Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İkinci el Cruiser motor fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Cruiser motor almaya karar vermemle bakınmaya başlamam bir oldu. Gel görkü uçuk kaçık fyatlar havada uçuşuyor.

Sıfırına bakayım dedim, meğer sıfırı yokmuş.

Honda-Yamaha-Suzuki-Kawasaki Sıfır Cruiser motor getirmediği için ikinci el piyasası coşmuş durumda. 97-98 moedller 9-10 binliralardan başlıyor.

15 yaşındaki motora o para verilmezki.

Bu konuda tavsiyeye ihtiyacım var. Dragstar 650 almak istiyordum ama model yıllarına göre fiyatları cok yuksek.

Yolunu yordamını bilsem cruiser motorların sıfırını ithal edeceğim. Talebin çok olduğunu düşünüyorum.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    dostum yamaha dragstar 2006 modelleri falan var bildiğim kadarıyla birde yamaha virago 535 ler falan çok sağlam motorlardır modeline çok takılma bu motorlar kolay eskimez çok sert kullanılmadığı için zaten dış kısmıda japon kalitesi..

Motosikleti
    henüz yok
    choppers curiser tarzı otorlara bende bakıyorum genelde kanuni aşı çekiyo birde raptor vardı sanırım :D

takipteyim ben 15 yaşındayken kendime 50tl ye bisiklet almıştım

şimdide ehliyet alıcam artık seneye motor...

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı alikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    choppers curiser tarzı otorlara bende bakıyorum genelde kanuni aşı çekiyo birde raptor vardı sanırım :D

takipteyim ben 15 yaşındayken kendime 50tl ye bisiklet almıştım

şimdide ehliyet alıcam artık seneye motor...
    çin malı alınacaksa regal raptor alınır bence

Motosikleti
    henüz yok
    Bence de ben çok beyeniyorum şu aralar seçim yapıcak halde deyilim ayağımı yerden kessin yeter her tarz olur askerden sonra alırız istedimiz modeli

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Hyosung gv 650 derim ben. Gerçi canlı görme fırsatım olmadı ama tipi çok güzel ve torkuda bir o kadar yerinde bir motor olduğu söyleniyor. Geçen sene 2007 modelini 9000TL civarı bir fiyata almıştı forumdan bir arkadaş.
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Sinan, xvs950a geliyor ama 24 bin fiyatı var , arada çok uygun 2000 model royalstarlar düşebiliyor..
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne yazık ki yurdum insanının Süper Sport secdası yüzünden ve soygun gibi vergili benzin fiyatları yüzünden sevgili ülkemizde cruiser piyasası iyicene daraldı.Cruiser hastası biri olarak ben bile nakedları Honda CBR 250 R gibi az CC li SS leri incelemeye başladım.Gittim bayilere bir kaçını inceledim üstüne bindim denedim cruiserın yerini tutçak gibi değiller.Elimizdeki seçenekleri inceleyelim;
    Yamaha XVS Dragstar 650 ve Honda VT 650 Shadow,Honda VT 750 Shadow en mantıklı seçenekler.Dragstar 2005 üstü yeni sayılabilecek modelleri 12000-13000 TL den başlıyor tasarım olarak Shadow dan daha güzel bence ama Shadow teknik açıdan biraz daha iyi gibi.2005 üstü Shadow 13000 TL den başlıyor.Bunları zaten sende araştırmışındır.Bunlarında yanında daha yeni 0 km daha az yakan bir cruiser istiyorum dersen Hyosung'un GV serisine bir göz at derim.GV serisi tam bir cruiser tadı vermiyor kullanımda,GV250 de ve GV 650 de de racing motoru mevcut bu yüzden yüksek devirlerde kullanım istiyor motosikletler.Ama bir kaç forumda duyduğuma göre GV 250 nin bile performans açısından Dragstar 650 aşağı kalır bir yönü yokmuş.Bununların yanında Kawasaki ve Suzuki'nin cruiserlerı var onlarında fiyatları çok ucuz sayılmaz.

Aslında cruiserlar diğer ülkelerde çok pahalı sayılmazlar.Mesela Amerika'da Honda Shadow'un anahtar teslim fiyatı 8200 dolar civarı bizim paramızla yaklaşık 14.000 TL.Yada Yamaha V-Star 950;bizdeki Yamaha Midnightstar950 dengi bir motosiklet 8500 dolar civarı 15.000 TL yi geçmiyor.Ama bu motosikletler Türkiye'ye gelince(Honda'nın Türkiye distribütörü sağ olsun artık Honda Shadow gelmiyor.) bizim uçuk soygun gibi yüzsüzce toplanan vergilerimiz ve bazı distribitörlerin aç gözlülüğü ve yüzsüzlüğü eklendiğinde 24.000 TL hatta 32.000 gibi fiyatlara geliyor.
    Yolunu yordamını bilseniz bile yurt dışında motosiklet getirtmek kargo,vergiler ve gümrük vergileri yüzünden size gerçekten pahalıya patlar.Ama ucuza getirtmeyi başarabilirseniz ilk müşterilerinizden biri ben olurum herhalde.O zamana kadar GV250 ile idare etmeyi düşünüyorum.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yazık ki yurdum insanının Süper Sport secdası yüzünden ve soygun gibi vergili benzin fiyatları yüzünden sevgili ülkemizde cruiser piyasası iyicene daraldı.Cruiser hastası biri olarak ben bile nakedları Honda CBR 250 R gibi az CC li SS leri incelemeye başladım.Gittim bayilere bir kaçını inceledim üstüne bindim denedim cruiserın yerini tutçak gibi değiller.Elimizdeki seçenekleri inceleyelim;
    Yamaha XVS Dragstar 650 ve Honda VT 650 Shadow,Honda VT 750 Shadow en mantıklı seçenekler.Dragstar 2005 üstü yeni sayılabilecek modelleri 12000-13000 TL den başlıyor tasarım olarak Shadow dan daha güzel bence ama Shadow teknik açıdan biraz daha iyi gibi.2005 üstü Shadow 13000 TL den başlıyor.Bunları zaten sende araştırmışındır.Bunlarında yanında daha yeni 0 km daha az yakan bir cruiser istiyorum dersen Hyosung'un GV serisine bir göz at derim.GV serisi tam bir cruiser tadı vermiyor kullanımda,GV250 de ve GV 650 de de racing motoru mevcut bu yüzden yüksek devirlerde kullanım istiyor motosikletler.Ama bir kaç forumda duyduğuma göre GV 250 nin bile performans açısından Dragstar 650 aşağı kalır bir yönü yokmuş.Bununların yanında Kawasaki ve Suzuki'nin cruiserlerı var onlarında fiyatları çok ucuz sayılmaz.

Aslında cruiserlar diğer ülkelerde çok pahalı sayılmazlar.Mesela Amerika'da Honda Shadow'un anahtar teslim fiyatı 8200 dolar civarı bizim paramızla yaklaşık 14.000 TL.Yada Yamaha V-Star 950;bizdeki Yamaha Midnightstar950 dengi bir motosiklet 8500 dolar civarı 15.000 TL yi geçmiyor.Ama bu motosikletler Türkiye'ye gelince(Honda'nın Türkiye distribütörü sağ olsun artık Honda Shadow gelmiyor.) bizim uçuk soygun gibi yüzsüzce toplanan vergilerimiz ve bazı distribitörlerin aç gözlülüğü ve yüzsüzlüğü eklendiğinde 24.000 TL hatta 32.000 gibi fiyatlara geliyor.
    Yolunu yordamını bilseniz bile yurt dışında motosiklet getirtmek kargo,vergiler ve gümrük vergileri yüzünden size gerçekten pahalıya patlar.Ama ucuza getirtmeyi başarabilirseniz ilk müşterilerinizden biri ben olurum herhalde.O zamana kadar GV250 ile idare etmeyi düşünüyorum.
    Verimsiz motorlarla nereye kadar
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Dragstar 650
    Sinan eski gv ve gt kullanıcısıydı, GV serisini çıkaralım
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    BMW F650 GS
    ) Evet bolca GV ve GT tecrubem oldu. Şunu da ekleyeyim en küçük bir şikayetim olmadı. Güzel motorlar.

Devrim sana linkini yolladığım dragstar satılmış :(( Sağlık olsun. Sınavı kazanamazsan dilimden düşmezsin ona göre

Motosikleti
    Dragstar 650
    berbat geçti sınav sorma :( hayırlısı ile buluruz bahar öncesi merak etme

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Sınavın kötü geçmesine üzüldüm. Hayırlısı buymuş demekki takma kafana.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)