Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Yeni Motorum CBF150(Teşekkürler Zıppırman&Speedy2)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı Halil Karamanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin. lakin 2009 model motoru 3500TL ye pahalı almışsın. kaç binde olursa olsun ne kadar temiz olursa olsun metal yaşlanması diye bişey var 4 sene olmuş ya. 4300e sıfırını var diyordu geçen arkadaşlar biraz araştırsaydın keşke, satan için iyi adam hoş adam diye seni kumpasa alıp okuttular mı yoksa motoru bilemedim.
    Arkadaşım herkeste aynı şey metalürji mühendisimisiniz? Motordaki metalde ne metal yorgunluğu havada uçan jetmi ki bu havada 1 metre uzasın inerken kısalsında metal yorgunluğu başlasın.
    Neyse Halil bey konuya gelecek olursak sen nasılsın nasıl birisin ya da olacaksın. Anlayamadım bi türlü kumpasa kimi alıyorlar ne satıyorlar sen motorunu böylemi almıştın yoksa? Ama anladım ben seni burda asıl kumpası yapmaya çalışan sensin. Ben böle klavyeden görmediğim insanlarla tartışmayı pek sevmem ama neyse diyelim.
    @dtahir arkadaşıma aldığınız motordan piyasada okadar çok satılık varki kurye ya da pizza işinde kullanılmış motosiklet almadığınızı bilmeniz lazım. Hayırlı uğurlu olsun satın aldığınız abimizin sevenide çok sevmeyenide. Bazı saygısız arkadaşlarımızın canını sıkmalarına izin vermeyin. Güzel güzel binip gezin motorunuzla. Deneyiminiz ne seviyede bilmem ama rodajına kadar özen gösterilmiş bir motor aldığınızdan emin olun.
    dtahir bunu beğendi.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    darpgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    hayırlı olsun . bu motor adamı üzmez . keyifli sürüşler.
    dtahir bunu beğendi.
    Hayatı seviyor musun? Öyleyse zamanı çarçur etme, çünkü hayat ondan ibarettir. Benjamin franklin

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    kardeş hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin. lakin 2009 model motoru 3500TL ye pahalı almışsın. kaç binde olursa olsun ne kadar temiz olursa olsun metal yaşlanması diye bişey var 4 sene olmuş ya. 4300e sıfırını var diyordu geçen arkadaşlar biraz araştırsaydın keşke, satan için iyi adam hoş adam diye seni kumpasa alıp okuttular mı yoksa motoru bilemedim.
    Eee..Biz salağız o zaman...
    1990 model motora 4000 lira bayıldık...
    Kaydırdılar diyorsun yani....

Bizim motor ölmüş ama gömmeyi unutmuşlar senin tezine göre...
    Lakin yıllık vergisi 9 lira olunca kıllandıydım....
    4000 lira verdik aga...
    Ölüsüne de dirisine de binerim...

Haa unutmadan....
    Zıpır amcanın motoru iyidir...
    Yemez yedirir...
    Hakkıdır o para...
    Aykut009, haojin2005, dtahir ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Bu forumda 2012 Cbf 150 gördük 5000'de yağ yakıyor.
    Bu forumda 2007 Cbfler gördük onbinlerce km'de yağ yakmıyor.
    Ben 85 küsür bin km'de motosiklet aldım 2006 model,enayi mi oluyorum şimdi.
    Motor temiz kullanıldıktan sonra model ve kmlerin hiçbir önemi yoktur.Özellikle küçük hacimli motosikletlerde.
    Millet 15000'e Yamaha wr250r alıyor enayilik mi?
    Veya zamanında 9400'e ybr 250 aldılar,bu insanlar da enayi mi?
    Bir insan bir ürüne istediği para verir ve ondan istediği zevki alırsa,diğerlerinin hiçbir olumsuz söz söylemeye hakkı yoktur.
    dtahir ve Wozy bunu beğendiler.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Hayırlı olsun.
    dtahir bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düzeltme
    Yukarıda alıntı olarak eklediğim yazı METEHAN arkadaşımızın değil, Mersin il temsilcisi SENCER arkadaşımızın yazısıdır. Bu konuda ilgili kardeşlerimizden özür dilerim...
    estafurlah abim benim.
    ben sadece bildiğimi, gördüğümü ve inandığımı dile getirdim.
    ama ne çok seveniniz varmış yahu, kıskandım sizi
    dtahir bunu beğendi.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı İmportant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.
    İşte bu kadar ne gereği vardı bu kadar yazışmanın. Ben aldığımda da motoru arkadaşlar sırf gıcık etmek için yok çok para vermişsin yok şunu alsaydın falan felan. Hiç değilse arkadaşları yüz yüze tanıyordum da şaka yaptıklarını biliyordum. Eee hadi tanımasaydım? Motosiklet zevk işidir almadan soran olursa öneride bulunabilir herkes iyi ya da kötü farketmez(tabiki kişilere hakaret ve saygısızlık yapmadan). Aldıktan sonra ise diyeceğin tek bir şey var ama şurasına dikkat et burda çok arıza çıkarırları geçmez. Kimsenin hevesini kırmayalım(nokta)
    dtahir bunu beğendi.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

dtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 S 2013 / Pcx 2019
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte bu kadar ne gereği vardı bu kadar yazışmanın. Ben aldığımda da motoru arkadaşlar sırf gıcık etmek için yok çok para vermişsin yok şunu alsaydın falan felan. Hiç değilse arkadaşları yüz yüze tanıyordum da şaka yaptıklarını biliyordum. Eee hadi tanımasaydım? Motosiklet zevk işidir almadan soran olursa öneride bulunabilir herkes iyi ya da kötü farketmez(tabiki kişilere hakaret ve saygısızlık yapmadan). Aldıktan sonra ise diyeceğin tek bir şey var ama şurasına dikkat et burda çok arıza çıkarırları geçmez. Kimsenin hevesini kırmayalım(nokta)
    Abi sıkıntı yok,hevesimi kıramaz hiçkimse...Ben mutluyum,ihtiyaçlarımı karşılayan bi motorum var.Beklentilerimin de üzerinde temiz bir motor.Ayrıca bu kadar insanın özellikle bu motoru iyi bilmesi ve referanslı olması da güzel bişey.O talihsiz yazıyı yazan arkadaş da muhtemelen bin pişmandır şu an.
    mücahit_89 ve Wozy bunu beğendiler.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Adamım sen ne kadar fitne fesat biriymişsin yahu..
    Bu düşüncelerle gidersen askere, ..k alırsın teskere...
    İnsan kendi nasılsa ,karşıdakini de öyle hissedermiş.. Okutmak sen ve senin gibilerin işidir..
    Hadee , tikanın önünü kapama .......

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    alan razı satan razı boşa laf kalabalığı yapıyor millet alıcının bir şikayeti yok vatandaşa kalmış derdi bir hayırlı olsun de bir dua et adama be müslüman
    dostum sen boş ver güle güle kullan

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamım sen ne kadar fitne fesat biriymişsin yahu..
    Bu düşüncelerle gidersen askere, ..k alırsın teskere...
    İnsan kendi nasılsa ,karşıdakini de öyle hissedermiş.. Okutmak sen ve senin gibilerin işidir..
    Hadee , tikanın önünü kapama .......
    bu arkadaş! Wolf e de ezik demişti. Kendini kaf dağında zandediyor herhalde.

öncelikle şunu söylemek isterim ki; insanların, birbirilerinin fikirlerine karşı son derece saygısız ve tahammülsüz olmalarını çok iyi biliyor olmama rağmen forum sınırları içerisinde bir fikir, bir düşünce beyan ettikten sonra kavga niteliği taşıyan karşı yazılara itibar etmeyerek, prensip olarak cevap yazmam, yazmıyorum. fakat bu başlık altında beyan etmiş olduğum fikrin ardından bi takım yandaş, yalak ve yardakçı arkadaşlar tarafından şahsım adına adeta bir karalama kampanyası başlatılmış bulunduğundan, başlığı açan arkadaşın hoşgörüsüne sığınarak birşeyler söylemek istiyorum.
    konu ile alakası olduğu için kendimden biraz söz etmek gereği duydum. 37 yaşındayım söz konusu araç alım satım ve benzeri ticari aktivitelerin içine 1988 senesinden itibaren sırasıyla izleyici, sorumlu ve bizzat tacir olarak bulunmuş bir kimse olarak bu konu hakkında profesyönel ya da amatör az çok fikir beyan edebilecek bir konumda görüyorum kendimi. bu noktadan haraket ederek geçen günlerde başlığı açılmış bu ticari hadisenin altına bir not düştüm. aynen şu şekilde ''kumpasa alıp motoru sana okuttular mı bilemedim''. buradaki bilemedim kelimesi, bazı safdil arkadaşların sandığı gibi hayat hakkında ya da dünya görüşü konusunda bilgi birikimimin yetersiz olduğunu ifade eden bir kelime asla değildi. bu bilemedim kelimesi ''söz konusu arkadaşları tanımıyorum onları böyle bir yapmış olmaktan tenzih ederim ama modeline göre fiyatının çokluğundan dolayı, tecrübelerime göre bu tip kirli ticaretleri yapan arkadaşlarınkine benzettim bu alışverişi, senin de aklında olsun, gözünü aç'' demekti. malesef okuduklarımızı anlamak konusunda derin zaafiyetlerimiz olduğu için artık fitneyle mi suçlanmadık, adam olmamakla mı, p..t işi yapmakla mı, dilimizin altında neler olduğunu ortaya dökmekle mi, bilmiyorum.
    bu tip kirli ticaretler de genelde şu şeklilde cereyan eder. malını ederinden pahalıya satmak isteyen açgözlü kimseler (ben yine söz konusu arkadaşları tenzih ederim böyle işten) benzeri araçlar o ortamlarda bulunduğu için satılacak malın fiyatı ortaya çıkar korkusu ile araçlarını toplu alım satım işlerinin yapıldığı ortamlara koymazlar ve bu şekilde aracı vasıtası ile mallarını överek ve aracıları vasıtası ile müşteriyi kandırarak mallarını pekala müşteriye satarlar. şimdi kimse çıkıp diyebilir mi bu şekilde bi ticaret görmedim ben böyle şey olmuyor diye? tabii ki günümüzde de bu şekilde yüzlerce belki binlerce alış veriş oluyor. bu noktada, kötü niyetli aracı ile yapılan bu işe argoda kumpas diyorlar, yaptıkları ticareti de okutmak olarak nitelendiriyorlar. bundan ben mi suçlu oluyorum şimdi.
    peki bir kimse aracı arkadaşları ile herhangi bir malını satamayacak mı? tabii ki satar. piyasa fiyatlarından hatta tanıdıklar vasıtası ile daha da aşağı bir fiyattan yaparsa kimsenin aklına böyle şey gelmez. geliyorsa bunun adı fitne çıkarmak ya da zikri geçen türlü günahları işlemek olmaz.
    tekrar ediyorum böyle birseyin aklımıza gelmesi acenta fiyatı 4350TL civarında olan 4 senelik bir ürünü 3500TL ye satmaktan dolayıdır. yine tekrar ediyorum biz bu işi yapanları, kirli iş yapmaktan tenzih ediyoruz. ama malesef aklımıza yukarıda sayılmış olan sebeplerden dolayı gelmedi de değil.
    sonuç: alana da satana da hayırlı, yorumlarıyla yalaklık ve yardakçılak yapanlara da selam olsun .
    iyi niyetle fikrimizi beyan ettik belli ki hata etmişiz affola.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    öncelikle şunu söylemek isterim ki; insanların, birbirilerinin fikirlerine karşı son derece saygısız ve tahammülsüz olmalarını çok iyi biliyor olmama rağmen forum sınırları içerisinde bir fikir, bir düşünce beyan ettikten sonra kavga niteliği taşıyan karşı yazılara itibar etmeyerek, prensip olarak cevap yazmam, yazmıyorum. fakat bu başlık altında beyan etmiş olduğum fikrin ardından bi takım yandaş, yalak ve yardakçı arkadaşlar tarafından şahsım adına adeta bir karalama kampanyası başlatılmış bulunduğundan, başlığı açan arkadaşın hoşgörüsüne sığınarak birşeyler söylemek istiyorum.
    konu ile alakası olduğu için kendimden biraz söz etmek gereği duydum. 37 yaşındayım söz konusu araç alım satım ve benzeri ticari aktivitelerin içine 1988 senesinden itibaren sırasıyla izleyici, sorumlu ve bizzat tacir olarak bulunmuş bir kimse olarak bu konu hakkında profesyönel ya da amatör az çok fikir beyan edebilecek bir konumda görüyorum kendimi. bu noktadan haraket ederek geçen günlerde başlığı açılmış bu ticari hadisenin altına bir not düştüm. aynen şu şekilde ''kumpasa alıp motoru sana okuttular mı bilemedim''. buradaki bilemedim kelimesi, bazı safdil arkadaşların sandığı gibi hayat hakkında ya da dünya görüşü konusunda bilgi birikimimin yetersiz olduğunu ifade eden bir kelime asla değildi. bu bilemedim kelimesi ''söz konusu arkadaşları tanımıyorum onları böyle bir yapmış olmaktan tenzih ederim ama modeline göre fiyatının çokluğundan dolayı, tecrübelerime göre bu tip kirli ticaretleri yapan arkadaşlarınkine benzettim bu alışverişi, senin de aklında olsun, gözünü aç'' demekti. malesef okuduklarımızı anlamak konusunda derin zaafiyetlerimiz olduğu için artık fitneyle mi suçlanmadık, adam olmamakla mı, p..t işi yapmakla mı, dilimizin altında neler olduğunu ortaya dökmekle mi, bilmiyorum.
    bu tip kirli ticaretler de genelde şu şeklilde cereyan eder. malını ederinden pahalıya satmak isteyen açgözlü kimseler (ben yine söz konusu arkadaşları tenzih ederim böyle işten) benzeri araçlar o ortamlarda bulunduğu için satılacak malın fiyatı ortaya çıkar korkusu ile araçlarını toplu alım satım işlerinin yapıldığı ortamlara koymazlar ve bu şekilde aracı vasıtası ile mallarını överek ve aracıları vasıtası ile müşteriyi kandırarak mallarını pekala müşteriye satarlar. şimdi kimse çıkıp diyebilir mi bu şekilde bi ticaret görmedim ben böyle şey olmuyor diye? tabii ki günümüzde de bu şekilde yüzlerce belki binlerce alış veriş oluyor. bu noktada, kötü niyetli aracı ile yapılan bu işe argoda kumpas diyorlar, yaptıkları ticareti de okutmak olarak nitelendiriyorlar. bundan ben mi suçlu oluyorum şimdi.
    peki bir kimse aracı arkadaşları ile herhangi bir malını satamayacak mı? tabii ki satar. piyasa fiyatlarından hatta tanıdıklar vasıtası ile daha da aşağı bir fiyattan yaparsa kimsenin aklına böyle şey gelmez. geliyorsa bunun adı fitne çıkarmak ya da zikri geçen türlü günahları işlemek olmaz.
    tekrar ediyorum böyle birseyin aklımıza gelmesi acenta fiyatı 4350TL civarında olan 4 senelik bir ürünü 3500TL ye satmaktan dolayıdır. yine tekrar ediyorum biz bu işi yapanları, kirli iş yapmaktan tenzih ediyoruz. ama malesef aklımıza yukarıda sayılmış olan sebeplerden dolayı gelmedi de değil.
    sonuç: alana da satana da hayırlı, yorumlarıyla yalaklık ve yardakçılak yapanlara da selam olsun .
    hz. muhammed " seni seviyorum bana inan" diyenlere " kalbini yokla da tekrar konuş" dermiş.
    ( yalakalık vs sözlerine gülüp geçtim de... )
    siz bu yukarıdaki yazdıklarınızı kalpten mi yazdınız Allah aşkına?

ve bir soru sorsam; yıllardır ticaretin içindesiniz ve yaş olarak akran sayılırız hocam, belki gerçekten çok iyi insansınızdır, bilemedim.
    sorun şu : siz hiç bir malı ederinden çooook daha düşük alıp, çoook daha yükseğe sattınız mı? ( bilemediğimden sordum)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:03 ----------

bu arada;

safdil;
    safdil Ar. ¹¥f + Far. dil
    sf. esk. Kolayca aldatılan, saf (kimse):
    Güncel Türkçe Sözlük
    ( http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&arama=gts&guid=TDK.GTS.51 3b002be18e46.22808174 )
    dedik ya, "insan, dilinin altında gizlidir " ( Hz. Muhammed ) diye, bize yaptığınız nitelendirmeye bakınız...
    düzgünbaba ve dtahir bunu beğendiler.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Gayet güzel ifade etmiş bu sefer kendini derken son satırda kopardın gene...
    Hiç 37 yaşında aklı olgun bir insan gibi düşünmemen şaşırttı...
    Demek ki yaşla alakalı bir şey değilmiş....
    Neyse...
    Yalaklık , yardakçılık olayına değinip kaçıcam....
    Motoru satan kişiyi şahsen tanımayız...
    Tanıyanlar da var ama ben ve yorum yapanlardan çoğu tanımaz...
    Sadece forumdan motoruna ne kadar özenerek baktığını ve kullandığını biliyoruz...
    Dolayısı ile piyasada satılan aynı model ve yaşta motorların 3 lira gibi bir paraya satıldığını varsayarsak,
    Arkadaşın motorunu 3500 liraya almak çok çok mantıklıdır...
    Seceresini biliyorsun, durumunu biliyorsun, kullananı biliyorsun....

Ticaret yapıyorum diyorsun ama bu saydıklarımı atlıyorsun....
    Metal yorgunluğu hikayen tam bir şehir efsanesi..

Ben 43 yaşındayım..
    15 yaşımdan beri motorlarla, arabalarla beraberim...
    Alır satarım...
    Babadan kalma iş diyebilirsin...
    Bizlerde alım satımlardaki hileleri hurdaları biliriz...
    Ama bu satışta hile hurda olmasına ihtimal bile vermediğimiz için bu kadar tepki aldın..
    Zaten alan almış,
    Bırakalım gönül rahatlığıyla binsin...
    Soğutmayalım adamı....
    Alırken açılmış bir başlık olsaydı yazın meşrulaşırdı belki...
    Ama bu satten sonra hayırlı olsun demekten başka bişey düşmez kimseye..
    Biraz abartmışım yahu...Uzun olmuş...
    Üşenmeyip okuyana da teşekkür ederim...
    düzgünbaba, speedy2 ve dtahir bunu beğendiler.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    halilcim her zaman söylemeye çalıştığım gibi profilini tanırım ama profilini kişilik hakkında yemişliğimiz içmişliğimiz yoktur inşallah olur iş polemik yapıp kavga etmekse bu ortamda hiç bir zaman sonu gelmemiş ve kimse tatmin olmamıştır , sonuçları her iki tarafın gereksiz yere sitrese girdiğiyle kalmıştır

neyse aslında uzunca yazılacak bir konu olmasına rağmen mümkün olan en öz haliyle düşüncemi beyan etmek isterim ve eklemeliyim ki konuya yorum yazmış yaltakçı ve yalakalardan biri olarak ! senin ima etmeye çalıştığın gibi , yada üzerime alındığım haliyle !

şimdi mevzuya benimde ,senin burada anlatmaya kalktığın, işi bilen bir esnaf arkadaşımız olarak kendini nitelendirdiğin galerici ,tecrübeli , ama hakkaten bu konuda çok iyi olan insanlardan bir hayli şikayetçi olduğumu güzel bir dille söylemeye kalksam ne düşünürdün ?

3500 lira edecek şahine 5500 lira çeken galerici, bu işten ekmek yiyern adamı kalkıp mercek altınamı alalım şimdi ve bir şey daha merak ettim sıfır 4350 ye cbf varsa ben motorumu 3000 e verip alabilirim ,

neyse boşverelim konuda ismi geçen motor kumpas kurma yolu ile bu saf arkadaşımıza motor satan ağabeylerimi iyi tanırım , hatta bayağı iyi tanırım , hatta kendi evimde kendi soframda ağırladığım insandır birisi,

ama zıppırman ve spedyy 2 isminin anıldığı ve kumpas kelimesinin geçtiği bir paragrafa bile tepkisiz kalamam burada hata var ise sanal ortamda bir şeyler yazarken ne söylediğin ile alakalı olarak çok önemli olsada nasıl söylediğini , kelimelere dökemiyor olmaktan kaynaklı bir sıkıntıdır ,

kısaca temiz bir motorun yabancıya gitmesini ben istemem, eğer motorumu satacaksam ve bir puştluğu da yoksa tanıdığın almasıdır , kusurlu malı neden tanıdığa satayım ?

yarın bir gün burada beni deşifre etmezmi ? aslında en doğrusu dürüst olmak ama düşüncene katılamayacağım özellikle bu konu ile alakalı ,

benim 2004 partnerim var 17 bin harcadım 13 bine vereceğim muayyer bir araç galerici eşden dosttan duymuş geldi araba bitmişte benim haberim yokmuş , hemde benim !

turbo üflüyormuş motor bitmiş 9 bin vereyim dedi bu mu ticaret ? ulen 11 bin diyeydin hiç olmazsa bu araçtan 2 bin kazanaydın 9 neyin nesi ? tofaşmı bu ?

neredeyse tartışıyorduk yani hep böyle adamlara denk geldim aynı kefeye koymuyorum ama yaz yaz bitmez arkadaş , kal sağlıcakla .
    motoseyyah, yürekçe, nadrov ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    Burada oldukça uzun zamandan beri sadece okuyucu olarak vardım,
    öncelikle birkaç konuda Halil karaman ın Zıppırmandan kuyruk acısı olduğunu biliyorum.nasılsa kendisi yok diye buradan birşekilde karalamanın saatini beklemiş,ama umduğu gibi olmamış,zira adam olanın temeli sağlam olur derlerya demekki ZıpırADAM da iyi adammış hala kendinin olmadığı yerde sevenleri var.
    halik KARAMAN bu arkadaşlar içinde işbirlikçi yaltakçı yalaka falan demekte tabi oda onun seviyesizliğidir.
    ama ne onursa olsun kendi işini yaparken bana göre yapmış ve yapıyor olduğun tezgahları birbaşkasınada-başkalarınada yüklemen hoş değil
    sen yapabilirsin beni ilgilendirmez ama bilki KARAMAN ın koyunu sonra çıkıverir oyunu,şimdide böyle oluyor işte,adam zamanında kuyruğuna bastığı için şimdi sen onu burada kendinle eşdeğer gösteriyorsun
    arkadaşın buradan bulduğu motorun tanıtımını gördünmüde iftira atıp toplu pazara çıkarmazlar diyorsun? bilmiyorum ama ben gördüm sahibindendeki bir ilanın linkiydi
    hiç ben böyle demeki isterken şöyle oldu amuda kalkarken çamur oldu falan uğraşma arkaddaş
    git aynana tekrar bak.
    milletede yardakçı,işbirlikçi falan diye bok atma
    git önce kendi suratındakileri temizle.
    motoseyyah, yürekçe, nadrov ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Bazıları çok yalama adam
    Allah için ÇALıyoruz hamdolsun..Keriz feneri derneği.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    demekki neymiş

insan karşısındakinide kendisi gibi görür lafı doğruymuş...

alım satım yaparken kaç kişiye kumpas kurduysan artık...

kaç kişiye 5e aldığını 9 a sattıysan...

herkeside kendin gibi (alım satım işi yapmadığı halde) görmüşsün..

ha sahiden 1988 den beri kaç kişiye kumpas kurdunuz..sayı verebilirmisiniz??

gerçekten merak ettim...

ha bu arada ufak bir not..

bende 88 den beri araç piyasasının içindeyim..18. arabama biniyorum..motosikletlerin sayısını hatırlamam...galericilerden de alışverişim oldu..ama edindiğim tecrübeye göre galerilerin en iyisinin.......................

noktalı yerler doldurulma özgürlüğüne sahiptir.isteyen istediğini yazıp doldurabilir...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    hayırlı olsun.

alan arkadaşın 3. motoruymuş. kendiside saf çocuk değil heralde, zarar edeceği motora kim para verir!? metal orgunluğu lafı gergekten saçma olmuş. o yorgunluk motosikletlerde hareketli parçalarında uzun zaman sonra ısınma soğuma genleşme neticesinde özelliğini kaybetmesine denir.

evet bazı motorlar değerinden çok daha fazla paraya alınıp satılıyorlar, buna da piyasa deniyor. yapacak bişey yok.

allah kaza bela vermesin.
    dtahir bunu beğendi.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

dtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 S 2013 / Pcx 2019
    Konu gelebileceği en gereksiz yere geldi.24 yaşındayım 6 yıldır motorlarla ilgileniyorum 3 yıldır aktif motor kullanıyorum. Aldığım motorla ilgili bir iki kelime etmek istiyorum. Motor 2009 model, 11788 km'de.siyah renk, Kappa çantası, ön arka michelin lastikleri ve full koruma demirleri var. Krenajlarında veya herhangi bir yerinde değişen birşey yok. Sıfır alınan bir cbf pekala 6 ayda benim motorumun şu anki haline gelebilir. Görüntü olarak o kadar iyi yani. Ha peki bu motor 3500 eder mi.Cevap çok basit : Etmeyeceğini düşünmesem almazdım zaten. Konu açıldığından beri olumlu, olumsuz eleştiride bulunan herkese teşekkür ederim.
    düzgünbaba bunu beğendi.

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullan
    Artık almışsın dönüp arkana bakmanın anlamı yok.
    Fiyat iyi kötü bilmem ama güzel mkine.
    Allah kaza bela vermesin
    dtahir bunu beğendi.
    Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum?
    Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez buyunum.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler