Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

0 Motor Ruhsat Çıkarma Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    arkadaşlar bi arkadaşım 0 mondial drift aldı 2 ay önce fakat ruhsatı çıkarmadı şimdi motoru satmak istiyor kendi üstüne ruhsat çıkarmadan direk alan kişinin adına ruhsat çıkarabilirmirmi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    Motorun arkadaşına ait olduğuna dair bir resmi belge yok demektir. O halde çıkarabilir diye tahmin ediyorum. Ama yasal olmayan bir yolla motor sürmek, sahibi olmak, trafiğe çıkmak tasvip edilecek bir durum değil.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı ScaLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun arkadaşına ait olduğuna dair bir resmi belge yok demektir. O halde çıkarabilir diye tahmin ediyorum. Ama yasal olmayan bir yolla motor sürmek, sahibi olmak, trafiğe çıkmak tasvip edilecek bir durum değil.
    demek istediğim arkadaşım motoru 0 aldı ruhsatı çıkarmadı faturası fln herşeyi war 2 ay once şimdi motoru satmak istiyor kendi üstüne ruhsat çıkarmadan direk alıcak kişinin üstüne ruhsatı cıkarabilirmi fatura arkadaşımın üzerine kesili o yuzden diyorum

Ruhsat ancak faturanın kesildiği kişi üzerine çıkabilir, sonra noterden satış yapılır.

S.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı sanausbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruhsat ancak faturanın kesildiği kişi üzerine çıkabilir, sonra noterden satış yapılır.

S.
    yani arkadaş ilk önce kendi adına ruhsat çıkarıcak sonra satıcağı kişiye satışı vericek öbür türlü direk satıcağı kişi kendi üzerine ruhsat çıkaramıyor yani

---------- Post added at 02:49 ---------- Previous post was at 02:14 ----------

yani fatura bizim arkadaşın üzerine fakat ruhsat çıkmadı daha 0 motor bizim arkadaş motoru satın alan direk kendi üzerine ruhsat çıkarabilirmi yoksa illa bizim arkadaş kendi üzerine ruhsat çıkarıcak sonra mı satışıını vericek adama

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)