Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

150km/s hızı geçen...

Motovento
    REKLAM ALANI
    toorqq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR ben senin benim olabilme ihtimalini sevdim vfr800
    arkadaşlar bu yeni çıkan çin malı motorlar içinde 150kms hızı geçen varmı.özellikle kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    benım motorla 135 yapan varmışşşş(ben gormedım).. ama rodajdan sonra 130 yaparsın(bence kesın)
    Yeni yine yeniden

seruven17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    Ben ce böyle bir imkanları varsa bile geçmesinler!!!!

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Kanuni Racer-Zealsun ZS200GS'nin 150'ye yaklaşığını söylüyorlardı.

arkadaşlar honda dylan kullanıyorum scooter...
    rodaj bitti benim bilmeyenler için yazıyorum motorum 16hp piyasadaki çoğu scooterdan güçlü ama ben daha 1 kere 120yi gördüm....yokuş aşağı filan olmadıktan sonra bana göre zor bi scooterın 150 filan yapması...raceler ayrı ama onlara sözüm yok...

dex_cooler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çin motorlarıyla o kadar hız yapmayın ya.

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar o motorların km göstergelerine pek güvenmeyin 150 km hız az değil
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    şu anki teknolojik koşullarda hiç bir çinli modifiye olmadan (ki değermi bilemem)150 km hıza ( yalnız göstergedeki değil gerçek hıza )ulaşamaz ruh ve beden sağlığınız içinde pek uygun olduğunu düşünmüyorum ayrıca güzel yurdumuza gelen ticari amaçlı motorsikletler için söylüyorum
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Şu geçer herhalde

Bu da kesin geçer kesin.

BenErkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    Alıntı muratd adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar honda dylan kullanıyorum scooter...
    rodaj bitti benim bilmeyenler için yazıyorum motorum 16hp piyasadaki çoğu scooterdan güçlü ama ben daha 1 kere 120yi gördüm....yokuş aşağı filan olmadıktan sonra bana göre zor bi scooterın 150 filan yapması...raceler ayrı ama onlara sözüm yok...
    Scooterlardan 150'yi geçenler var tabi ama çin malları değil. Runner 180 ile 155 görenler olmuş, ben kullandım o kadar basmadım ama bence de görebilir. Benim şuanki scooter ise 195 görebiliyor ama ben uzun bir süre bu hıza ulaşamam sanırım. 170 bile çok tuhaf hissettiriyor insana

chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    vespa 200 scooter motorunu kullanan arkadaşım var o 145 görüyor dedi ve çekişte güzelmiş

Manjandreza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X9 200
    X9 200ümle 145KM gördüm hafif yokuş aşaa köprü çıkışından fenerbahçe stadına giderken...ama 100km iyi benim scooter için gerisi tehlike

Motosikleti
    sattım...
    akira arkadaşım (güzel ) yurdumuza ticari amaçlı gelen motorsikletler için söylemiştim ama dikkatli okumamış herhalde gördüğüm kadarı ile prototip ve firmanın tüm imkanlarını seferber ettiği ve ortaya çıkan motorlar bunlar fotodakiler yinede güzel ve akustik duruyor.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Çin'de üretilen motorlar 250cc motor hacmi ile sınırlandırılıyorlar. Bu yüzden yüksek performanslı motorlar yapmalarına izin verilmiyor. Ancak izin verilse cok guzel makineler yapabileceklerime eminim. Geleceğin süper güçlerinden birisidir Çin. Bunu kimse inkar edemez sanırım.

Gelelim konuya.. Bir motorun 150 km/h 'e çıkabilmesi var, bir de 150 km/h ile seyredebilmesi var. Derseniz ki ne ben her riski alarak bunu denerim. İnanın yapabilenler olur. Ben iki gün önce 140-145 km/h hız yaptım E-5'te. Tuzla'dan Bayramoğlu'na gelirken E-5 te tatlı bir rapma aşağı var. Önümdeki otobüs nedeni ile yavaşlamak zorunda kalmasam daha da gidecekti motor. Tahminimce 150 de görecektim. Bunu artçı ile yaptım. Motor herhangi bir ters tepki vermedi. Gayette rahat (tabii ki cruiserlarin vibrasyonundan haric) bu hıza cıktım. Ama gerekli midir bu.. Bu ayrı bir konu tabii..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

bincinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x8 200
    arkadaşlar ben vespa piaggio x8 200 kullanıyorum.Ankara - İstanbul arasını x8 ile gidip geliyorum.Düz yolda yaptığım hız 145-155 km/h (tek kişi) zorlanmadan yaptığı hızdır.Ötesini yapmak istediğimi zannetmiyorum.Çin mallarına güvenerek fazla hız yapmanızı tavsiye etmiyorum.Ben motoruma yaz-kış binerim ve bakımlarını düzenli olarak yaptırırım.bütün arkadaşlara kazasız,belasız rüzgarlar..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    akira arkadaşım (güzel ) yurdumuza ticari amaçlı gelen motorsikletler için söylemiştim ama dikkatli okumamış herhalde gördüğüm kadarı ile prototip ve firmanın tüm imkanlarını seferber ettiği ve ortaya çıkan motorlar bunlar fotodakiler yinede güzel ve akustik duruyor.
    Canım bende öyle eylenmek için vermiştim resimleri

Çin'de üretilen motorlar 250cc motor hacmi ile sınırlandırılıyorlar. Bu yüzden yüksek performanslı motorlar yapmalarına izin verilmiyor.
    Olurmu canım skygo nun sitesine gidersen 400 cclik cruiser motorlarını görürsün hatta geçenlerde bahsi oldu bmw 650 enduronun kopyası denilen bir model avrupada satışa çıktı bile

Ayrıca ben şu anda sadece zongshen markasını nimetten sayarım adamlar çalma devrini bitirdiler, yerine teknoloji geliştiriyorlar.

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    hatta biz şunu çinli motoru ile 130 gören varmı diyelim.. bu arada gören warsada çinlilern göstergeleri %90 yanlış..
    CBR 600F Honda,

kotumuren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5 (Mavi) :)
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı
    hatta biz şunu çinli motoru ile 130 gören varmı diyelim.. bu arada gören warsada çinlilern göstergeleri %90 yanlış..

Hehe..130 dersen burası hınca hınç dolar eee tabi 150 km/sa çin olmasada senin motorunun bile limitlerinin dışında nasılsa...
    benim cincun 150 ile hafif rampa aşağı 135 i gördüm.ama 250cc lerinin o hızı rahat bir şekilde yapacağına inanırım.
    ŞŞŞŞŞŞŞ...sadece sessiz ol.....

Motosikleti
    sattım...
    arkadaşlar inanın hiçbir çinli motorrun göstergesi size doğruları göstermez sadece görmek istediklerinizi gösterir (yalancı çinliler ) muhakkak %10-20 bi sapma var askari tabii

toorqq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR ben senin benim olabilme ihtimalini sevdim vfr800

250cc...

Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar anlaşılan çinlilerden kimsenin umudu yok...peki bunu 250cc nin altındaki tüm motorlar diye değiştirelim mesala cbr 125 yada twister ile bu hıza ulaşanlar varmı. bu arada ybr ler 120 mi basıyor?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler