Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT REVENGE marka Kask hakkında kullanan, bilgisi var mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Herkese Merhabalar,
    Arai kaskım miyadını doldurup emekliye ayrıldı
    uzun süredir içime sinen bir kask bulamadım.
    zeusa baktım, yorumları okudum aklıma takıldı,
    scorpion baktım pahalı geldi
    ls2 kullandım begenmedim içime sinmedi
    nitro kullanıyorum şuan artcı kaskı olarak..
    kısacası arkadaşlar hem güvenlik olarak hemde fiyat olarak uygun bir iki kask aklımda vardı
    fakat bugun bir kask denk geldi,
    sharp ın kasklarında 5 yıldız kaskları aratırken mt diye bir kask cıktı..
    adını sadını ilk defa duymuş olmama ragmen 5 yıldız almış kask.. fiyatı da uygun 300 tl
    kullananız bileniniz göreniniz var mı ?

http://www.sportsbikeshop.co.uk/moto...ent_prod/95857

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DarkKnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şekli falanda çok iyi güzel racing kaskı yapmış adamlar helal valla ancak ana katmanın hangi maddeden yapıldıgı yazılmamış termoplastikse eger fiyat ne ucuz ne pahalı normal.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Sahibinden.comda 290 300 tl ye satıyorlar ancak rüzgar sesi ve konforu nasıl acaba ? Çok alınası duruyor açıkcası. Benim kaskı artçı kaskı yapıp bundan almak istiyorum ancak hiç bilgi yok

Motosikleti
    Suzuki Intruder VL 250
    Kask kaliteli, ancak rüzgar sesi alıyor biraz..

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 (2014)
    Konuyu hortlartmış gibi oldum ama ben de aynı kasktan aldım. Fiyatı da 195 TL. Ben peşin 180 TL'ye aldım (İstanbul-Fatih'te bir motosiklet mağazasından aldım) Henüz motor sahibi olmadığım için yol performansı ile ilgili yorum yapamayacağım. Ama sharp 5 yıldız almasını önemsediğim için tercih ettim.

kemanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Serdar Baba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu hortlartmış gibi oldum ama ben de aynı kasktan aldım. Fiyatı da 195 TL. Ben peşin 180 TL'ye aldım (İstanbul-Fatih'te bir motosiklet mağazasından aldım) Henüz motor sahibi olmadığım için yol performansı ile ilgili yorum yapamayacağım. Ama sharp 5 yıldız almasını önemsediğim için tercih ettim.
    ben kayserideyim ve bu kasktan alacağım. İnternette pahalı. Aceba aldığın yerin internet sitesi yada telefonu varmı?

Motosikleti
    Xj6
    Benim suanki artci kaskimdan iyi oldugu kesindir. Yolda giderken kaskim resmen ruzgarla bir iceriye ruzgar sesi ruzgari dis etkenlerin tum seslerini aliyor. Mt kaskta sharptan 5yildiz almis bir marka hem guvenlik hem fiyati normal bende tercihimi bundan yana kullanacam tavsiye ederim.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya gerçekten düzgün açıklayıcı bi yorum göremedim bu kaskı kullanan birinden gerek rüzgar gerek ses ve kullanışlılığı bakımından bizi aydınlatıcak biri vardır elbet

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    MT'nin AGV'nin alt markası olduğunu söylemişti satıcı ama hiç araştırmadım. Ancak vizörün üstündeki çıkartmalar AGV'yle birebir aynıydı.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GB79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT'nin AGV'nin alt markası olduğunu söylemişti satıcı ama hiç araştırmadım. Ancak vizörün üstündeki çıkartmalar AGV'yle birebir aynıydı.
    Bu kaskı kullanıyosanız eğer kaskla ilgili görüşlerinizi paylaşabilir misinz ? Konuyu ben açmadım ama faydalanmakta yarar var :D

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Onurhan D bunu beğendi.

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kaskı kullanıyosanız eğer kaskla ilgili görüşlerinizi paylaşabilir misinz ? Konuyu ben açmadım ama faydalanmakta yarar var :D
    Ben AGV kullanıyorum ama aldığım yerde MT kasklar da vardı.

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Kaskı aldım hatta bi arkadas da sitede sormuştu tavsiye ettim o da aldı motolife antalyadan. Kaskta buğu sorunu yok, cok mükemmel sessiz değil rahatsız etmiyor 100 ve civarında. TRye Kasım2013 üretimler ithal edilmiş. Parlak beyazinim Fiyatı da 235tl/9tk e daha ne olsun Sharp5☆ dot ece2205 yeterliliği de var.

Motosikleti
    Xj6
    Hocam alalı yaklaşık 3hafta falan oldu yağmurda güneşli havada ruzgarda falan yoldaydım sadece biraz rüzgar sesi alıyor okadar. Kaliteli bir kask yapmışlar içinde kullanılan malzemeden anlıyorsun zaten. Bir diğeri ise ses olayı önceki kaskıma kıyasla bu bir nimet öncekinde egsozt sanki kulağımın dibindeydi bunda öyle birşey yok . Tabi arai ile kıyaslama yapamam kullanamdım bılmıyorum ama bu kaskı iyi yapmışlar dene derim sana. Tam kafanın üzerinde 2 tane hava giriş kanalı var açıp kapatabiliyorsun kafanın arkasındada kirli hava çıkışı var aynı sekılde acılıp kapanıyor. Bir her kaskta oldugu gibi agız bölümünün orda hava girişi var. Agız hava kanalının oldugu yerden dolayı buğu oluşmuyor tabi burnundan cıkan havayı direkt olarak vizöre üflemiyorsan. Buğu oluştuğu gıbı kayboluyor. Ceneden soguk almayasın dıyede adamlar perde koymuşlar bence güzel dusunce tavsiye ederim sahsen. Şekle önem veriyorsan onuda düşünmüşler.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Açıkcası su son zamanlarda kask almaya ihtiyacım varken, araştırma içerisinde karşıma çıkmış kasklardan biridir. Sharp testinden de beş yıldız almış oluşu,fiyatı sebebiyle cezbediyor. Ancak "bilindik bir marka tercih etmek gerek " cümlesi kafamı karıştırmakta..

Motosikleti
    Xj6
    Herşey marka değil hocam emin ol.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı serkan24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşey marka değil hocam emin ol.
    Normal günlük giysi olunca elbette marka değildir diyorum, ama can olunca işin içinde..İnsanlar canlarını emanet ederek seçim yaptıklarında tercih nedenleri çoğunlukla güvenilirliği olan marka modellerden yana olur kanısına gidiyor kafam..

Nolan n64 kask kullanıyordum,kazadan sonra yine kask almam gerek mt revenge mi alsam yoksa nolan n64den zaten memnundum,yine aynı model marka mı , kararsızım..

Tesekkür ederim
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Motosikleti
    Xj6
    Suan MT kullanan kullanan biri olarak tavsiye ederim fiyatı suan uygunken alın derim satılmaya basladıkca fıyatı artıcaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)