Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sizce kim suçlu

Motovento
    REKLAM ALANI
    emresilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dl 650 vstrom nc700x Xmax125
    2 gün önce merter civarında bir ışıklarda bekliyordum. yanıma arora marka bi naked motor durdu önce motora baktım (her zaman ilgimi çeker etrafımdaki motorlar) sonra adama adam ışığa kilitlenmiş yeşil yanmasını bekliyor durduğu yer açısından biraz daha öne gelmesi lazım yolu net görebilmesi için ama arkadaşın böyle bi derdi yok yeşil yansın basıp gidecek. Neyse işin daha ironik kısmı ise bu sarı ışıkta geçmeye çalışan arabalar! ulan sarı yanmış en çok beklenen ışık 90 sn den fazla olmuyor yanılmıyorsam bekle işte ne bu acele sarı bile değil kırmızıda geçti araba bizim motorlu arkadaş ise çevresine hiç bakmadan yeşil yandı diye hemen çıktı ve arabaya vurup düştü. Ben hemen ışıklardan sonra motoru sağa çektim arkadaşa yardıma gitmek için ama ciddi bi yarası yoktu sanırım ve motoru düzeltip arabayı kovalamaya başladı.
    Mikuni bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Kırmızıda geçen her zaman suçludur

Motosikleti
    suçun büyüğü arabanın ama böyle insanların varlığını bile bile çevrene bakmadan çıkmakta suç gibi geldi bana.

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    O suç değil dikkatsizlik, ihtiyatsızlık bence. Önüne hayvan çıkabilir diye yavaşlamıyorsan ihtiyatsızsındır. Nitekim kazayı yapan arkadaşın da önüne bir hayvan çıkmış.
    brocks bunu beğendi.

Motosikleti
    aynen katılıyorum bu hayvan tabirine

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    araba suçlu tamamen ama asıl cezayı motorcu çekmiş...eee ne demişler motora binerken acele et ama üzerindeyken acele etme.
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Motorcu da en az araba kadar suçlu. Referans noktası ışıklardır önündeki araç değil. Işık yanmadan geçmeyeceksin. Geçen yıl minibüste ışıklarda bekliyoruz, önümüzde 2 araç var birisi ışıkları geçmiş öyle durmuş. Işığın yandığını görmesi mümkün değil. Minibüsçüde bişeye korna çaldı ama öndeki araca falan değil sanırım yol kenarında tanıdığı vs. vardı. Tabi en öndeki araç ışığın yandığını sanıp etrafını kontrol etmeden gaza bastı. Kavşağın solundan gelen araçta kavşağa az biraz hızlı girdi, göbekten girecekti az daha milim kaldı durdu. Şimdi burda suçlu ışıklara bakmadan ilerleyen araç sahibindedir bana göre.

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    sarıda geçmiş demişsin ama bence kırmızı da geçmiştir araba,çünkü motorcuya yeşil yanmadan üç saniye önce o arabaya kırmızı yanmış olması lazım...üç saniye kuralı var bu ışıklarda
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Suç arabadada motorcudada var
    Arabanın suçu kırmızıda geçmesi:
    Motorcuda her ihtimale karşı sağını solunu kontrol etmeli.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Bindiği motosikletin markası ve menşeinden, çaylak ve gerçek motorcu olmadığı belli. gerçek motorcu böyle bir hataya düşer mi? oooo yeşil yandı öyleyse yol benim, sağdan soldan araba gelse bile durmak zorunda diye bir mantık sahibi iseniz, motorcu değilsiniz. bu iş pür dikkat gerektiriyor, otomobil kullanmak gibi zannedenler kazaya her zaman hazırlıklı olmalı.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    bindiği motordan gerçek motorcu olmadığını anlayan ismini vermek istemediğim izleyicimizi tenzih ederek ben de bir keresinde karşıdaki ışık kırmızı yanınca ben de geçmeye çalıştım oysaki yandaki ışık hala yeşilmiş boşu boşuna arabadaki sürücülere el kol hareketi yaptım ama sonra anlayınca çok utandım.

kesinlikle motora binmekte acele edelim ama üstünde sakinleşelim ihahahaha
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    Bu devirde babana güvenme denilirken, ışıklarda öndeki arabaya güvenilmesi hiç akıl kârı değil.

Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bindiği motosikletin markası ve menşeinden, çaylak ve gerçek motorcu olmadığı belli. gerçek motorcu böyle bir hataya düşer mi? oooo yeşil yandı öyleyse yol benim, sağdan soldan araba gelse bile durmak zorunda diye bir mantık sahibi iseniz, motorcu değilsiniz. bu iş pür dikkat gerektiriyor, otomobil kullanmak gibi zannedenler kazaya her zaman hazırlıklı olmalı.
    honda veya yamaha ya binince mi motorcu olunuyor
    emresilin bunu beğendi.

Aha gene marka kavgası başlıcak tamam uzatmayın ve çarpıtmayın motorcunun motor markası olmaz adabıyla ekipmanıyla motora binen herkes motorcudur.Herkes kendi cebine ve zevkine göre alabildigini alıyor kimseyi hor veya küçük görmek kimsenin haddine değil.
    hayat2teker bunu beğendi.

Motosikleti
    Arkadaşlar konuya açıklık getirme açısından söylüyeyim belki o arkadaş forumdadır diye marka verdim. Benim için önemli olan o iki tekere binmiş olması hepsi kardeşim. ha pizza motoruna kasksız binip akrobasi hareketleri yapanları veya sizin tabirinizle apaçilik yapanlar dışında hepsi sevip saydığım insanlardır o adamın parası olsa bmw ye biner. benimde param olsa vstrom yerine bmw ye binerim param buna yetiyor vstroma biniyorum. herkesin kesesine göre bu iş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)