Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: hangi motru alırdınız

Katılımcı sayısı
32. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • kawasavaki kle650

3 9.38%
  • honda nc700 x

17 53.13%
  • suzuki vstrom dl650

12 37.50%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.

yeni motorsikletimi alıcam ama kafam çok karışık

Motovento
    REKLAM ALANI
    bebeoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    arkadaşlar lütfen yardım edin 4 5 aydır motosiklet araştırıyorum fuarda iice inceleyip alacagım motora karar verecektim ama dahada kafam karıştı :(( benim aklımda olan 2008 ve üstü model dl 650 veya kawasavaki abs li kle 650 bakıyordum birde fuarda bunlara honda nc 700x eklendi. artık düşündükçe çıldırıcam... motorsikletten aradıklarım uzun yolculuklara çıkmak istiyorum arasıra tozlu yollar yurt dışı filan yani yıllık 8000 km filan yaparım bana konfor ve ekonomik olması çok önemli nc 700x çok güzel yakıtı az fakat 670cc oldugu için üst vergi sisteminde vstrom kendini isbatlamış bir motor ama ikinci eli pahalı ve yakıtı fazla sanırsam kle650 türkiyede pek tanınmıyor forumlarda pek yorumları yok fakat yurt dışında karşılaştırılan yerlerde hep birinci geliyor yakıtı acaba nasıldır lütfen yardım edin
    Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    vergi dilimini çok dert etme sanırım nc700x yakıt ekonomisi ile sana ufak da olsa katkı sağlayacaktır. yeni teknoloji bir de. yüzde 90 yol için de saydıkların arasında (v-strom kraldır o ayrı) en ideali. kuş gibi keşke cb500x olsa da onu alsan
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Honda

Vergiye verecegin parayi benzine ver diyen cok olacak simdi

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    sonucun vstorm çıkacağı aşikar..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Evet burda sonucun v storm olacağı aşikar aynen katılıyorum.Eğer siz görünüm olarak birini daha çok beğendiyseniz gönlünüz zaten ona kayacaktır
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bu listede sizin dert etmediğiniz tek şey benim tek derdim. Bu motoru alimde fazla vergisi buna helal olsun diyebilceğim bir motor değil çünkü. vStrom ilk tercihim olurdu. Kawasaki biraz süpermoto tarzı model yaratmış, ilerde enduro isteğin başgösterebilirse elinden çıkarmak için uğraşırsın. 2.elide çok kuvvetli değil zaten. Capanord da düşünebilirsin.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    DL650 : 28.000 TL
    NC700X : 21.000 TL

Yıllık kullanımınıza bakılırsa aradaki yakıt farkından zaten minimum, min, en az, dibin dibi... +500 TL karınız olacak. Yani NC700X alırsanız hiçbirzaman, hiç vergi ödemiyeceksiniz

Fiyatı sabit tutarsak 21 Liraya 5-6 yıllık bi motosiklete binmek var, "0" koliyi açıp naylonunu sıyırmak var, başka bi duygu

Neler yaşandığı blinmeyen bi motosiklet alıp, tamir, bakım, değişen parçalarda hiç suçunuz olmasada cepten ödemek var, garanti kapsamındaki motosiklette bunları düşünmemek var

Balata bitmiş, yeni lastik lazım, zincir pert, akü değişmeli... ... ... gibi hiçbir dert yok. Muayene denen şeyin tarihlerini, randevu sıra git göster izin al koşuştur uğraş et var, bikaç yıl hiç düşünmemek var

Bir sürü ödül almış bi motosiklete binmek var, 2013 e yakışır tasarımı olan şık bi motosiklete binmek var, ülkedeki en hızlı parça tedariği servis ağına sahip marka ile muattap olmak var... ... var oğlu var.

Yani yanlış anlaşılmasın kendini ıspatlamış V-Stormu hiçkimse istesede kötüleyemez zaten, ama bukadar artısıyla NC700X tercihine de risk almak gözüyle bakılamaz. Bütün dünya böyle bakmıyor en azından
    TATLIHIZ bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    YBR 125
    V strom gercekten kasali duruyor sanki 1000cc motor kullaniyormusum hissi olacak gibi ama nc 700x dede ybr gibi hic benzini dusunme surekli gez dur

Motosikleti
    YBR 125
    arkadaşlar nc 700 x motoru nasıldır gücü beni tatmin edermi sizce
    Dal rüzgari affetse bile, dal kirilmis bir kere

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)