Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yenikapı - Bursa feribot seferleri.

Motovento
    REKLAM ALANI
    RJ-94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2012)
    Merhaba dostlar,İstanbul Gaziosmanpaşada oturuyorum,Bursaya Nisan sonu - Mayıs ortası gibi seyahat etmek istiyorum. Yenikapı'danmı gitmemi önerirsiniz yoksa Eskihisar (Gebze) tarafından mı ? Fiyatlar ve Motosikletler için feribot sorunu vs varmı bilen arkadaşlar var ise yardımlarınızı bekliyorum , teşekkür ederim şimdiden
    34 VA 1909 - Yamaha YBR 125
    A RH + Oğuz Karaarslan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flashdance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250-R & FZ6 Fazer
    ido.com.tr adresine girerek güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Gereksiz bir başlık olmuş.

frknyvz17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07 ABS RACE BLUE
    Flashdance'in da dedigi gibi guncel fiyatlara ido'nun sitesinden bak idoyla gidersen hem daha rahat hem daha kisa surede gidersin motorunu da yormazsin hem bi hatirlatma yapiyim biletini 1-2 hafta once alirsan 19 liraya gidebiliyosun ucak bileti mantigi ;)

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2012)
    Alıntı flashdance adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ido.com.tr adresine girerek güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Gereksiz bir başlık olmuş.
    Sadece fiyat bilgisi sorsaydım dediğin gibi gereksiz açılmış konu olurdu. Sende göğsün kabara kabara, haklı bi şekilde önüne bakmaya devam ederdin. Neyse şansına küs

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

Alıntı frknyvz17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Flashdance'in da dedigi gibi guncel fiyatlara ido'nun sitesinden bak idoyla gidersen hem daha rahat hem daha kisa surede gidersin motorunu da yormazsin hem bi hatirlatma yapiyim biletini 1-2 hafta once alirsan 19 liraya gidebiliyosun ucak bileti mantigi ;)
    Ya idoya baktım net bişey bulamadım :( Nisan fiyatlarını göremiyorum değişiyor heralde yaz - kış.
    A RH + Oğuz Karaarslan

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    sürmek istemiyorum diyorsan 70 TL verip direk yenikapıdan bursaya geçebilirsin. yok yol yapmak istiyorum diyorsan 80 km g.o.p-eskihisar arası 17 TL feribota verirsin bi 80 km de topçulardan bursaya gidersin tabi bursa girişinde köfteci yusufa uğrar uygun fiyata köfteye doyarsın. seçimini yap =)
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2012)
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürmek istemiyorum diyorsan 70 TL verip direk yenikapıdan bursaya geçebilirsin. yok yol yapmak istiyorum diyorsan 80 km g.o.p-eskihisar arası 17 TL feribota verirsin bi 80 km de topçulardan bursaya gidersin tabi bursa girişinde köfteci yusufa uğrar uygun fiyata köfteye doyarsın. seçimini yap =)
    Hahahaha ilahi abi :D gece gece güldürdün allahta seni güldürsün :D Köfte dedinde canım çekti :( bi denemek lazım.
    A RH + Oğuz Karaarslan

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Aslında bu başlık ıyı olmuş. Eskihisar - topçular 8 TL biliyordum demek 17 olmuş. Yenikapı - Bursa fiyatınıda bilmiyordum 70 TL iyi fiyat. Ama amaç yol yapmaksa körfezi dolak daha iyi olur. Bu arada fiyatlar güncelmi? İDO gün ve saate göre fiyat değiştiriyor ve aldığın zamanda önemli. 70 Tl lik bilet 170 bile olabilir.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı RJ-94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahahaha ilahi abi :D gece gece güldürdün allahta seni güldürsün :D Köfte dedinde canım çekti :( bi denemek lazım.
    ölmeden önce yapılması gereken şeyler arasında olması gereken birşeydir köfteci yusufta kötfe yemek, tabi bana göre. gideceğin zaman haberleşelim hocam bizim ara ara öyle yusuf etkinliğimiz olur.

Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında bu başlık ıyı olmuş. Eskihisar - topçular 8 TL biliyordum demek 17 olmuş. Yenikapı - Bursa fiyatınıda bilmiyordum 70 TL iyi fiyat. Ama amaç yol yapmaksa körfezi dolak daha iyi olur.
    ya 17 ya 12 tam hatırlayamadım şimdi hocam ama zam geldi orası doğru.körfezi dolaşmak biraz meşakkatli oluyor bide arkadaşın motor 125 sanırım ticari aracı boldur oranın sıkıntı yaratabilir.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2012)
    Aslında bu başlık ıyı olmuş. Eskihisar - topçular 8 TL biliyordum demek 17 olmuş. Yenikapı - Bursa fiyatınıda bilmiyordum 70 TL iyi fiyat. Ama amaç yol yapmaksa körfezi dolak daha iyi olur.

Hava güzel olursa İzmit denemek istiyorum ya avrupa yakasında olduğum için gişelere giriyorum HGS-OGS olaylarına pek bulaşmak istemediğimden Yenikapı düşündüm siz böyle konuşunca kararım değişicek gibi oldu :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:40 ----------

ölmeden önce yapılması gereken şeyler arasında olması gereken birşeydir köfteci yusufta kötfe yemek, tabi bana göre. gideceğin zaman haberleşelim hocam bizim ara ara öyle yusuf etkinliğimiz olur.
    Olur https://www.facebook.com/oguz.winchester ekleşelim paslaşırız burdan uyar mı sana ?
    A RH + Oğuz Karaarslan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Aslında bu başlık ıyı olmuş. Eskihisar - topçular 8 TL biliyordum demek 17 olmuş. Yenikapı - Bursa fiyatınıda bilmiyordum 70 TL iyi fiyat. Ama amaç yol yapmaksa körfezi dolak daha iyi olur. Bu arada fiyatlar güncelmi? İDO gün ve saate göre fiyat değiştiriyor ve aldığın zamanda önemli. 70 Tl lik bilet 170 bile olabilir.
    ya 17 ya 12 tam hatırlayamadım şimdi hocam ama zam geldi orası doğru.körfezi dolaşmak biraz meşakkatli oluyor bide arkadaşın motor 125 sanırım ticari aracı boldur oranın sıkıntı yaratabilir.
    Son 1-2 senedir 12 TL Daha önce 8'di zam geldi.

Hava güzel olursa İzmit denemek istiyorum ya avrupa yakasında olduğum için gişelere giriyorum HGS-OGS olaylarına pek bulaşmak istemediğimden Yenikapı düşündüm siz böyle konuşunca kararım değişicek gibi oldu :D
    Sirkeci-Harem feribotuyla karşıya geçebilirsin.

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Merhaba dostlar,İstanbul Gaziosmanpaşada oturuyorum,Bursaya Nisan sonu - Mayıs ortası gibi seyahat etmek istiyorum. Yenikapı'danmı gitmemi önerirsiniz yoksa Eskihisar (Gebze) tarafından mı ? Fiyatlar ve Motosikletler için feribot sorunu vs varmı bilen arkadaşlar var ise yardımlarınızı bekliyorum , teşekkür ederim şimdiden
    kabatas'dan bursa (mudanya)'ya budo ile gidilebilir. https://budo.burulas.com.tr/

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2012)
    Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kabatas'dan bursa (mudanya)'ya budo ile gidilebilir. https://budo.burulas.com.tr/
    Araç hakkındda bilgi bulamadım kardeşim :S eğer bulabilirsin tam linkini atarmısın ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:23 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son 1-2 senedir 12 TL Daha önce 8'di zam geldi.

Sirkeci-Harem feribotuyla karşıya geçebilirsin.

Aslında gerek yok indi bindiye sencede öyle değilmi .
    A RH + Oğuz Karaarslan

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    istanbul çevresinde otobanlarda motor sürmeye gerek yok, geç yenikapıdan uğraşma kardeş. ido.com.tr de rezervasyon yapabilirsin. ne kadar erken o kadar ucuz. o 70 tl sabit fiyat değil yani

bir de bursa belediyesinin feribotları var araçlı yapıyor mu bilmiyorum ona da bak, yeni girdi pazara.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)