Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Honda XL 600 V Transalp alacağım. Ustalardan fikir istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    noqturno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660za Tenere
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekipmanınız varmı bilmiyorum lakin siz cumadan motorun satışını alsanız,
    cumartesi sabah yola çıkılsa ankarada bir gün misafir edebilirim sizi ordan da istanbula gidilebilir pazar günü zira trabzon-istanbul arası 1070 km trabzon-ankara-istanbul arası 1196 km arada yaklaşık 100km fark var ve bir günde 1000km gitmek pek akıl karı değil,
    ilk gün trabzon-ankara yapılır 1 gün ankarada kalınır 2. gün ise istanbula gidilir?
    Üstad misafirperverliğin için teşekkürler. Lakin dediğim gibi hem hava durumu hem de o mesafe için tecrübemin yeterli olmaması dolayısıyla başka alternatifler düşünmek zorundayım. Kamyon, Otobüs, kargo vs...

Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş siz kafayı mı yediniz?Adamın ilk motoru olacak ve siz trabzondan motoru al gel diyosunuz.Adamı öldürmek mi istiyosunuz.Ufak motor değil ki bu.Şakası yok.
    Hocam ilk motorum değil ama haklısınız, o tecrübe yok bende henüz.

Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vala o tarz bi motora 6,500 den fazla vermem sende verme.xl 600 ü bende araştırmıştım ama ön farı cok klasik eski duruyo saglamlıgına zaten kimse bişi diyemez ama eski motorlar gercekten yıprandıktan sonra satışa cıkıyo öyle temizini bulman cok zor yüksek cc tek silindirlerin vites başlarındaki vuruntusu ve ilk marja bastıgındaki zorlanması(cogunun rublesi bozulur) can sıkıcı özellikle uzun yoldaki tecrübemden dolayı tek silindirle cıx birdaha denemem xl650 kullanmıştım fena degil ama araziye girmez ben xt 600 ü heryere sokuyorum düşsede sıkıntı olmuyo kayaya badozlama girdim bişi olmadı.xl600 tip olarak hoş degil temizini bulucagınıda sanmam f650 lerde cok kısa ve tek silindir uzak dur kle 500 desen sorunu cok oluyo cok yakıyo vala su enduro klasmanında motor bulmak cidden zor
    Üstad bozmasan moralimi yahu ne demek enduro bulmak zor. XL600 bana tip olarak hoş geliyor. Bilmem ben mi eski kafalıyım bana yeni nesil endurolar daha çirkin gözüküyor. Yeni (son kasa) Transalp, Tenere, Versys falan. XL600 gayet yağız duruyor onların yanında. Ama dediğin gibi mesele temizini bulmak...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş siz kafayı mı yediniz?Adamın ilk motoru olacak ve siz trabzondan motoru al gel diyosunuz.Adamı öldürmek mi istiyosunuz.Ufak motor değil ki bu.Şakası yok.
    Yanlış anlaşıldı galiba??
    ben getireceğim?

Alıntı noqturno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad misafirperverliğin için teşekkürler. Lakin dediğim gibi hem hava durumu hem de o mesafe için tecrübemin yeterli olmaması dolayısıyla başka alternatifler düşünmek zorundayım. Kamyon, Otobüs, kargo vs...
    hocam benim demek istdiğim sen cuma gününden satışını alsan bende cuma gecesi binsem cumartesi sabahı beraber atlar ankara geliriz ankarada da 1 gün kaldıktan sonra istanbula geçilir,
    lakin kamyon otobüs vs. gibi seçeneklerin var ise onları düşünmen senin için çok daha akıllıca olur,
    hatta bizim arkadaşın birisi çanakkaleden ankaraya kargo ile en500'ü getirmeyi planlıyordu fiyatıda 230tl gibi bir rakamdı nerdeyse yakıt parası kadar..
    ANGARAJ

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Transalp olsun da kaç model olursa olsun, umarım alırsın umarım ben de alırım bir gün....
    HELLAS bunu beğendi.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Yamaha xt660za Tenere
    @GaCCaLL üstad teşekkürler, bakalım henüz kesin anlaşmışlığım yok, olursa önceliği Kamyon otobüs yada kargo ile taşıtmaya vereceğim, olmadı yaparız bi uzun yol

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Transalp olsun da kaç model olursa olsun, umarım alırsın umarım ben de alırım bir gün....
    Saol moral verdin, inşallah alacağım. muhalefet çok ama, bu iş olacak

Aslında XL650 düşünmüyordum ama bir ilan gözüme çaptı, bu nasıl ki acaba:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4237536/detay/

Bu arada sanırım Tüm forumlar arasında en yoğun XL600 Transalp muhabbeti burada döndü. İlginiz için teşekkürler. Motosiklet camiasının ne kadar yardımsever olduğunu bir kez daha anladım.

Motosikleti
    @GaCCaLL üstad teşekkürler, bakalım henüz kesin anlaşmışlığım yok, olursa önceliği Kamyon otobüs yada kargo ile taşıtmaya vereceğim, olmadı yaparız bi uzun yol

Saol moral verdin, inşallah alacağım. muhalefet çok ama, bu iş olacak

Aslında XL650 düşünmüyordum ama bir ilan gözüme çaptı, bu nasıl ki acaba:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4237536/detay/

Bu arada sanırım Tüm forumlar arasında en yoğun XL600 Transalp muhabbeti burada döndü. İlginiz için teşekkürler. Motosiklet camiasının ne kadar yardımsever olduğunu bir kez daha anladım.
    alet hakkaten temiz duruyor ve kmsi de iyi yalnız motorun sol tarafındaki koruma demirinde kaynak izi var onu bir irdeleyin derim,
    ayrıca yaşına göre km de çok düşük.
    ANGARAJ

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    plaka 34 o km ????????????? SANMIYORUM MODEL 2001.. SEN BILIRSIN...TABIIKI

AMA XL 600 DEN TABIIKI ÇOK IYI 650
    TRANSALP.GR.COM

Motosikleti
    Yamaha xt660za Tenere
    Üstadlar tekrar rahatsız edeceğim. XL600 ün yanında uygun fiyatlı XL650 Transalp de düşünmeye başladım.
    Siz olsanız nasıl tercih edersiniz. Bakımlarının ve kaza bela durumlarının aynı olduğunu varsayarsak: Rakamları atıyorum:
    2001 model 35000 km bir TA mı ?
    2005 model 70000 km bir TA mı ?

Motosikleti
    Üstadlar tekrar rahatsız edeceğim. XL600 ün yanında uygun fiyatlı XL650 Transalp de düşünmeye başladım.
    Siz olsanız nasıl tercih edersiniz. Bakımlarının ve kaza bela durumlarının aynı olduğunu varsayarsak: Rakamları atıyorum:
    2001 model 35000 km bir TA mı ?
    2005 model 70000 km bir TA mı ?
    hocam sen burda ilanları paylaş ki daha net bir yorum yapabilelim?
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)