Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ASYA RX 250 SUPER MOTO

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    Merhaba,arkadaşlar size ASYAMOTOR RX 250 SuperMoto önerirmisiniz çok titreşim varmidir yakiti nasildir bir bilgisi veya kullananlar varmı bilgilendirirseniz sevinirim birde çin malimi sağlammı en onemlisi dayanıklımı

Bir kaç fotograf

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/99610-asya-motor-rx-250-motocross-supermoto.html

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nerede kullanacaksın bu motoru ?

mustafaferah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco super 8 - KYMCO DİNK 200İ - LİFAN PONY 100
    merhaba ben bu gun gıdıp bayıde ınceledım barız orgınal cınlı uzerıne oturdum acaba tahtayamı oturdum dıye bı an supelendım ama malesef sunger koymayı akıl edememısler amortısorlerı esneteyım dedım sankı duz masa bısıklet gıbı gr esneme yok ben hıc beyenmedım bence sende gıt bı dene varsa kullanabılecegın bır kere sur cvb cabuk bulacaksın benım gıbı

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mustafaferah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ben bu gun gıdıp bayıde ınceledım barız orgınal cınlı uzerıne oturdum acaba tahtayamı oturdum dıye bı an supelendım ama malesef sunger koymayı akıl edememısler amortısorlerı esneteyım dedım sankı duz masa bısıklet gıbı gr esneme yok ben hıc beyenmedım bence sende gıt bı dene varsa kullanabılecegın bır kere sur cvb cabuk bulacaksın benım gıbı
    Böyle bir motorda zaten konfor aramak saçma olur. Altını çizdiğim kısım ise imkansızdır...

Doğru bilgiler için 35emre35i in verdiği linki takip edin.

Motosikleti
    Kawasaki Kle 500
    Kardeşim ben kullanıcısıyım baştaki linkten takip edersen sağlıklı bilgilere ulaşırsın... Hayatında hiç süpermoto\cross kullanmamış birisinin touring rahatlığını araması da beni deli ediyor.. bu motorlar böyle kardeşim titreşimi daha çok konforu daha az.. arazide, hoplayıp zıplarken ki zevki tartışılamaz.. 60 bin liralık goldwing'in verdiği heyecan, bu tarzın yanında çok sönük kalır

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    Cevaplariniz için sağol şimdi supermoto hastaligi başladi önereceginiz supermoto tekliflerini bekliyorum

Maltepe Galeri Ilyas'dan 28.08.2013 tarihinde 0 km 2012 model RX 250 Super Moto motosiklet aldim.Satarken gayet ilgiliydiler fakat motosikletim suan 2000 km olmasina ragmen tam 9-10 defa yolda birakti beni.her seferinde actilar,kapadilar,taktilar birsuru islem yaptilar ama duzelmedi.benzin kaciriyor ve motor gas kesip stop ediyor.Ayrica bircok parcasida duz yolda kullanmama ragmen kirildi dokuldu.Stop fari degistirmeme ragmen iki kere dustu ve simdi kirik takilmiyor.iki arka sinyalide kirildi.eksozu yolda giderken dustu.Ben bu motordan memnun olmadigimi ve degistirmek istedigimi aksi halde paramin geri verilmesini istedigimde yapabilecekleri birsey olmadigini soylediler.

Baska biryerden aldiginizda da boyle mi olur bilemem ama bir baskasinin ayni seyleri yasamamasi icin paylasmak istedim.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı MK51 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maltepe Galeri Ilyas'dan 28.08.2013 tarihinde 0 km 2012 model RX 250 Super Moto motosiklet aldim.Satarken gayet ilgiliydiler fakat motosikletim suan 2000 km olmasina ragmen tam 9-10 defa yolda birakti beni.her seferinde actilar,kapadilar,taktilar birsuru islem yaptilar ama duzelmedi.benzin kaciriyor ve motor gas kesip stop ediyor.Ayrica bircok parcasida duz yolda kullanmama ragmen kirildi dokuldu.Stop fari degistirmeme ragmen iki kere dustu ve simdi kirik takilmiyor.iki arka sinyalide kirildi.eksozu yolda giderken dustu.Ben bu motordan memnun olmadigimi ve degistirmek istedigimi aksi halde paramin geri verilmesini istedigimde yapabilecekleri birsey olmadigini soylediler.

Baska biryerden aldiginizda da boyle mi olur bilemem ama bir baskasinin ayni seyleri yasamamasi icin paylasmak istedim.
    Bugün üye olup sadece galeri ilyasa sövmek için iki mesaj atmışsınız. Ben hiç samimi bulmadım, ha bu arada ne galeri ilyası tanırım ne istanbulda başka bi satıcıyı..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)