Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda shadow 600 mü virago 535dx mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    baranbaba06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili arkadaşlar, yeni bir üyeniz olarak aranızda olmaktan çok mutluyum. Bir konuda çok fazla yardıma ihtiyacım var. Bana acele yardım ederseniz çok sevinirim. Çünkü çok fazla zamanım kalmadı. Şimdiden çok teşekkürler. Ayrıca forum kurucuları ve değerli tüm üyelere böyle bir organizasyonu başarabildikleri ve bizede değerli bilgiler kazandırdıkları için teşekkür ediyorum.

Ben '0km' 2005 model bir honda shadow 600 almak istiyorum. fakat 2003 model bir viragoyu 9000YTL fiyata buldum (9800km de çok temiz). Hondanın sıfırı ise 11000YTL.

Siz olsanız hangisini tercih edersiniz honda bayisi ile konuşunca yamahaya bişey olsa parçası için bir ay beklersin halbuki honda bu konuda çok profesyonel gibi şeyler söylüyor ve bu bana mantıklı geliyor.
    1.) Genel olarak honda mı yamaha mı
    2.) virago mu shadowmu
    3.) 0 mı iki milyar için 2. elmi

cevaplarınızı bekliyorum

Saygılar, iyi geceler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Sadece ikisi arasında karar vermek istiyorsan honda yı al ama ben olsam yamaha dragstar 650 yi ve suzuki valousia 800 ü de incelerdim. ben dragstar kullanıyorum piyasada en çok bulunan cruiser. (tabi parçasıda çok) bir daha düşün derim.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

baranbaba06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler Danger fakat bildiğim kadarıyla dragstar biraz fiyatlı(14.000YTL)
    Ben bu kadar çıkamam diye bu ikisi arasında kaldım.

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    hondaya 11 milyar vereceksen o paraya çok iyi durumda aksesuarlı dragstar bulabilirsin. bi de acele etme motor almak için daha çok motor gelir piyasaya
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    bence shadow güzel ve gösterişli viragoya göre
    ama (+) ve (-) 'leri iyi hesapla bence ve hangisi sana göre ise onu al derim
    ERASER WİLL COME BACK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler