Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kuba 2013 Modelleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    fiyat konusu hakkaten sacma ama ypilcak bsey yok. bi fyat yazmiyolar dye motosikleti almamak sacma. bn de sevmiyorum kubanin stesini. detayli bilgi yok detayli fotograflar yok. bkalim Pzartesi bi gelsin de saglam mi degil mi amortisorler nasil, rahat mi selesi hepsine bkicam. bu kdar ucuza 150lik satmak ilginc bakicaz gorucez bkalim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:07 ----------

xcg,nin balansoru yok mu yoksa ben mi goremiyorum ? yoksa yandik.
    viper17 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat konusu hakkaten sacma ama ypilcak bsey yok. bi fyat yazmiyolar dye motosikleti almamak sacma. bn de sevmiyorum kubanin stesini. detayli bilgi yok detayli fotograflar yok. bkalim Pzartesi bi gelsin de saglam mi degil mi amortisorler nasil, rahat mi selesi hepsine bkicam. bu kdar ucuza 150lik satmak ilginc bakicaz gorucez bkalim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:07 ----------

xcg,nin balansoru yok mu yoksa ben mi goremiyorum ? yoksa yandik.
    Mondial 2400'e 150cc cg motor veriyor disk frenli hem de balansörlü, kubanın 2350 olması anormal değil. Ona bakarsan yine 2400'e belderia cg250 var aslında ithalatçıya 125 olmuş 150,200,250 olmuş pek maliyet farkı yok.
    http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1264

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sitesinde fiatının yazması bence bir şey değiştirmiyor , sitede bayiliklerin adresleri var nasıl olsa , tel açıp öğrenilebilir fiatı ! , önemli olan diğerlerine (Çin) nazaran ucuz olması ki kuba bunu iyi beceriyor !.
    Motora gelince , nikelaj aksam çok sınırlı tutulmuş maliyet düşürülsün diye herhalde , egsoz hiç olmamış ! Kuba nın motorlarda "siyah olan aksama kullandıkları boya çok kalitesiz , boyanın alt yapısıda bence çok yetersiz , çok çabuk solma yapıyor ! İnşallah bu motorda bu kalitesizlik giderilmiştir.
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

Motosikleti
    Alıntı Benli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitesinde fiatının yazması bence bir şey değiştirmiyor , sitede bayiliklerin adresleri var nasıl olsa , tel açıp öğrenilebilir fiatı ! , önemli olan diğerlerine (Çin) nazaran ucuz olması ki kuba bunu iyi beceriyor !.
    Motora gelince , nikelaj aksam çok sınırlı tutulmuş maliyet düşürülsün diye herhalde , egsoz hiç olmamış ! Kuba nın motorlarda "siyah olan aksama kullandıkları boya çok kalitesiz , boyanın alt yapısıda bence çok yetersiz , çok çabuk solma yapıyor ! İnşallah bu motorda bu kalitesizlik giderilmiştir.
    Telefon edip sorulabilir ama adamına göre fiyat çekiyolar saf gördüklerine 300-500 lira bindirimli fiyatlar söylüyolar en azından. İnternet sitesinde fiyatlar yazsa kafasına göre fiyat koyamaz bayiler. Kuba'dan örnek veremem ama mesela arora da fiyatları sitesine yazmıyor, çakma ybr'yi 3750 liraya yamahanın aynısı diyerek satmaya çalıştıklarına şahit oldum bir baba oğula.

"Serbest piyasa ekonomisi" zorla yapılan bir şey yok , iyice araştırıpta alsınlar , ne diyeyim !.
    ugrgnr bunu beğendi.

BİLGİ GÜÇTÜR

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial 2400'e 150cc cg motor veriyor disk frenli hem de balansörlü, kubanın 2350 olması anormal değil. Ona bakarsan yine 2400'e belderia cg250 var aslında ithalatçıya 125 olmuş 150,200,250 olmuş pek maliyet farkı yok.
    http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1264
    öyle de XCG bizim burda 2150tl ama bakalım kredı kartına 12 taksıt falan napıyolar sorucam. ama dedıgım gıbı yani balansör olmazsa cekılmez kı bu motor. bu arada cok dıkkatlı baktım ınceledım fotografları az once, pek saglam durmuyo gibi bu ya. uzaktan super goruntusu ama yakına gırıldıkce sankı cok kalıtesız malzeme kullanılmıs gıbı sankı ne bileyim. bakıyım ya daha fazla yorum yapmak ıstemıyorum motor hakkında cunku kotuye dogru gıdıyo yorumlarım.. pazartesi ustune cıkayım bı tepınıyım detaylı ıncelyım bıde test surusu verırlerse denıyım bı kararımı vereyım artık..

bu arada surucu kursuna gıttım 300tl fıyat soyledıler kurs ucretı. dıger masraaflarla bırlık toplam 650tlye gelıyo dedıler. iyi mi sizce ? bana pek ıyı gelmedı ama :D 250ye falan ındırırım belkı ucretı. dıgerlerınde de pazarlık olmaz herhalde. bakalım bıyere daha sorucam eniştem orda direksiyon hocası belkı torpıl yaparlar bakalım bakalım
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    "Serbest piyasa ekonomisi" zorla yapılan bir şey yok , iyice araştırıpta alsınlar , ne diyeyim !.
    Valla bunun adı bence geçirmek serbest ekonomisi ayrıca taklit ürünü orjinalinin aynısı deyip satmak ne oluyor

Valla bunun adı bence geçirmek serbest ekonomisi ayrıca taklit ürünü orjinalinin aynısı deyip satmak ne oluyor
    "iyi de ! orjinalin aynısı nasıl oluyor anlamadım ! 4 bin liralık orjinali almayıp 2 bin liraya "orjinalin aynısını almaya çalışmak ta normal bence ! tüketici de uyanık değil mi ?

BİLGİ GÜÇTÜR

Motosikleti
    "iyi de ! orjinalin aynısı nasıl oluyor anlamadım ! 4 bin liralık orjinali almayıp 2 bin liraya "orjinalin aynısını almaya çalışmak ta normal bence ! tüketici de uyanık değil mi ?
    2 bin liraya sattıklarını kim söyledi 3750 lira yazmıştım şurda.

Telefon edip sorulabilir ama adamına göre fiyat çekiyolar saf gördüklerine 300-500 lira bindirimli fiyatlar söylüyolar en azından. İnternet sitesinde fiyatlar yazsa kafasına göre fiyat koyamaz bayiler. Kuba'dan örnek veremem ama mesela arora da fiyatları sitesine yazmıyor, çakma ybr'yi 3750 liraya yamahanın aynısı diyerek satmaya çalıştıklarına şahit oldum bir baba oğula.

Tamam satıcı ister de , alan kim mengü ? ben hiç duymadım 2 bin liralık Çin' liyi 3750 ye alanı , o dediklerinden artık kalmadı , hem net denilen bir şey var değilmi ? baksınlar , "forumlar var , vs vs.
    ugrgnr bunu beğendi.

BİLGİ GÜÇTÜR

Crocuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Kuba xcg 150'yi yakından inceleyen , üstüne binebilen yada test sürüşü yapabilen biri varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı Crocuta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba xcg 150'yi yakından inceleyen , üstüne binebilen yada test sürüşü yapabilen biri varsa bilgilerini paylaşırsa sevinirim
    yarın yarın..

Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    tamam hacı

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    bugun gıttım bayıye kuba bayisine, carsamba gunune kaldıgını soyledıler bakalım ne zaman gelcek hayırlısı

Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    çarşamba haberlerini bekliyoruz o zaman hacım

Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    hocam ses seda yok mu

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    dun ugradım yetkılı arkadas yokmus bugune kaldı bugun de full babamla ısyerındeydım pek cıkamadım. yarın gitmeye calısıcam tekrar. yarın da gelmezse bu XCG dicem artık yapıcagınız işi .... pazartesi dendi çarsamba dendi daha da uzatmazlar herhalde. neyın pesındeler anlamadım. bakalım cıkıcak acısı yarın yarın tekrar yazıcam

Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    anladım dahada yok şu gün bu gün derlerse uğrama hocam yaptıkları ayip .

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı Crocuta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım dahada yok şu gün bu gün derlerse uğrama hocam yaptıkları ayip .
    yok yok sinirlenirim ama bosadır bu sinir. sonucta adamlar ertelemıyor motosikletin gelıs tarıhını. kuba'nın dagıtımında sorun. 1 haftadan zarar gelmez kardesım

bu arada gelmiş bizim ufaklık http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kuba-yeni-model-kuba-xcg-150-yildirim-motor-da-115101460/detay

ilanını vermısler yarın işten kaçıp ugrıcam bakalım detaylı bı sekılde ınceleyıp fotograf alıcam. olmadı dıcem benı XCG'yle yalnız bırakın merak etmeye basladım motoru ilk konustugumuzda yanı gecen hafta bana, 5 tane gelecek demıstı. eger begenırsem motoru Drift'i unutup alabılırım bellı olmaz. forumun ilk XCG150 sahibi olabilirim haftaya belki. kim bilir kısmet hayırlısı bakalım..

Motosikleti
    Bugün ankara dışkapı'daki kuba bayiine sordum sizler için bu xcg'yi, fuardan sonra gelecek dedi. Bi motor için sinirlenmeye de kızmaya küsmeye de gerek yok hayat uzun acelesi yok.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)