Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

honda nın yeni commuter bombası

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    125 cc lik motoru kampana frenle durdurmak çok zor olur
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX

Hondanın ne farkı kaldı kanuniden mondialden
    haojin2005 ve handsome3272 bunu beğendiler.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    b...k gibi iğrenç.bu nedir ya africa ülkelerinde satılacak motorları bize kakalıyorlar...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu motosikleti getiremedi bir türlü.. biz hala yılların cbf ine biniyoruz..
    Aynen katılıyorum. Bi şunu bak, birde bize gelenlere :(
    hindistandaki fiyatı : 69638 Türk Lirası : 2,279.87 YTL kazıklanıyor muyuz. Hadi canım

M.balibey bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    NE BOMBA ama pimini çeksen yinede patlamaz
    viper17 bunu beğendi.
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Hepsini getirsinler çeşit bol olsun.Bi CBF birde CB var, yetmiyor kardeşim.Her bütçeye göre getirsinler bence
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepsini getirsinler çeşit bol olsun.Bi CBF birde CB var, yetmiyor kardeşim.Her bütçeye göre getirsinler bence
    Getirsinler sakıncası yok, mesela 2500 liraya vergisiz 100'lük cub getirirlerse alabilirim. Ama şuanki şartlarda çinliler hala ekonomik kullanmasını bilene tabi.
    viper17 bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    ufakda olsa cb ve cg serisinin doğduğu 70 lere öykünmüş. klasik olmuş..
    TATLIHIZ bunu beğendi.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    125 cc, 8.6 p.s ve 4 vites. Ön arka tambur fren. Sadece kick-start la çalışıyor. 10 litre depo var. Benzin göstergesi ve devir saati yok. Nijerya'da yapılan bir motor. 3.000 lira gibi bir fiyatı olacaktır. 3.000 lirayı hak ediyor mu tartışılır. 2.500 gibi bir fiyatı olsa ilk motorum olarak alırım.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Şu bir gerçek: şahsen ben bu motoru beğenmedim (şekil-şemal olarak vs.). Ancak her yeni gelen modele de bok atılmasını anlayabilmiş değilim.
    Hondaistler açıklasın, honda'nın kubadan mondialden ne farkı kaldı vs.
    Yahu arkadaş belki kubadan mondialden bir farkı yok bu modellerin çünkü kuba dediğin mondial dediğin motor, teee vakti zamanında honda gibi baba markaların ürettiği efsane olmuş modelleri kopyalayıp kopyalayıp önünüze getiriyor. Şimdi Honda, o eski serileri tekrar meraklısına sunmak istediğinde ''aaa kubadan ne farkı var?''. Bu ne yaman çelişkidir be arkadaş.
    CB125E gelmeden önce konusu açıldığında hatırlayanlar vardır, yuvarlak farlı ve stickerları vs. farklı bir model tartışılıyordu. Hoş ben o yuvarlak farlı modelin gelmesini isterdim ama millet yok o armut farla mı satılacak yok o bilmem neyle mi ybr'ye rakip olacak vs. diye çemkirdi.
    Ne oldu? Kafa grenajlı şekilde geldi. Bu en basit bir örnek.
    Hele bir durun, soluklanın. Yerden yere vurmadan önce bekleyin, görün, kullanın. Beğenmeseniz de, bu motoru beğenmiş kişiye saygınız olsun. Kimse sizin altınızdaki nerde yolda bırakacağı belli olmayan motora atıp tutuyor mu? Ben karşımda dünyanın en dandik döküntü motoruna binen kişiyi de görsem motorunu yerden yere vurmam. Adamın parası ona yetmiştir onu almıştır vs. Onun için çok kıymetlidir, sana ne, bize ne.
    Daha motor gümrükten içeri girmemiş, hemen dırdır başladı. Dediğim gibi eski efsanelerin modellerini kopyalayanlar sanki o modeli üreten firmaymış gibi algılanıp, şimdi hondaya bilmem neye laf atılıyor. Böyle olunca, hondaistler bunu açıklasın demeden önce, anti-hondacılar bu çekememezliği bir açıklasın. Dikkat ederseniz honda kullanıcısı veya hondaist olduğu idda edilen kimse of ne motor ama, çok güzelmiş vs. demedi. Ama anti-hondacılar hemen yerden yere vurdu bile.
    Buradan da hangi kesimin daha önyargılı olduğunu anlıyoruz.
    Pianoblack ve alemdar2442 bunu beğendiler.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin tipini hiç beğenmemiştim Mengü ama böyle bakınca acaip hoşuma gitti "Cırrt Ayşe Teyze Ace". Bikere beni bobber yap, artçısız takıl beygirlerinle diyen retro bi havası var

Birde beyler duruma şöyle bakın;

* CB için bu mu az yakıyor 2.2lt az mı dediniz, bunda iyice düşürmüş,

* Sele sert dediniz CB de, Ace de yaylı yatak kullanılmış,

* 2013' te tepiklemeden çalışan motosikletmi olur dediniz CB ye, ahanda tepik çubuğu,

* yuvarlak far olsa alırım diyen binlerce kişi vardı (bende bunlardan biriyim ), e zaten depoda stok var 1800 lerden kalma deyip, takmışlar buna,

* titangilleri aratıyor dediniz, yaslamış tel jantı, uzunumsu depoyu,

* ben şahsen CB egzozuna deli takıntılıydım, yarısını kesmiş beni kırmamış,

* CB için 3 lira pahalı, 2.999TL ye çinli alırım dediiz, bu epey ucuz olacağa benziyor herşeyi 2. dünya savaşı standartlarında koymuş... ...

Yani her dileğimizi gerçekleştirmiş Honda, dinliyor abi hedef kitleyi Kim ne derse desin mutlaka bi sebepten satar bu demedi demeyin

Bikere 125cc, 1.79lt/100 km sarfiyatı olan debriyajlı başka motosiklet bilmiyorum ben Tabi bu fabrika verisi, biz bunu 1/1.5 lt' lerde tutarız

not: ( övme yok, espirili anlatım vardır. Bunu yazmazsam "hani böyle demiştin" diyenler çıkıyor illaki )
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu bir gerçek: şahsen ben bu motoru beğenmedim (şekil-şemal olarak vs.). Ancak her yeni gelen modele de bok atılmasını anlayabilmiş değilim.
    Hondaistler açıklasın, honda'nın kubadan mondialden ne farkı kaldı vs.
    Yahu arkadaş belki kubadan mondialden bir farkı yok bu modellerin çünkü kuba dediğin mondial dediğin motor, teee vakti zamanında honda gibi baba markaların ürettiği efsane olmuş modelleri kopyalayıp kopyalayıp önünüze getiriyor. Şimdi Honda, o eski serileri tekrar meraklısına sunmak istediğinde ''aaa kubadan ne farkı var?''. Bu ne yaman çelişkidir be arkadaş.
    CB125E gelmeden önce konusu açıldığında hatırlayanlar vardır, yuvarlak farlı ve stickerları vs. farklı bir model tartışılıyordu. Hoş ben o yuvarlak farlı modelin gelmesini isterdim ama millet yok o armut farla mı satılacak yok o bilmem neyle mi ybr'ye rakip olacak vs. diye çemkirdi.
    Ne oldu? Kafa grenajlı şekilde geldi. Bu en basit bir örnek.
    Hele bir durun, soluklanın. Yerden yere vurmadan önce bekleyin, görün, kullanın. Beğenmeseniz de, bu motoru beğenmiş kişiye saygınız olsun. Kimse sizin altınızdaki nerde yolda bırakacağı belli olmayan motora atıp tutuyor mu? Ben karşımda dünyanın en dandik döküntü motoruna binen kişiyi de görsem motorunu yerden yere vurmam. Adamın parası ona yetmiştir onu almıştır vs. Onun için çok kıymetlidir, sana ne, bize ne.
    Daha motor gümrükten içeri girmemiş, hemen dırdır başladı. Dediğim gibi eski efsanelerin modellerini kopyalayanlar sanki o modeli üreten firmaymış gibi algılanıp, şimdi hondaya bilmem neye laf atılıyor. Böyle olunca, hondaistler bunu açıklasın demeden önce, anti-hondacılar bu çekememezliği bir açıklasın. Dikkat ederseniz honda kullanıcısı veya hondaist olduğu idda edilen kimse of ne motor ama, çok güzelmiş vs. demedi. Ama anti-hondacılar hemen yerden yere vurdu bile.
    Buradan da hangi kesimin daha önyargılı olduğunu anlıyoruz.
    Haklısınız. http://www.honda.co.za/en/products/m...view/features/
    Bu site incelendiğinde hedeflenen amaç belirtilmiş. Bu yüzden cb215e nin fiyatı kabul görülüp satın alınıyorsa o da aynı şekilde satın alınacaktır bu ülkede diye düşünüyorum.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar Çini bitirmek için kolları sıvamış belli.
    evet nitekim öyle..
    çinli köylü tiplere rakip olacak..
    kanuni breton, mondial uag , kuba nın köylü motosikletlerine raikp..
    fiyatı koyarsa 2.500 civarında..
    alınabilir..
    3 3.5 derse satmaz..
    cıplak motosikletten de kar marjını biraz düşük tutar herhalde

Motosikleti
    Satıldı
    Fiyatı 28 Şubat'da açıklanır herhalde dimi?

APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu bomba elde patlar
    aynen bencede
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Getirsinler sakıncası yok, mesela 2500 liraya vergisiz 100'lük cub getirirlerse alabilirim. Ama şuanki şartlarda çinliler hala ekonomik kullanmasını bilene tabi.
    Çinlilerle aynı kefeye koymaktan ne zaman vazgeçeceksiniz?
    Geçenlerde geçmiş postlarıma bakıyordum.
    Kanuni storm scooter ın egzozu 350 km de patlamıs.
    Kullanmayı bilmemekle ne alakası var acıklar mısın?

Motosikleti
    Alıntı Fatih SAĞLAM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinlilerle aynı kefeye koymaktan ne zaman vazgeçeceksiniz?
    Geçenlerde geçmiş postlarıma bakıyordum.
    Kanuni storm scooter ın egzozu 350 km de patlamıs.
    Kullanmayı bilmemekle ne alakası var acıklar mısın?
    Egzoz boğazındaki civatalar düştü diye patlamış mı oluyor egzoz ? 2 tane 6'lık civata kaç kuruş. isterlerse kola kutusundan yapsınlar yinede 350km de patlamaz bir egzoz.

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    fiyatı 3000 tl altı olursa anadoluda çok satar bu motor. çinli taklitleri alacağına honda alır adamlar.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Fiyatı 2500- 3000 arası olursa pazar da pay bulur. Bizim buralar da 125'lik köylü tipi motosikletler çok yaygındır, özellikle mondialin ugk,uag felan geri kalanını kuba
    ve diğerleri karşılıyor. Benim çok tanıdık var köyde cg 125 titan kullanan (2000 model altı) hepsinin işini görüyor. Köylünün eşşeği yani. Ama 2001 modelden sonra
    kimse pek tutmadı titanları, sonrasın da piyasaya 2006 gibi mondial geldi iyide tutuldu. Honda iyi düşünmüş biraz da fiyatı makul ölçüde tutulursa kırsal kesim de
    tutulacağın dan eminim.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

honda yazsın gerisi önemli değil. merkep olsa binilir.
    hem neden kırsal kesim binsin ki her eve lazım bundan.
    ortadadogulu ve cool113 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)