Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Araba mi Motor mu

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam

Yeni uyeyim ve bu ilk postum
    5-6 senedir aktif olarak motor kullaniyorum, en son Hyosung 250GV vardi, gecen ay sattim elime az cok bir mebla gecti. Uzerine biraz daha koyup yeni bir arac alacagim.
    Ama bir turlu karar veremedim, yeni bir motor mu alsam yoksa araba mi ? Sahibinden den iki arac begendim satan arkadaslarla konustuk, fiyatta anlastik. Sizlerinde fikrini almak istedim (kendim bir turlu karar veremedim :( ). Dusundugum araclar:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-dacia-2001-dacia-1310-sw-lpgli-muayneli-117242113/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-honda-shadow-750-servis-bakimli-92634642/detay

Simdiden tesekkurler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    nerede yasıyorsun benim motorum vardı sattım araba aldım istanbulda yasıyorum baktım gaz parası olcak gibi değil yanına 1 de motor aldım . sayet 8-9 bin tl gibi paran varsa 7 ye guzel bi reno 9 brodway dusur 2 yede 2. el bi motor al kalsın .
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    Yamaha mt09
    önce motor sonra araba bendeki sıralama bu :D

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Hangisi ihtiyaçlarını karşılayacaksa o. ;)
    Önce emniyet, sonra hareket...

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sonpolün de dediği gibi ihtiyaçlarını bilmeden cevap vermek zor. Birde bütçen ne araba 7000 motor 14000?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ikiside ihtihac 2 side olmali bence
    antilop_skul ve scooboy bunu beğendiler.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o arabayı almada ne alırsan al. lada vega bile ondan kat kat iyidir. istanbulda 2 de lazım.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Bende kararsız kaldım araba yok ihtiyac var motor alıcam ben binicem..

Konu actım... Adem80 adem abi sagolun ihtiyacına göre sırala demişti..

Araba cok ihtiyac vardı,Hastalık saglık arac bul,buldun maddi külfet..

Uno aldım 6900 Tl ye 96 Model 70 S 148 binde..

Yanına motorda almayı düşünüyorum..

İHTİYACINA GÖRE SIRALA
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    benim 7,000 lira değerinde bir aracım var renault 9 gte broadway birde motor var ikisinin bir arada olması daha iyi...yazı var kışı var...hem motora iki kişiden fazla binemiyorsun
    motorun tamamlayamadığı yerde araba devreye giriyor
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    motor tutku, araba ihtiyaç. önce motor sonra araba aldım

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    uçak bence, üç tekeri ile iki teker ile dört teker arasında tercih edilebilir. düşün bunu.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    5 /6 bine bir tane araba al tofaş gibisinden üstünede ikinci el bir ybr tarzı al ikiside olsun iyi günde kötü günde ,,,
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    motosıklet forumunda sorulucak sorumu
    RamonRojo bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı leventgocukl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosıklet forumunda sorulucak sorumu
    Her aracı olan üyeyi dıslarsanız..Cogu kişi kalmaz forumda..PEKİ YAZILICAK YAZIMIYDI BU ??
    pistolpitt bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    osmanakgüz sen de motorcu ruhu yok hacı.
    Git dört tekerli bi kafes al takıl sen.
    Motor sana göre değil.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Bende arabaya dogru yoneliyorum su an, uzun yillar motor kullandim sehir icinde ozellikle Istanbul icin yolda cok stress oluyor. Onune kiranlar, ustune ustune gelenler, seritden atanlar vs.. Motorla bir kac saat yolda gecirince sinirler iyice yukseliyor, artik bir araba aliyimde bende rahat ediyim diye dusunuyorum. Hem esi dostu alip beraber dolasiriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

Kardes baska nerde sorulur ?
    Araba forumuna yazdim zaten herkes araba al motoru napcan, hele hele o kadar para verilirmi 2 tekere falan yaziyor.
    Bende motorcu oldugumdan, motorcu arkadaslarin fikrini almak istedim.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Önceden 5-6 bin tl ye scooter mi alınır araba alırım ben bunun yerine diyen bir toplum şimdi scooter alıyor artık Burdaki ihtiyaç kar -zarar işletme gider masrafları demek ki zamanla insanları olgunlaştırıyor.
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    biz kafesçilere benzemeyiz yani taraf tutmayız. motorcu olsak da illa motor al demeyiz hatta sana araba al diyoruz gördüğün gibi. kafesçiler asfalt fetişi oldukları için iki tekeri sevmezler çünkü iki tekerciler de aslında rüzgar fetişistidir. kafesçilerin asfalt fetişizmi o kadar büyüktür ki ben istanbulda bazen denk geliyorum adam 4 metrelik cipinde 2 saatte 15km yol almaktan zevk alıyor, asfalttan ayrılamıyor üstüne gittiği yerde 3-4 saat için 20 lira park parası veriyor köprü trafiğine girince herkesi böyle tek kişi koskoca arabalarda görünce iyice anlıyorsun zaten.

geyik yeter, hangisi işini görecekse onu al. paran olunca da zevkine alırsın bi motor be ya
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Araba alıp ta istanbul trafiğine güvenli olsun diyemi gireceksin yani. Köprüden geçerken üstüne bina yıkılır istanbul trafiği bu. Motosikleti sıkıltırıyolar diye almayacaksan alma. Şayet birden çok kişi taşıyacaksan genelde mecburen 4 tekeri tercih edeceksin. Veya herkesten uzaklaş motor al

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    bütçe meselesi, ikisine de uygun bütçe varsa ikisi de olmalı artık. Yerine zamanına işine göre binersin.. 7tl araba 3tl motor, 10bine ikisine de sahip olmak zor degil, hem de tatmin edecek araclar alınır. Motordan önce araba vardı, sehir ici cok yakıyor. Havalar düzelsin motor alcam dedim, canıma tak etti gaz parası. Günlük 15tl gaz masrafı oluyordu. Nasip oldu motorda aldık, suan havalar iyiyken motora, yagmurluyken arabaya biniyorum.. Bi de motorun yetersiz kaldıgı durumlar olmuyor degil. Suan rodajdayım ama ileride, 3 kisi olcaz mesela, birine kusura bakma kardes gidecegimiz yere sen yürü mü dicez. Malum ögrenciyiz. Allaha sükür bende arac var da, olmayan, ailesinden uzak yasayan da bi cok arkadasım var. Satayım mı onları..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)