Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

kocaeli'den mersine nasıl nakliye yaparım ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    tramer kayıtına baktırdınmı motorun 54 mü 56 lıım bi yere msj atıyordun vizedeki km de falan geliyordu.. bak bi düşmüşmü. kazası varmı
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    nasıl bakılıyor bılmıyorum kı abı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

plaka yı yaz 5664 e yolla tamam abı sagolasın .. güzel bılgı bılmedıgım ıcın
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    otobüs firmaları alamazsa bir arkadaş söylemiş, yük götüren bir kamyon bulacak ve arkasına atacaksın. sabitlemeyi otobüste de kamyonda da unutma. ben de araştırmıştım zamanında ama sonra üstüne binip gelmiştim
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    üzerine bin gel yolda tecrübe edinirsin
    Yavaş yavaş 80-100 arası bas gel işte. motorun zevki orada
    "men dakka dukka"

Motosikleti
    tramer kaydına baktım.. motor kazasız. allahın ıznıyle su ıslerı halletsem artık delı olacam ya.. cok heyecanlıyım
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    650 tecrüben yokmuş binme/gelme
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Motosikleti
    abı yollar buz kar yagmur. o tarz bı motorla gelebılecegımı sanmıyorum. en az 1 ayda evde hasta yatarım sanırım.
    anladım sız benı oldurmek ıstıyorsunuz )

Motosikleti
    Alıntı alidgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tramer kaydına baktım.. motor kazasız. allahın ıznıyle su ıslerı halletsem artık delı olacam ya.. cok heyecanlıyım

hadi tamam o zman.. hayırlı olsun..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    tesekkur ederım arkadaslar... cok tesekkur ederım yaptıgınız yorumlar ıcın.
    varolun.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    kardeş benden tavsiye sana.. yollar gerçekten kötü bu hafta hava birden soğuyacak..

gebzede tır kamyon park yeri var.. orada, kamyoncular park eder ufak kulubelerde de nakliyeciler iş alır iş verir. tüm tırcılar orada olur.tahtaya yazzarlar ufak kasa 20 ton adana vs diye.. oraya biyazdır mersin adana antep fark etmez ( akdeniz güneydoğu tarafı ) motosiklet 100 tl kocaeli yükleme die. havada kaparlar seni. tırcı ile gidersin. tırcı diyince aklına kötü bişey gelmesin her meslekte şerefsiz çok ama evini geçindirmek için uyumadan çalışan tırcılar da çok. kamyon arkasına attım mı tamamdır. biz istanbuldan bulduk, ankaraya bi arkadaşın motorunu gönderdik. bu iş ile de ben ilgilendim. bikaç yeri aradım bu tır pazarında ( dayı benim tırcı, ordan biliyorum bikaç kez yola gittim onunla ) beni arayan arayana.. adana yoluna falan kadar gitsen o sana yeter.zaten sizin oralar sıcaktır. bu işin üstüne gidersen bulursun. çok var o tarafa giden tır. ooho çok. oradaki nakliyeci biri ile bi konussan, bi bulsan öyle biri gerisi gelir.

bi dene derim
    cyberdanger bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    Otobus firmasiyla geliyorum suan.motoruda sabitledim.sabah adana otobaninda inecegim.o kadar panik yaptim ama indigim an firma buldum.para herseyi cozer.100 tl verdim.
    Garip ve alisoylu38 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Otobus firmasiyla geliyorum suan.motoruda sabitledim.sabah adana otobaninda inecegim.o kadar panik yaptim ama indigim an firma buldum.para herseyi cozer.100 tl verdim.
    Motor kaç binde, Kaça aldın, kaç model
    Te kocaeliye git gel Motor için ödedğin paraya kurtarıyormu
    Yani misal burada 6.500tl orada 6.200 aldın aradaki fark kadar azmı yoksa gidip almaya değdimi, Çünkü ufak cc de fiyat farkı fazla olmuyor o yüzden gidip Adanadan bile motor alasım gelmiyor benim sen teeeee 1000 km gittin, Şansında yaver gitmiş motorda bişey yok almışsın. Hayırlı uğurlu olsun [COLOR="Silver"]
    TATLIHIZ bunu beğendi.
    Sado

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    E hayırlı uğurlu olsun. İnince Haber et
    Yolda Kalırsan (İnşallah olmaz) haber et.
    Resimlerini Çek yolla..
    Hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun. Kasksız yola çıkma. Çişini yap pantulunu - tulumunu giy - kaskı tak - eldiven giy. eldivenini çıkart cebinden anahtarı çıkart sonra yine eldiveni giy bas marşa

İşin esprisi Hadi Hayırlı Uğurlu OLsun Rabbim kazasız belasız binmek nasip eylesin... Bin üstüne vur kırbacı..
    alisoylu38 bunu beğendi.
    "men dakka dukka"

Motosikleti
    aldınızmı motoru hayırlı olsun fotoları bekliyoruz

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)