Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İkinci el Venox 250 hakkında bir kaç soru

Motovento
    REKLAM ALANI
    zengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar.
    Seneler önce sıkı bi takipçisi idim bu forumun çok soru sordum çok konu okudum aklımda yerleşti bazı şeyler ama sonra araya hayat girdi ama asla unutulmadı. Aradan seneler geçti ilk göz ağrımı almaya karar verdim paramı biriktirdim fakat sonra öğrendim ki venox 250 nin sıfırını artık getirmiyor ithalatçı firma. Bende ikinci elini araştırmaya başladım çok az var piyasada ve aklımda yeni sorular türedi onu sormak istedim. İkinci el venox 250 alırsam bunun yedek parça sorununu yaşar mıyım. Firmaya mail attım neden getirmeyi durdurdunuz kronik bir sıkıntısı mı vardı diye yuvarlama bir cevap geldi artık getirmiyoruz diye bi nevi salağa yatmak diyebiliriz soruyu tam anlamamış gibi tam istediğimi öğrenemedim.Bilgisi tecrübesi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum şimdiden teşekkürler.
    An old man dies, A young girl lives.A fair trade...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Satılmadığı için getirilmedi.

Kötü motor değil. Firma yeterince reklam yapmadı ve modeli tanıtmadı. Çünkü scoterları peynir ekmek gibi satıyordu
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

kena300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    Bende mct almadan önce Konya'da bu markanın parçacısı var(6-7 ay önceydi gittiğim) uzun saçlı beyaz top sakallı 45-50 yaşlarında bi adamdı. Adama sordum ayaküstü biraz sohbet ettik 'bende niyet etmiştim bu motora ama bazı sağlık sorunlarım ortaya çıktı vazgeçtim' di. Ve parça olayını sorduğumda ise fiyat biraz oynar ama illaki getirtiriz diyordu...

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    parça bir şekilde bulunur ama ikinci elini satmak zor olucaktır gv 250 ile karşılaştırılan güzel şekilli bir motor bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)