Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

kocaeli'den mersine nasıl nakliye yaparım ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    arkadaslar merhaba 1,2 gun ıcınde kocaelıne gıdıp motosıklet alacagım fakat nasıl getırecegım bılemıyorum bu konuda yardımcı olursanız sevınırım.
    surerek getırmek ıstemıyorum.. acaba ne yapsam bı yardımcı olur musunuz?
    motosıklet hyosung ..
    sımdıden yardımlarınız ıcın tesekkur ederım.
    regal bunu beğendi.
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nakliye ambarına verirsin.En sorunsuz çözüm.
    alidgn bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    İlk gün kocaeli-ankara, ikinci gün ankara-mersin çok güzel gidilir yada ankaraya kadar binerek gidip ordan motoru otobüse bindirip mersine gidilir.
    alidgn bunu beğendi.

Motosikleti
    yalnız oldugum ıcın tek basına gıtmekte cekınıyorum varmı benımle gelecek olan ;
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Vay hemşerim benim Direk merisine otobüs firmaları varmı bilmiyorumda Olmadı olan Yakın bir yere kadar geçersin İstanbula Yani Otobüs firmalarını ara 1 bilet parası verdinmiyidi Havada götürüler Hiç olmadı Otogardan çıktıkdan sonra Mavinle anlaş 20 Kağıt at cebine Sırtında bile götürür
    Yada Nakliye firmaları ile görüş Mersine gelecekleri gün yada 1 gün önce satın almaya gidersin Zaten en sonçare Yanına 1 yoldaş Daha bulup Üzerini çok sıkı giyinerekden Aşırı hız yapmadan gelmek Çözüm bu
    alidgn bunu beğendi.
    Sado

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk gün kocaeli-ankara, ikinci gün ankara-mersin çok güzel gidilir yada ankaraya kadar binerek gidip ordan motoru otobüse bindirip mersine gidilir.
    bence en uygunu da budur. otobuste uğraşmazsın yok devrildimi ne oldu durum ne . otobus dır dırı çekmezsin.. kocaelinden mersine direk otobus yok. 2 otobus değiştirmen gerekir. otobusculer ile uğraşmazsın.. hadi diyelim izmitten buldun ankaraya kadar.ankarada ne yapacaksın indirince. otogar içinde perişan olursun polis hemen çöker tepene. sen bin git mersine yavaşca. mersin kocaeli arasında bi otel araştır ucuz yollu, kal güzelce yolu yarılayınca.

sadece tavsiye..
    alidgn bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    otobus fırmaları ısı aklıma yatıyor ınsallah kan emıcı bı duzenbaza denk gelmem.. ıste motoru o ortaya sabıtlemek lazım bıde koruma ıcın battenıye felan depoyu bosaltmakta lazım.. bı ton curcuna ya bırınız benımle gelın arkadas olmayınca 900 km cekılmez kı

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı alidgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otobus fırmaları ısı aklıma yatıyor ınsallah kan emıcı bı duzenbaza denk gelmem.. ıste motoru o ortaya sabıtlemek lazım bıde koruma ıcın battenıye felan depoyu bosaltmakta lazım.. bı ton curcuna ya bırınız benımle gelın arkadas olmayınca 900 km cekılmez kı
    Hangi tarihde gidiyorsun Gidipde yağmur yemek var, Yağmur yiyipde Hasta olmak var
    Gidipde Koceelideki Askerlik yapan arkadaşı görmek Lazım Ama dediğin gibi 900Km Nasıl geçer yolda donar Ölürüz
    Sado

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Setra ve Mercedes travego otobüslerin yüksek bagaj bölümü motosikletleri rahatça alabiliyor.Bence uygun yerleştirme ve bağ ile rahat rahat gidersiniz. ilave 1 yolcu parası verin bakın nasıl hemen kabul ediyorlar.Pek çok arkadaş bu şekilde uzun mesaferlerden motosiklet nakliyesi yaptılar
    tooglu ve alidgn bunu beğendiler.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    bu sıtenın bı androıd uygulaması olsa tadından yenmez..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:39 ----------

carsamba gunu kısmetse kocaelı gebzedeyım .. allahın ıznıyle

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    önce otobüsü ayarla şöförle konuş pazarlığını yap sonra yanında battaniye türü bir şeyler al kalın ipte olmalı muavin nereye bağlayacağını bilir zaten sende kontrol et yan ayaklığa alıcaksın dayadığın yer zarar vermesin iyi ayarlayın kargo ,ambar falan hikaye geç bunları uçuyorlar .paran çoksa sorunda yok tabii
    alidgn bunu beğendi.
    HAYATI TESPİH YAPTIM KAH ÇEKİYORUUUM KAH SALLIYORUUUM......

Motosikleti
    keske param olsa her hastaneye gıttıgımde saat 6 da gıdıp fıs almam ve sıra beklemem bırak kargoyu ambarı .. yanı allahın garıban bı ogrencısıyım.. otobus ısı aklıma yatıyor aslında neden olmasın ama bı arkadas buldum mu gule oynaya gelırım valla neden yalan solım..

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    sorun çıkarsa ara beni pendikteyim yakın sayılır gebzeye, müsait olursam yardımcı olmaya çalışırım 0537 268 44 70 önder
    alidgn bunu beğendi.

Motosikleti
    eyvallah sagolasın onder kardesım.. ınsallah cozer hallerız ya olayı bıde ben gebzede hıc motosıklet servısı veya tamırcısı tanımıyorum oda ayrı bı mevzu..
    bındık bı alamete gıdıyoz gıyamete..

ya buarada bızım sokakta kadın cınnet gecırıp kızı ve damadını oldurmus .. cok uzuldum .. :(

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Kardeşim vallahi ben gelmeyi çok isterdim,hatta Orada asker arkadaşımı ziyaret etmeye niyetimde var ama Seninde dediğin gibi 900km en az 6,7 Saat yol eder gelene kadar mafoluruz Bu havada yakın olsa Misal ankara felan olsa Seve seve eşlik ederdim sana
    alidgn bunu beğendi.
    Sado

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    gebzede tanıdığım motorcu yok ama oraya yakın tuzlada üçerler motor var internetten aratırsan bulursun güvenilir esnaftır ama bence gebzedede muhakkak vardır sokağınızdaki olaya üzüldüm geçmiş olsun

Motosikleti
    saglık olsun ustad dusunmen yeterlı hanı yola gıdecek bı arkadas olursa neden olmasın benım ıcınde cok ıyı olurdu.. allah razı olsun kardeslerım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:59 ----------

anlamadım bende sanırım cınnet gecırmıs yarın haberlerde gosterırler sanırım... allah yardım etsın..

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı alidgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saglık olsun ustad dusunmen yeterlı hanı yola gıdecek bı arkadas olursa neden olmasın benım ıcınde cok ıyı olurdu.. allah razı olsun kardeslerım..
    Hergün onlinemisin Eğer ayarlayamassan Gitmeden 1 yada 2 gün Önce yaz HAberleşiriz Bakarsın İşim çıkmaz gelirim
    Bu arada bende Üniversite okuyorum sen mersin Ünidemisin
    Sado

Motosikleti
    evet mersın unıversıtesındeyım suan hemde malatyada unıversıte okuyorum ... 2 unıversıte okuyorum bıde su motor sevdam var..

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Yaş Kaç hangi bölüm, Ben Teknik bilimlerdeyim
    Sado

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)