Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ybr 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    fuatahan2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X AD
    slm millet. Benim bir sorum olacak ekte de görüldüğü üzere yamaha ybr motorum var. Ancak internette bu motorla ilgili hiçbir yorum yada buluşma sitesi yok yada ben bulamıyorum. honda nın twister modelini biliyosunuz. Türkiyeden bir Arkadaş bu motoru konu alan öyle bir site hazırlamışki. Fotolar Videolar. Tamam twisterla ybr kıyaslanamaz ama sayı adedi olarak 4 veya 5 katı kadar vardır herhalde. Piyasa da. hadi yarısı da kurye olsun. Neyse yorumlarınızı bekliyorum.
    Live to Ride & Ride to Live

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    abi öyle şey mi olur yaa. her motosiklet modeli için bi site oh ne ala! bence anlamsız zaten neden sadece aynı motora sahiplerle arkadaş olayım ki? burada bütün motorcularla tanışmak işin güzel yanı bence.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

YoL_GezeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 cc skygo
    Çok saçma düşüncen var ... :tongue: :geek:

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    bence de saçma fikir bir grup kurmak istiyorsan tüm motorcuları topla çevrende
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    Honda NC750X AD
    Düşünceme saçma diyenler lütfen şu siteyi ziyaret edin beni daha iyi anlayacaksınız. http://www.twister.galerisi.com Benim kastettiğim bu sitenin içeriğinde var.

JetAime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsiklet, Seyahat, Bilgisayar
    NEden kendin hazırlamıyrsun madem senin için bu kadar önemli? Herşeyi devletten bekleme :tongue:
    Benim icin zoru basarmak kolaydir, imkansiz ise biraz zaman alir!”

Sinan Atasoy

Motosikleti
    Honda NC750X AD
    valla kardeşim zannediyorum sırf bunun için html öğrenecem. Ama bu biraz zaman alacak. Üni. bu sene bitiyo o yüzden kasar bırazcık anlarsın. Ama en yakın zamanda olacak tabi ben bu motoru sene sonuna kadar değiştirmezsem.

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tip siteler zaten hep bireysel uğraşlar sonunda oluşuyor. Sende yap bir tane güzel olur Yardım edende olur hem merak etme.
    ...Oytun...
    ..Ainador..

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    html değil, hazır bir sürü hazır dizyanlar var. Onlar ile yaparsın

Motosikleti
    Honda NC750X AD
    Tamam beyler tesekkür ediyorum yorumlarınız için. En yakın zamanda sitemi kuracağım. Şu vizeleri bir atlatayım geliyorum. Şöyle en ekonomiğinden bir site açıcam. Kendinize iyi bakın.

Motosikleti
    bilgisayar/internet/motosikletler/
    üstad çok iyi düşünüşsün.. eger bu işe kalkışırsn elimden geldigince yardım ederim.. hatta bu senden önce ben bile başlayabilirim..
    kerimboga PcKopat_Motorcu oldu :)

Motosikleti
    Honda NC750X AD
    kardeş sende mersinden mişsin. uyarsa bir gun bulusalım. mersin pozcudayım ben. sen neresindesin? bayramdan sonra mutlaka yazışalım en azından birlikte kız kalesi adana filan yaparız. etrafında yine 125lik kimse varsa onlarıda topla. gorusmek uzere. bu arada ne ile meşgulsun ben ünide öğrenciyim.

tek serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    su an yok
    evet bende de ybr var ızmıttenımbende burda baya var tıtan dan cok dıyebılırız ama daha ne yazıkkı turkıyeye gelmıcekmış malesef avrupa bırlılıgıne uyum saglayamamış
    motorsikleti seveni bende severim herkese selam tek tekere devam

Motosikleti
    BMW R1150 GS
    serhat ben de izmitteyim istanbul yazdigina bakma uni dolayisiyla yilin buyuk kismi izmitte gecio.neyse mail aticam kafa utulemiim burda...
    Manic Depression Is Touching My Soul...

gceterez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha kaç senelik bir model ki
    Ayrıca birçok sitede albüm için yer veriyorlar oda yetiyordur meraklısına

onur_NX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 150 - CBF 500 - Fazer 600 - R25 - TNT 250
    danger0, +1
    No FeaR NeveR

kardeşim ben ybr kullanıyorum.bu konu hakkında bayağı bir bilgi edindim sana bunları yansıtayım diyecem ama bu sayfalar yetmez en iyisi ben sana birkaç adres vereyim bu motorun ne olduğunu anla.
    beldeyama.com.tr
    mynet.com da mynet yorum
    ve google de ybr 125 yaz sana istediğin kadar seçenek sunulsun
    ben bu motoru internetten araştırdım ve benim için doğru motor olduğunu anladım ama biraz seri ve süratli biraz dikkat edelim yoksa altımızdan çıkıyor.birde rodaj devresini en iyi şekilde tamamlamaya bak işte ozaman gayet hoş ve arızasız bir motorun olur

zx-10r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet,otomobil
    fuathan sen bakma kimseye.insanlar böyle işte içindekileri anlayamaz.ben sana yardımcı olabilirim bu konuda.ybr gerçekten çok güzel bir motor.ben 4 sene önce sıfır titan aldım kocaelinde ilk sarı renk titan bendeydi.benim hala oğlu var oda benden sora ikinci el bi titan aldı.biz çok menunduk titanlardan.çok sağlam ve ekonomik motorlarıdı.şimdi ybr var.12.5 hp gücünde.en büyük rakibi titan oplduğuna göre onla karşılaştırayım.önce sağlamlık:benim hondam hele daha bende duruyo 19500km oldu tık yok.bide bizim neler yaptığımızı görsen anlarsın.ybr daha 9000km civarında.onda bir sorun oluştu motor 7-8bin devirlerde tekliyoduservise götürdük.sargıı yanmış dediler.hava filtresini çıkardık düzeldi.sıfır filtere taktık yine aynı.biraz oo yönden tavsiye etmem ayrıca burda egzantrik bilyası dağatanı oldu.yanlış anlaşılmasın bunlar gerçek.bütün motorlarıda yetkili servisine götürüyoz.titana gelince kimse bu konuda eline birak su dökmeyi,ona su bile getiremez koy yağını.al kuçağa 2-3-4.performans.burda ybr ön plana çıkıyo.biz çok drag yaptık %70 o aldı,ama şuda bi gerçek motorları değiştiğimizde yine ybr aldı .yakıt tüketiminde hiç fark yok sayılır ama titan birazçık daha i gibi.yok tutuşta ybr daha kıvrak,titanda hiç geri kalmıyo tabii.fiyat olarak.ybr daha uygun.frendede.ybr daha ii ama benim titan 200 model yenilerinde fren sistemi daha güzel,hatırlatmakta fayda var.ybr daha yakışıklı duruyo.bu kadar izmite yolun düşerse beni bulmanı isterim.mail adresim profilimde var.istersen seni misafir etmek isterim.
    ---zx-10r Rulez---

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    söze gerek yok resme bakmanız yeterli kalsmanındaki en çekici motor
    ERASER WİLL COME BACK

JetAime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsiklet, Seyahat, Bilgisayar
    Lem Aydın motor işini naaptın? Sattınmı aldınmı bu kimin falan filan diye uzar gider biri beni durdursun
    Benim icin zoru basarmak kolaydir, imkansiz ise biraz zaman alir!”

Sinan Atasoy

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler