Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

3.500-4.300 Tl arası motorsiklet tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı jawen_123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar başlıkta yazdığım gibi bu fiyat arası bi motorsiklet bakıyorum. hosuma suan için cbf ler gidiyor ama ybr m vardı 2012 onu sattm çünkü bi süre sonra çekişten düştüğünü hissediyor insan. yada bana öyle geliyordu. Cbf veya sizin tavsiyelerinizi bekliyorum
    Muadil rakiplerin üstünde 4-5km geçirmen oturma pozüsyonu, tork, denge kısmını ybr ile karşılaştırmana yetecektir. Cbf yağ yakıyormuş başka marka şöyle yapıyormuş u düşünme bile. Daha büyük motosikletlerde gözün yoksa benim gibi 2008den beri aynı motosiklet (sadece model yılı değişti) ne yağ yakma ile ilgili bir sorun oluştu motosiklette, ne başka bir sebepten ötürü yolda kaldığım oldu. Toplamda 25000civarı km yaptım. Özellikle hondanın neden bu kadar düşmanı var anlamış değilim, süper motosikletler üretmiyorlar ama bana göre pazarlama ve destek ağı geniş. Ya da honda diye insanların beklentileri bulutların üstünde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    sürekli arkanda artcı olmayacaksa,genelde tek kişi bineceksen bu paraya alınacak en performanslı ve yakışıklı motor rtr 150 apache.
    hea bu arada yaşında önemli 30un üzerindeyse cbf 150 daha iyi olur.
    cbf biraz daha olgun işi.
    apache daha genc ve dinamik.
    genelde tek kişi kullanacaksan titreşime takılma.apache üzmez
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı dftuzlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ahmet abiye (egelim43) bu soruyu sordum ve benım yazdıgım cevabı verdı. bi ara cbr1000rr'ın da yağ yaktıgı soylenmişti.Bu yag yakan modelinde Honda üretimi olması beni çok ilgilendirmedi çünkü ne motorculuğum nede param şu an için o motora sahıp olacak durumda degıl.
    Belkide yamaha ve honda ikiside japon markası oldugu için ben yağ yakan motor üreteyım sende yağ yakmayan bi motor üret ben az satayım sen çok sat senın sattıklarını yarı yarıya kırışalım demiştir
    len ahmet abin ne anlar motordan ona öyle söyle daha dünkü motorcu o ahmet sorsan buji nin yerini bilmez
    doğukan bu mantığı bırak yağ yakan çalışma prensibi diye birşeyi ben anlayamam neden mi yağ arkadaş adamlar 40 yıl önce araba yapmış yağ eksiltmiyor
    bu gün kü teknoloji o zaman yokmuş şimdi ki ileri teknoloji yağsız çalışacak araçlar yapılacağı yerde yağ yakan araçlar yapılıyor yapılıyor bu bence büyük hata
    honda alıyorsan bu kronik sorunları göz önünde bulundur
    veya honda nın yağ eksiltmeyen modellerine bak
    hem senden daha fazla para verecem hemde benim motor yağ yakacak hee o motoru yakarım
    ben adi mal alacak kadar zengin değilim
    sen sen ol parayı yolda bile bulsan ayıplı (yani defo lu mal alma) ben öyle yapıyorum
    o kadar para veriyorsam sorunsuzluk kalite ararım yoksa neden honda alayım ki gider mondial alırım
    dftuzlu bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    mesaja bu yonden bakman benı mutlu etti be abi. ben orda ılk verdıgın alıntıda sankı hondacıymıs gıbı hıssettım kendımı. eger sececek olsaydım ılk motorumda hondayı secerdım.
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

oralet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o fiyata kymco like 125 gibi daha tarz modeller var. farklı bir şey arıyorsan ona bakabilirsin. ybr cbf çok sıktı bence hele cbf... o tipe o parayı vermezdim. ybr'yi ise 100 bin km bile giden sağlam bir model olduğu için alırdım.

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    yaw arkaşım bırak çin, çonla uğraşma alacağın en mantıklı motor cbf 150 yağ yakıyor falan kafana takma yağ yakmayan motor yok
    HAYATI TESPİH YAPTIM KAH ÇEKİYORUUUM KAH SALLIYORUUUM......

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha XT 600 E

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha XT 600 E
    farkını vericen galiba ero

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı cbf 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw arkaşım bırak çin, çonla uğraşma alacağın en mantıklı motor cbf 150 yağ yakıyor falan kafana takma yağ yakmayan motor yok
    motorum çinli ilk yağını 5,300 km de değiştirdim özellikle motordan çıkan yağı ölçtüm yakma var mı diye....bir litre yağ çıktı
    bırakın artık bizim motorları kötülemeyi
    DünküÇocuK ve astorojna bunu beğendiler.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorum çinli ilk yağını 5,300 km de değiştirdim özellikle motordan çıkan yağı ölçtüm yakma var mı diye....bir litre yağ çıktı
    onun yağ kapasitesi 2lt olmasın şaka yaptım yanlış anlaşılmasın

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cbf 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    farkını vericen galiba ero
    Yoo, benim motoru vericem ;)

Motosikleti
    yamaha ybr125
    o fiyata alinacak en teknolojik en klas en tatli ve hatta en saglam motor ybr dir, artan parayi da harclik yaparsin artik ) cunku ben de katiliyorum arkadaslara hondanin yag yakmasi buyuk bi hayal kirikligi olmustu benim icin. yagsiz kalan cg 125imin subaplari dagilmisti.

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onun yağ kapasitesi 2lt olmasın şaka yaptım yanlış anlaşılmasın
    ikiyse bile ben hep bir koyuyorum...
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok be arkadaşım kötülemek anlamında değil bende yazdığıma pişman oldum gerçi yazmasaydım keşke ama ikinci elde insana çok zarar ettiriyor ve çabuk yıpranıyor onu söylemek istemiştim özür dilerim kırdıysam kusura bakmayın ( bir an unuttum çinli marka motorlarımı)

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Gene ybr al,macera arama..150 lik makine 110 görüyor ..110 dan sonra ömründen ömür gidiyor..Ybr de zorla teker yap,kesiciye sok alamassın eline makineyi cok cok zor..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Salcano Wolf düsünmez misin?

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    Alıntı jawen_123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar başlıkta yazdığım gibi bu fiyat arası bi motorsiklet bakıyorum. hosuma suan için cbf ler gidiyor ama ybr m vardı 2012 onu sattm çünkü bi süre sonra çekişten düştüğünü hissediyor insan. yada bana öyle geliyordu. Cbf veya sizin tavsiyelerinizi bekliyorum

Motordan beklentini , nasıl birşey istediğini tip şekil olarak , birazdaha detaylı anlatırsan daha çok model önerilebilir...
    "men dakka dukka"

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)