Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kredim çıktıııııı (:

Motovento
    REKLAM ALANI

Sonunda kredim elime geçti 6bin tl eskişehirde oturuyorum ve satışı olsun servisi olsun şuana kadar kafamda en iyi 2 model bu paraya tvs apache 150 (2013 modeli yeni kasa) ve rks 200 hangisini alıyım sizce dostlar 2side satılıyor ve servisi var burada o yönden 2side aynı eşit satış yeride aynı servis yeride fiyatları aynı sayılır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ekaragz82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE
    RKS yi bilmiyorum ama TVS seni üzmez.
    BuraKosece bunu beğendi.

Özellikle yeni kasaları müthiş ya titreşimde azalmış diyorlar param hazır cebimde geriye bi imza atıp motoru almak kaldı ama iyice araştırmadan hareket etmek istemiyorum

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Apache al 2013 kasa bence..ama Eskişehirdeki tvs bayii ile pek hoşlaşmıyorum telefondan baya konuştuk çok ilgisizler,bilgisizler..bisikletçimidir nedir anlamadım ama rks ile tvs arasında kaldıysan tvs apache derim..2013 kasası çok hoş.
    BuraKosece bunu beğendi.

Bizzat bugun bayisine gittim uway yani eh işte bilgisizler biraz doğru ama tamir falan yok nasıl anlatsam mağaza yani bildiğin alışveriş merkezi gibi bi motorsiklet dükkanı sadece satış var o kadar teknik bilgileri sıfır adamların sadece ver gülüm al gülüm hesabı var adamlarda adama resmen motor dersi verdim şu motor kaç cc kaç beygir diyorum bi dakika kağıttan bakmam gerek diyor gerek yok abicim bak bu şöyle şöyle şu özellikte diye dükkandaki tüm motorların özelliklerini anlattım adamlara satış elemanı alıcaz çalışıyormusunuz dedi bana

Motosikleti
    TVS APACHE
    Titreşim geyiğine takılma abartıyolar tüm tek silindirli makinelerde vardır. Bu arada TVS alırsan yokuşta debriyaj ve gaz ayarına dikkat et hemen kafa diker
    BuraKosece bunu beğendi.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Alıntı BuraKosece adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizzat bugun bayisine gittim uway yani eh işte bilgisizler biraz doğru ama tamir falan yok nasıl anlatsam mağaza yani bildiğin alışveriş merkezi gibi bi motorsiklet dükkanı sadece satış var o kadar teknik bilgileri sıfır adamların sadece ver gülüm al gülüm hesabı var adamlarda adama resmen motor dersi verdim şu motor kaç cc kaç beygir diyorum bi dakika kağıttan bakmam gerek diyor gerek yok abicim bak bu şöyle şöyle şu özellikte diye dükkandaki tüm motorların özelliklerini anlattım adamlara satış elemanı alıcaz çalışıyormusunuz dedi bana
    Tahmin ettim öyle bir yer olduğunu..banada kağıttan söyluyordu..Ama dediğin gibi servis-tamir yoksa iyi düşün..biz samsunda bir arkadaşa almaya niyetlendik bir ara fakat apache bayisi,servisi yok.2 yıl parça garantisi veiyorlar ama ne kadar?o yüzdende ybr ile cb ye yöneldik ama tipleri hoşumuza gitmedi bu yüzden rks ye bakıyoruz şimdi
    BuraKosece bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Tvs al kardeşim sen.
    BuraKosece bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı ekaragz82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titreşim geyiğine takılma abartıyolar tüm tek silindirli makinelerde vardır. Bu arada TVS alırsan yokuşta debriyaj ve gaz ayarına dikkat et hemen kafa diker
    Ybr de yok adamlar yapmıs abi Ne güc varmıs kafa atıyor way be.

2.motor Tvs ye rakip olmadıgından TVS
    BuraKosece bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    TVS APACHE
    gücü yerinde sınıfına göre ama kafa atmasının asıl sebebi şasesi. Dik yokuşlarda ani gazlamaya gelmiyor. Gerçi 2013 lerde şaseyi uzatmışlar sanırım.
    BuraKosece bunu beğendi.

Titreşim konusunda artık internettende yeni kasa alanların yorumlarından anladığım kadarıyla yarı yarıya neredeyse azaltmışlar titreşimi bu konuda hiç bi sorun yok artık uway burada servisi var ama resmi olarak tvs servisi değil satış yeri resmi bayi orayla anlaşmalı bir yer benim her zaman gittiğim eskişehirin sayılı kaliteli servislerinden biri hondaya tvsye bakan biryer ama dediğim gibi resmi servisi yok yedek parça konusundada satış yeri devreye giriyormuş onlar siparişi veriyormuş garanti işlerinde ücret almıyoruz anlaşmalı olduğumuz srvisten dediler yani eskişehirde TVS alınır bir marka servis konusunda sıkıntı yaratcağını sanmıyorum

Bu arada ekaragz82 gaz ayarı hemen kafa diker gibi şeyler söylemiş tatlıhızda dalgaya almış gibi vay be gibisinden konuşmuş arkadaşlar tvs var 2011 model burada bi arkadaşımda güç bakımından değil tvsde tek tekere kalkmak çok basit isteksiz bile debriyaj ayarını az bişey kaçırırsan direksiyonun boşa çıktığını hissediyorsun ki zaten oldukça agrasif bir motor şöyle ki 2 teker arası mesafe oldukça fazla kısa ve tekere kalkma olasılığı çok yüksek hiç zorlanmadan vatandaşlara gösteriş yapabilirsin yani biraz akrobati motoru gibi bu konuda ekaragz82 ye katılıyorum yani

Motosikleti
    fikir sizindir,Yorumumu yazdım sadece Ybr le gazı cekersin,11.000 Rpm ye kadar ekzoz sesislye demlenirsin Tvs de titresim sesiyle geberirsin,Bunun aksini kimse idda edemez binmeye gerek yok bu motora,burada apaci cok,Ybr gibi kesiciye sokuyorlar titresimi ben duyuyorum, Ybr de bu YOK..Hayırlı olsun
    BuraKosece bunu beğendi.

o konuda birşey diyemez kimse tabiki de zaten ybrnin konfor titreşim kalitesiyle tvsninkini karşılaştırmak salaklık olur ybr kendini kanıtlamış bi motor tvsde öyle ama ybr nin yanında açık ara farkla titreşimi belli oluyor ona birşey diyemem ama ybrnin son hızı, hızlanışı, uzun yolu yavaş yavaş giderek işkenceye çevirmesi yüzünden ybryi düşünmedim bile hiç açıkcası benim eski motorum cup tu onun bile 8 beygiri varken ybrde 10 beygir :(

Seyyahrasim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere xtza 660
    Bende ybr 2012 var benim tavsiyem tvs hem görüntü hem güç değiştirirsem ben tvs alıcam yeşil yada sarı süper

Motosikleti
    Güc istiyorsanız 150 cc almakta mantıklı degil yani

Motosikleti
    TVS APACHE
    TVS ile çok yol yaptım Yamahayı ile sadece şehir içi bir kaç kez kullandım. Bu nedenle YBR için pek yorum yapmam doğru olmaz.
    TVS de titreşim beni hiç rahatsız etmedi ama artçı için aynı şeyi söyleyemem.

Seyyahrasim ha yaşa dostum ya ne varsa TVS'de var :D tatlıhız; parama göre yani en güçlüsü tvs gibi görünüyor şu an en mantıklı seçim tvs olucak gibi 8-9bin tl olsa elimde tvs almazdım 250 ccliğe yönelirdim ama malesef şartlar bukadarına el veriyor ki tvsde kaç aydır hayalimde motordu nasipse yarın 2013 kasasının yeşilini sipariş edicem hayırlısıyla

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Tvs piyasaya ilk girdiği zamanlar honda ve yamahaya oranla nisbeten daha ucuza satıp rekabete dahil oldu eskiden tvs tercih edin hem ucuz hem performanslı derdik fakat tvs fiyat politikası olarak aldı başını gidiyor,hayırlısı bakalım

gerçekten biraz pahalı :/ 4.800 tl ya 2013 kasası abartmışlar biraz fiyatı ama insan mecbur kalıyor başka bunun gibi motor yok piyasada şuan yada çin mallarına yönelcen onlarda tvsye kıyasla daha kalitesiz olmuşken biraz daha iyisi olsun diyor insan

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    RKS ye bulaşma en azından elindeki mal ileride para eder. Bence CBF al, altın mübarek değer kaybetmiyor.
    cort724 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)