alıyosun sanırım sen biraz canının değeri olsun bu insanlar seni senden çok düşünüyor sen gidiyosun nerde dandik birşey var onu koyuyorsun buraya

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA

kardeşim alay amaçlı koymadım demeseydin bi ton laf yiyecektin ama demişsin neyse arkadaşlar gerekli açıklamaları yaptı zaten bari M boy koysaydın bu bol gelir
    Ben direk dalga geçmek için koyuyorum
    http://www.mototr.com/Custom/MotoTR/haberler/kask%20nasil%20secilir/kask_karpuz.jpg
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Ben Adana'dayım zaten. Gidip mağazasından alıyorum. Adana'nın en büyük motosiklet mağazası.
    Değiştirme konusunda falan sorun çıkartacaklarını sanmıyorum. Çoğu sitede ölçü yöntemi var zaten.
    Oradan bulup ölçerseniz sizin için daha sağlıklı olur.
    ertuğrul66 bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    evet aslen yozgatlıyım ama doğma büyüme istanbul... şefaatli paşaköylüyüm.. yozgat merkezde dolaşan gri apache ye selam et.. tekteker ramço de...
    ertuğrul66 bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Bisiklet
    Alıntı serdar37100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sana o sayfayı örnek olsun diye verdim hudson var bir sürü aksesuarcı var bak onlardan kafanı dairesel olarak ölçeceksin mezura ile 59/60 cm L benden olur 61/62 xl olur buna göre hesapla en uygun siteden siparişini ver dostun ama o kaskı alma sakın

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

yerinde güzel bir örnek daha fazla söze gerek yok
    sağolasın kardeşim de ne biliyim airbaglı filan diyordu neyse dandikse dandik senin dediğin yerden bakarım bende neyse tekrar hepinize sağolun Bu arada ramazan kardeş önüne bile atlarım duymazsan :D
    Motorkafa kardeş karpuzun mevsimi değil güzel bi çalışma yapıp koyardımda
    tatlıhız kardeş koysaydın seni engelleyenmi var? veya koyma diyen mi oldu?
    Bu arda arkadaşlar Yozgatta kask mağazası filan yok hiç yok o yüzden pek bilgim yok kask konusunda zaten yozgatta kask takan yok varsada zaten 3 5 tane Yoksa bizim burada da mağaza olsa gider gezeriz yoğurt kovası, karpuz kask tarzı şeylere kalmayız... Serdar kadeşim ölçü bilgisi için tekrar teşekkürler. güven kardeşim sanada teşekkürler adanaya gelip bi çay içip kask alıp giderdikte yol paralarına kask alırım zaten :D

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    kardeşim yorumun için sağol git bi mağazaya bak demişsin Yozgatta bırak motosiklet mağazasını motosiklet satan yer sayılı o da 2 3 tane bi tane satan yer var o da 35 tl lik toz içinde S M L var ellerinde (yanlış anlama hepsinden bitane toplam 3 tane :D ) oda böyle dandik kasklardan bu benim gösterdiğim airbaglı sertifikalı + yüzde 19 indirimliymiş zaten iyiye benziyor
    ben internetten aldım .

http://www.feyizoglu.com/content11/olcu-Tablosu

adrsinden kafa ölçüne göre ls2 alablirsin sorun çıkmıyor
    ertuğrul66 bunu beğendi.
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)