Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

kocaeli'den mersine nasıl nakliye yaparım ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    yas 25 kımya muhendıslıgı..
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı alidgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yas 25 kımya muhendıslıgı..
    ooo İiyi bizim gibi Zaman geçirmek için gitmiyon ozaman üniye
    Sado

Motosikleti
    yasım bıraz daha genc olsaydı ve maddı olanaklar aıle baskısı ve cevre olmasaydı bende gıderdım takılmaya unıversıteye ama hayat ıste bılırsın bı yerden tutup senı ıcıne surukluyor..
    cok sukur yasayacagımızı yasadık gozumde kalmadı unıversıte yasamı

bı arkadas tavsıyesı bazı seylerın ıpını elınden bı bırakırsan bır daha yakalayamazsın sonra uzulup antı depresan ılaclara baslama derım .. neyse konu cok dagıldı .. ben halen gebzedeyım
    ve yarın kalkıp 8 arabasına kentkart bastırıp okula gıtmeyı planlıyorum..
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Hadi Hayırlısı Ozaman
    Sado

Motosikleti
    arkadaslar cevaplarınız ve yardımlarınız ıcın cok tesekkur ederım ellerınız dert gormesın ..

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    Hocam hangı motoru alıcaksınız benım bır arkadasım var kocaelınde taanıdık usta ayarlıyabılırım

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    bence binip gelmelisiniz tek basına cok ta zevkli olur.. ha soguk ama 1 gün olmasada 2 günde gelirsiniz.. hem motoru denersiniz.. ama otobuste mantıklı. hayırlı olsun
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    otobuse sen atla motoruda orta ayaga al koy otobusun buyuk bagaja gotur istediginin yere biz o sekil goturuyoruz sehirler arasi bir yolcu parasida motor icin veriyosun .d

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    hayırlısı olur inş kardeş,mert motor var gebzede,262 6431218 not al yanında bulunsun,on numara ustası var abdullah,kanuni yetkili servisidir,senin motorun aynısından kendine ait olanıda var,bence alırsan ufaktan bi kontrol ettir,o kadar yola yapıcan bilmedigin motorla,bi göz atsınlar..
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    nakliye ile falan uğraşma hemen gitmeden önce mersinden otobus firmasında bağlama cek gittiğin otobus ile dönuş yab muavinle anlaş otobusun bagajına sığar hemde rahatlıkla
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    200-300 km değil tam 900 km.Bu havada pert olursun kardeşim,ne giyinirsen giyin rüzgar+soğuk canını söker.Geçen hafta 200 km yol yaptım,termal içlikler,deri kıyafetlerde işe yaramıyor.Dayak yemişe döndüm resmen.En güzeli otobüs firmasıyla konuş bir kişi parasına bagajda götürürsün.

besikcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    raptor 650i
    gebzede kamyon garajı var her gun mersın tarsus a yuk nakıyesı yapılır rıca edersın azda bır sıgara parası verırsın.gotururler arastırman lazım. ben gecen hafta tarsusa gıttım arabada yerde vardı. bu hafta da belkı adana falan cıkar ama her zaman yer olmuyor. eger yer olursa burdan haber veririm.
    cyberdanger bunu beğendi.

Motosikleti
    cok sagolun kardeslerım allah hepınızden razı olsun.. yazdıklarınızı bırer bırer not alıyorum benımde aklıma otobus fırması gelıyor. bıletımı aldım bugun yer bulamadım yoksa bu aksam gıdecektım yarın aksama hayırlısıyla yola cıkıyorum..kısmet buymus..
    havalar cok soguk 900-1000 km gıdılmez ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

hyosung gt650r alacagım arkadaslar.. gt 250 r deneyımınden sonra 650r'a geceyım dedım allah kaza bela vermesse..
    motoru ılk defa deneyecegım ıcın tedırgınım bende ama alısmam pek uzun surmez gıbı gelıyor..
    buarada satıs esnasında uyarılarınız ve yapmam gerekenlerıde tekrar hatırlatırsanız sevınırım..

ısparta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 2006
    arkadaş en iyisi otobüs, ben Safranbolu dan Ankara orada indirip tekrar Isparta otobüsüne bindirip geldim bi sıkıntı çıkmadı.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı besikcioglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gebzede kamyon garajı var her gun mersın tarsus a yuk nakıyesı yapılır rıca edersın azda bır sıgara parası verırsın.gotururler arastırman lazım. ben gecen hafta tarsusa gıttım arabada yerde vardı. bu hafta da belkı adana falan cıkar ama her zaman yer olmuyor. eger yer olursa burdan haber veririm.
    Az da bi sigara parası 150 lira kadar bi para en az.

Motosikleti
    sanırım benımde yapacagım sey o. ıstanbuldan gelen bı otobusu yakalayıp mersıne gelmek olacaktır..
    bundan fazlasıda maddı ve rısk acısından benı asar.

arkadaslar motor alırken dıkkat edılmesı gerekenler neler ?
    bu konu hakkında bılgı verırsenız cok ıyı olur.
    motordan tutunda ruhsat satıs ıslemıne gore yapmam gerekenler bı dost olarak bana acıklarsanız sevınırım..

tezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150
    Ben motorun neresine bakılır bilmem ama alış-satış için notere gidiyorsun sıra yoksa 15dk da motorda ceza vergi borcu falan yoksa motoru satın aldığına dair belgeleri sana veriyorlar.Bu arada plaka değiştirmek isteyip istemediğini soruyorlar.Ben motor alırken değiştirmedim.Motorun devrini aldığın,tramer kayıtlarına bir saat sonra düşüyor.O andan itibarende sigortanı yaptırdınmı onbeş gün sonra ruhsatın ikamet adresinde eline geçiyor.Noter işlemide yetmiş tl gibi birşeydi yanılmıyorsam.

Motosikleti
    aslında bu konuda baya bı tecrubelı olmak gerekıyor..

tezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150
    Alım-satım için senin bilmen gereken pek birşey yok.Eğer motorun vergi borcu cezası varsa zaten noter satış yaptırmayıp size bilgi veriyor ve önce motorun borcunun yatırılmasını istiyor.Siz en kötü motoru almadan dönersiniz yada eski sahibi hemen borcunu yatırıp dekontla birlikte notere gelir.Satışı tamamlar.

Motosikleti
    arkadaslar hepınıze cok tesekkur ederım.. bana cok yardımcı oldunuz daha ne olsun..
    cok sagolun arkadaslar..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)