Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Aksiyon kamerası Tchibo

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Dünkü gezide biraz kayıt yaptım, sis-yağmur-çamur, her şey vardı, önümüzü bile göremedik, ama makina hala çalışıyor Afferim ona !
    http://www.youtube.com/watch?v=COy0tuuw1MY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Ve ilk arıza : Kamera kablosunu zorlayınca içindeki pinler bozuldu, dolayısıyla ne veri aktarabiliyor, ne de şarj oluyor! Aksilik şu ki piyasada buna benzer hiç kablo yok, üzerinde elektronik bir devre var o yüzden orjinali şart. Tchibo'ya mail attım bakalım servis nasıl?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:56 ----------

Nasıl yani? Şimdi telefonla teknik servis aradı, adresime ücretsiz olarak gönderecekler ! E dedim ben bozdum onu? Müşteri memnuniyeti adına gönderiyoruz dediler. Vay be? Takdir ettim vallahi.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Tüh kaçırdık bende buna benzer birşey arıyorum bu çok iyiymiş ama stokta kalmamış

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:23 ----------

aynı kamerayı buldum http://dx.com/p/5-0mp-wide-angle-hd-720p-20m-waterproof-diving-camera-w-dv-2-led-av-mic-usb-tf-black-154079 aynı fiyata geliyor

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alet aynı ama hiç aksesuar yok.Yani 2-3 misli pahalıya geliyor aslında.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    yahu bu tschibo dan hiçbir şey alamadım. ne almak istediysem bitmişti. nereden takip ediyorsunuz söylesenize hele?

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Bu gün kablo elime geçti, hız süper doğrusu. Ancak biraz değişik sanki, eve gidip bir deneyeyim bakalım.

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün kablo elime geçti, hız süper doğrusu. Ancak biraz değişik sanki, eve gidip bir deneyeyim bakalım.
    dert etme o parçayı herhangi bir elektronikçide 5-10 tl ye değiştirebilirsin.
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dert etme o parçayı herhangi bir elektronikçide 5-10 tl ye değiştirebilirsin.
    Zannetmiyorum, her tarafın altını üstüne getirdim, benzer bir kablo bulamadım.Hem girişi farklı, hemde üzerinde elektronik bir devre var. Uymazsa 2 kabloyu da birlikte geri göndermem gerekecek.

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    kablodan bahsetmiyorum, girdiği jack 'dan bahsediyorum. o değişir.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Mutlu son. Gelen kablo iş görüyor, hem şarj hem veri aktarımı tamam gibi görünüyor.2 gün içinde işimi halleden Tchibo'ya teşekkürler. Perşembe günü alet bana lazımdı çok iyi oldu bu :D

Merhaba,
    Tchibo alibabadan kamerayı bulup yazışıp OEM olarak yaptırıyor diye biliyorum. Gerçi bu sektörde Çin'de yaptırmayan yok. GoPro nun kameraları da Çin'de OEM olarak yaptırılıyor.
    www.ionkamera.com diye bir siteye rastladım kamera ararken. Bu marka hakkında bilgisi olan var mı? Ben satın almayı düşünüyorum.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    ION biraz pahalı değil mi

4Nomore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.youtube.com/user/Techmoan/videos beyler böyle bi adam var alibaba express den aldığı kameraları test ediyor . Bu kameraların hepsi çinli zaten . Direkt üreticisinden alsanız alibabadan genelde kargoda bedava oluyo çok daha ucuza gelir diye düşünüyorum .

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı 4Nomore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/user/Techmoan/videos beyler böyle bi adam var alibaba express den aldığı kameraları test ediyor . Bu kameraların hepsi çinli zaten . Direkt üreticisinden alsanız alibabadan genelde kargoda bedava oluyo çok daha ucuza gelir diye düşünüyorum .
    "Fiyat-Verim" anlamında EN iyiyi arayan biri motosiklet olarak ne kullanıyor olabilir diye merak ederk videoyu izliyordum ki... hiç şaşırmadım

"SJ1000 budget 1080p", 100 $ altı bir kamera için muhteşemmiş hakkaten
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    parasına göre idare eder bi kamera.

ama renk coloraj yok çok mat ve fps düşük. 30fps ama işlemci nedeni ile aksama oluyor yani görüntü tam akmıyor.

Motosikleti
    Honda NC S
    Bunu cidden beğendim, fazlasıyla yeterli, fiyatına göreyse hakikaten müthiş

HD izlememe rağmen, youtube un formatı dönüştürdüğünü falan düşünürsek... aşağıdaki seyir halindeki örnek bile çekim kalitesi hakkında fikir sahibi olmak için yeterli bence

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim tschibo da lojistik müdürüdür bilirim.
    sadece kardeşim çalıştığı için değil arkasında alman devi ve müşteri memnuniyeti olduğu için bilirim .
    fiyat performans iidir tschibo da .
    ve müşteri memnuniyeti herzaman ön planda tutulur . öle boş üç kuruşluk esnaf muhabbeti yapılmaz.

VOLkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda CB600F Hornet
    o parayı güzel bence. Cep telefonunu gidona tutturma aparatı alsan 50-60 lira istiyolar, su rüzgar riski de cabası

Hahaha en pahalısına denk gelmişsin iON The Game profesyonel kullanım için bu model diye biliyorum. TV ler ve antrenörler kullanıyorlar.
    Aksiyon kamera olarak portatif olması açısından iON Air Pro tercih ediliyor, içerisinden de bağlantı ekipmanları ve wifi çıkıyor. Ben siparişini verdim, çektiğim videoyu buradan yayınlarım.

Shero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 600 S
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o değilde 3.37sn de adam ne caktı be :D
    Hiçmi üşenmedin izledin :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler