Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yenı motor alacagım yardııım

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-ilanlari/112680-sifir-mavi-ybr.html#post2937025

Tanımıyorum ama 250 daha koy bunu al..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Esrarengiz03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XCG 150
    Alıntı Benli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlıyamadığım konu , bu paralara alınacak sıfır motorların hepsi "Çin malı !!!!!!!! , yani makinaları ve bazı aksamları oradan "İthal ediliyor ( lastik , elektrik aksamı vs ) şase , sehpa , sele , grenaj , direksiyon gibi bazı parçalarıda Türkiye de üretiliyor , bazıları % 45 Türk diyorlar !! .
    "Bu güzel , denilen markanın , yorumlarına bakıyorum , içlerinde , yok ileri atlıyor , yok motoru çabuk bitiyor veya "kerkiniyor diyenler var , kuba içinde geçerli bu yorumlar ! fakat ben kuba ya 5-6 aydan bu yana biniyorum , devamlı 2 kişi (160 Kg) ve hep en az 75--120 km yol yapıyorum , çok şükür Alahımıza yolda hiç kalmadık !! ki ! ben bu motoru 2. el 2010 model 1200 tl ye aldım !!!.
    Kısacası hepsi , üç aşağı/ beş yukarı biri birinin aynısı !! Kuba en hesaplı olanı "o kadar , neticede 5-10 bin tl ye japon makinalar aramıyoruz !!
    sen 160 kg biniyormuşsun biz en az 204 kg(2kişi) binip günlük en az 40km yol yapıyorduk ve Cg100 o ağırlıkla 2 kişi 105 rahat görüyordu
    2012 Kuba CG100 1205 km(5 Vites) -------> 2013 Kuba XCG150 ...
    A Rh+

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Esrarengiz03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen 160 kg biniyormuşsun biz en az 204 kg(2kişi) binip günlük en az 40km yol yapıyorduk ve Cg100 o ağırlıkla 2 kişi 105 rahat görüyordu
    Benim cg 150 sport ta 105 yapıyor , düz de ve iki kişi ile bu süratler bana yetiyor şahsen , yetmiyor diyen gitsin "cbf 1000 alsın , ne diyelim !!.
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Temiz ve sağlam motor arıyorsa.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5306552/detay/
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Birde Cb125e ye yakından bak uzaktan göründüğü gibi değil Honda kalitesi var Ben baktım bi devir saati olsa Ybr 125 in pabucunu dama atardı

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde Cb125e ye yakından bak uzaktan göründüğü gibi değil Honda kalitesi var Ben baktım bi devir saati olsa Ybr 125 in pabucunu dama atardı
    Hocam bu Espiri güldürmedi
    Eksikleriylemi Ybr nin papucunu dama atacak
    Şu Olmayan devir sati ile, Ayak marşı ile, Olmayan platin ile,Taş gibi Sele ile , şambriyelli lastiği ile,Amartisör sertliği,Aynaları rüzgar eğiyormuş Bunlarlamı YBR nin papucunu dama atacak ?
    Bu yazdıklarımı ben uydurmuyorum sayfaya girin inceleyin Siz kullanıcıları yazıyorsunuz beni eleştimeyin o yüzden Hatta daha bir sürü şey var sayfasında
    Sado

o konuda haklısın ama kuba cg150 yle salcano wolf s ıde bır tutamazsın

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Espiri yaparken bile güldürmedin
    Eksikleriylemi Ybr nin papucunu dama atacak
    Şu Olmayan devir sati ile, Ayak marşı ile, Olmayan platin ile,Taş gibi Sele ile , şambriyelli lastiği ile,Amartisör sertliği,Aynaları rüzgar eğiyormuş Bunlarlamı YBR nin papucunu dama atacak ?
    Bu yazdıklarımı ben uydurmuyorum sayfaya girin inceleyin Siz kullanıcıları yazıyorsunuz beni eleştimeyin o yüzden Hatta daha bir sürü şey var sayfasında
    İnternetten bakıp bakıp yazıyon Cbf 150 olmassa bunu alaırım gibi büyük htimal

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    İnternetten bakıp bakıp yazıyon Cbf 150 olmassa bunu alaırım gibi büyük htimal
    Yok vallaha hepiciğini ben yazdım Eğer bir cümle bile koplaya yapıştır yaptıysam süresiz banlanam
    Sado

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kerim546 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o konuda haklısın ama kuba cg150 yle salcano wolf s ıde bır tutamazsın
    Niçin bir tutmayalım ne farkı var ? Ki !!
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Sanki hayatında ybrye bindin de böyle konuşuyon.Honda kalitesi hani şu yağ yakma,parçaları ateş pahası olma kalitesi mi.Yazın bir sabah giderken bu cb125e nin yanından geçtim de benim motorun rü<zgarından yere düşecekti yavaşlığından.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Crocuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Hocam benimde bütçem sizinle aynı şekilde , 0 km takıntınız yok ve bi 200-300 lira daha çıkabiliyorsanız , yamaha ybr alın kafanız rahat eder , yedek parça sorunuda yok zaten , yedek parçaya pek ihtiyacında olmaz zaten . Onun dışında 125 mh driftin bana göre çok güzel bi görüntüsü var kullanıcılarıda memnun düşebilirsiniz , salcano wolf s dende daha şikayetçi olan kimse duymadım onuda düşünebilirsiniz benım aklıma gelenler bunlar he birde yine görüntü olarak şahsi fikrim çok güzel bi görünüme sahip kuba 150 xcg modeline bakabilirsin fiyat olarak da çok uygun tabi kullanıcısı bildiğim kadarıyla henüz forumda yok arkadaşın incelemesi burda http://www.motosiklet.net/forum/test-merkezi/112671-kuba-xcg-150-inceleme.html#post2936740 , vibrasyon az ise bende düşünüyorum , kolay gelsin.

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial Mh Drift
    Salcano Wolf
    Bu ikisi çinliler arasında oldukça iyidirler
    Cb yi 2800 altı zor bulurusun hatta 3,000 altına bulamassın Hani hondaya en iyisi sanıyor millet
    Bu diğer 2 makinanın sıfırı zaten 2800
    2. ellerinide 2,500 hatta daha altına çok temizlerini bulabilirsin

aynen abi hondayı en iyisi sanıyor millet aynı motor asya motorda war sıfırı hemde devirsaatli bence bu fiyata 2 tercih edilecek motor war ybr sağlamlıgı ıstıosan salcanoyu tercih et biraz tork ve performans istiosan mh drift arkdaşlarımda war şiddetle tavsiye ediyorum bu fiyata alınabilecek en iyi motor bence

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Benim makinanın adı geçmiş varsa sorunuz soyleyin cevaplym :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)