Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tavsiye Ve Önerilerinize İhtiyacım Var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Hayallerimi süsleyen motoru AFRİCA TWİN'i nihayet bütçeme uygun olarak buldum ve niyetimi fena şekilde bozmuş durumdayım bu motoru almak istiyorum.Motor hasarlı ancak benim maddi durumum şuan için buna yetiyor ve düşüncem bunu yaza kadar ufak ufak imkanlar elverdiğince toparlamak. Ancak ilan sahibini aramadan önce sizlerin öneri ve tavsiyelerini almak istiyorum.
    ilan bu
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-africa-twin-xrv-750-114465340/detay
    Benim yerimde olsanız siz ne yapardınız ?
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...[COLOR="Red"][B][B][/B][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...14465340/detay

İlan düzeltilmiştir.

---------- Post added at 22:57 ---------- Previous post was at 22:11 ----------

Africa Twin konusunda yokmu bilgisi olan birisi .s
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...[COLOR="Red"][B][B][/B][/B][/COLOR]

flashdance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250-R & FZ6 Fazer
    90 model africa twin bu fiyata güzel ama parçalarını nasıl bulucaksın bu 1 ikincisi buldun taktırdın diyelim 76000 km'de + motor yatağı, silindirler, pistonlar, lastikler, amartisörler, elektrik - elektronik aksamı vs.. bunlar belli başlı faktörler ne durumdadır ? Bence sağlamını bulup yüksek modelini alman en mantıklısı.

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    bütçe malum 5 bini geçemiyor şuan için ve 76 bin km deki bi AT ın mekanik herhangi sıkıntısı olmaması lazım bakımları dzgün yapıldığı sürece. tabi yinede yakından bakmak ve incelemek lazım. Tabiki gönül isterki 2002 model bir AT sahibi olmak ama elde olan bu şuanlık

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    bence bu motoru alman büyük bir hata olur. bu motorun parçalarını bulacağına inanmıyorum bi kaç grenaj belki bulursun ama yarın bir krank vesayre arızası verirse yanarsın. ve kazalı motoru satman çok ama çok zor. biraz daha para biriktirip daha iyisini alabilirsin. yoksa bu parayı çöpe atmamanı tavsiye ederim.

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Motoru satma gibi bir düşüncem yok yani en azından göze alabiliyorum onu.Ama hocam ben motorun mazisini belki 20 kez okumuşumdur farklı farklı sitelerde hiç krank vs gibi mekanik sorunlarla karşılaşanları hiç duymadım diyebilirim.Yinede teşekkür ederim ve siteden üyelerin görüşlerini almak istedim.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    aşkın gözü gerçekten körmüş, seviyosan al panpa

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşkın gözü gerçekten körmüş, seviyosan al panpa
    Hemde deliler gibi... Sanırım içindeki ses böyle bir cevap bekliyordu bu aşkı tetikleyecek. Yarın ilan sahibiyle görüşeceğim ve eğer motor satılmaz ise önümüzdeki hafta bursaya geçip motoru daha yakından inceleyeceğim.

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    satma gibi bir düşüncem yok deme bence insanoğlu gerçekten doyumsuz daha iyisini istiyeceksin biraz kullandıktan sonra ben kendimden biliyorum sanada oyüzden söylüyorum yanlış anlama. hyosung gt 250 vardı bendede yeni sattım çok memnundum motorumdan çok temizdi performansıda 600lükleri aratmıyordu abatmadıkça. ama insan hevesleniyor daha büyüğü daha iyisi neden olmasındaki dedim okadar memnunken sattım kısmetse bmw yada honda alıcam. oyüzden satmam deme. ve millette arıza çıkmamış diye sendede çıkmayacak diye birşey yok. eski sahibi adam gibi yağ değiştirmemiştir yağsız gezmiştir belki rodajı kötü yapılmıştır hor kullanılmıştır vesayre bunları tabiki bilemezsin ama parçasını bulabileceğin bir motorda bunların telafisi olur. ama bunda telafisi olabileceğini zannetmiyorum şahsi görüşüm bu yönde. ve kazalı motor bişey olsa başın sıkışsa değiştirsende satamazsın. önden kazalı gördüğüm kadarıyla şase yamulduysa hız biraz yükseldikçe canını tehlikeyede atarsın. amacım sana gerçekten yardımcı olmak banada zamanında böyle çok yardımcı olan oldu sağolsunlar bende edindiğim tecrübeleri paylaşmak istedim. aşağı yukarı 4-5 bin vericeksin bu motora az bir para değil yazık günah bence biraz daha koy üstüne çok güzel 2000 model üstü çok güzel temiz motorlar var. yinede sen bilirsin, kolay gelsin şimdiden ;)

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Alıntı jack_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satma gibi bir düşüncem yok deme bence insanoğlu gerçekten doyumsuz daha iyisini istiyeceksin biraz kullandıktan sonra ben kendimden biliyorum sanada oyüzden söylüyorum yanlış anlama. hyosung gt 250 vardı bendede yeni sattım çok memnundum motorumdan çok temizdi performansıda 600lükleri aratmıyordu abatmadıkça. ama insan hevesleniyor daha büyüğü daha iyisi neden olmasındaki dedim okadar memnunken sattım kısmetse bmw yada honda alıcam. oyüzden satmam deme. ve millette arıza çıkmamış diye sendede çıkmayacak diye birşey yok. eski sahibi adam gibi yağ değiştirmemiştir yağsız gezmiştir belki rodajı kötü yapılmıştır hor kullanılmıştır vesayre bunları tabiki bilemezsin ama parçasını bulabileceğin bir motorda bunların telafisi olur. ama bunda telafisi olabileceğini zannetmiyorum şahsi görüşüm bu yönde. ve kazalı motor bişey olsa başın sıkışsa değiştirsende satamazsın. önden kazalı gördüğüm kadarıyla şase yamulduysa hız biraz yükseldikçe canını tehlikeyede atarsın. amacım sana gerçekten yardımcı olmak banada zamanında böyle çok yardımcı olan oldu sağolsunlar bende edindiğim tecrübeleri paylaşmak istedim. aşağı yukarı 4-5 bin vericeksin bu motora az bir para değil yazık günah bence biraz daha koy üstüne çok güzel 2000 model üstü çok güzel temiz motorlar var. yinede sen bilirsin, kolay gelsin şimdiden ;)
    Kesinlikle haklısınız bunu biliyorum.Ama doyumsuzluk konusuna gelince 20 yaşında olmama rağmen motor konusundaki düşüncelerim hep bi emekli yani 50-55 yaş üzerindeki kişiler gibidir.Ben uğraşarak vakit geçirebileceğim çok hırçın olmayacak yeri geldimmi bana türkiyeye gezdirebilecek bi motor olduğuna inandığım africa twine sahip olmak istiyorum sadece bir an önce. Yaşım itibari ile genelde akranlarımın hevesi 600 ve litrelik raceing motorlarla gazlamak ama bu heves inan bende hiç yok ve ebedi kullanabileceğim bir motora sahip olmak istiyorum sadece.bunun nedenide galiba kısa bi sürece uzun bi tecrübe sahibi olmamdan kaynaklanıyor yani 3 sene oldu ehliyetimi alalı ve toplam 172 bin km yaptım bu 3 sene zarfında. Kuryeyim ve bu işin bir geleceği olmadığı için bırakacağım. motor hayatıma ise bir africa twin ile devam etmek istiyorum.

Bu arada biraz heyecan var o yüzden biraz yanlış yazımlarım olmuş olabilir o yüzden şimdiden özür dilerim bi hata oldu ise eğer.

mehmettayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık yok
    Arkadaşlar,zaten söylenecekleri söylemiş.Bu motor büyük olasılıkla seni üzebilir,ama gene de sen bilirsin kardeşim.

flashdance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250-R & FZ6 Fazer
    Örnek bir tecrübe vermem gerekirse eğer; Yaz ayında ninja 250 vardı aklımda 2.el temiz bir cihaz alıyım derken tam kararı verdim alıyorum çevremdeki tecrübeli insanlara danışarak 3-4 bin daha koy 2.el alıcağına 0 km cbr 250 al dendi. Bende dinleyerek bu yönde karar kıldım ve de pişman olmadan hatta Allah razı olsun onlardan kesinlikle iyiki 0 km almışım diyorum. demem o ki 90 model diyorsun.. Önce bir düşün, uzun yol yapıcagın aşikar ve uzun yola gittiğin zaman yanında bu oyuncağa ait yedek parçası olmadan nasıl yol alabilirsin ? yolda arıza yapmayacağının garantisi yoktur özellikle bu 23 yaşındaki bi motorsa.. Ben seni yanlış yönlendirmek istemiyorum sadece elimden geldiğince aklımdakileri söylüyorum. Kafaya koydum alıcam diyorsanda yedek parçasınıda geçiyorum buldun diyelim fiyatlarının piyasasını iyice araştırmanı özellikle tavsiye ediyorum ki bu sana ilerleyen zamanlarda maddi açıdan belini bükebilir. Bilgin olsun.

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    ya şimdi bu biraz tercih ve maddiyat meselesi yani şuan senin durumunda ben olsam 2. el temiz bir kava alır çiftsilindirin keyfini sürerdim bana daha cezbedici gelirdi

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    ben dragstar xvs 650 toplayım dedim. tam 4000tl harcadım. halende masrafı vardı.sattım. bu mtr ları toplamak bsit değil avrupalı değiliz ki 2000euro maaş alıp bi balatasını 10 euro ya alalım. burası türkiye .az maaş alıp her ürünü çok yüksek fiyatlara alıyoruz. onun için iyi düşün. illanada alıcam dersen bi tanede incir ağacı al

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    İlandaki motorun sahibide bu siteden bir üye tesadüfen bugün öğrendim bende CGYNUSBURSA nickli bi arkadaş yanılmıyorsam eğer

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    '78 Honda XL50, T1, '68 Simson Schwalbe, '91 Honda
    Al ve topla tabii ki.

Bak ben bunu aldığımda önü, karenajı, ön jantı, radyatörü, yani motorun yarısı yoktu, sonra böyle oldu:

Yalnız çok uzuuun sürer. Ve sökecek yerin yoksa planladığın bütçenin 2 katını harcamaya hazır ol.

Slmlr,
    Brkn

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Garajım mecvut. mekanik olarakta CBF e komple motor yapmışlığım var yani krank silindir piston ve sibop değişimi o yüzdende biraz elim yatkındır. Kendime güveniyorum parça konusundada herhangi bir sıkıntım yok ( yunanistandaki akrabalarla görüştüm sağolsunlar yardımcı olacaklarını söylediler.) O yüzden şu anlık hiç bir sıkıntı yok. Cumartesi günü müsait olacağım arkadaşta eğer satmamış olursa telefonda görüştük gidip daha yakından göreceğim motoru

CygnusBursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 2013
    hasan ne yaptın topladınmı motosikleti :D
    Düş peşindeysen Düş peşime

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)