Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

yazıklar olsun bi motoru sığdırmadılar

Motovento
    REKLAM ALANI
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    küçüklüğümden beri bir motor tutkum vardı hep almak istemiş ve ehliyet vs. durumlardan ertelemiştim yaş büyüdükten sonra aileyi ikna edip motor ehliyet koruma vs alıp düzgün bir motorcu sıfatıyla ve büyük bir keyifle motorumu sürüyorum lakin iş yerim işlek bir cadde ve bu cadde araçlar için ilk 15 dakika sonrası ücretli bende iş yerimin sol tarafındaki yolun sol kaldırımına park ediyordum vesselam çayocağı zıpladı motoru al ben masa atıyorum diye tamam dedim abi eczanenin önüne aldım bi süre sonra eczanede zıpladı camı kapama tamam dedim abi olur iki mantarın arasına aldım abi bu seferde zabıta al bu motoru yazıklar olsun bi motoru sığdırmadılar lanet olsun emi size motor kültürü olmayan bir şehirde ancak bu kadar olur içinizden otoparka koy diyenler olacak mutlaka benim niyetim motor gözümün önünde olmasıydı yapacak bişey kalmadı bugün konuşup aylık abonmanla otoparka bırakacağım okuduğunuz için teşekkür ederim
    namk bunu beğendi.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    sıkma canını, böyle küçük şeyler seni soğutmasın tutkundan..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıkma canını, böyle küçük şeyler seni soğutmasın tutkundan..
    ya dostum inanki hiç bir allahın kuluna zararı yok resmini dahi atabilirim orda öylece duruyo bizim zabıtalarda var bi ... lık uğraşacak iş bulamıyo hadi şu moturcuya takılalım diyor ite dalaşmaktansa çalıyı dolaş mantığıyla otoparkla anlaşma en iyisi ama dursen onların bankaya işi düşer elbet

Zabıta motosiklete laf söyleyemez ki ona bir tek trafik polisi karışabilir.

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkemizdeki bazı zabıtalar kendilerini orgeneral sandıkları için... Doğaldır. Bende rastlıyorum bazen böylelerine.

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söyleyemez ama hani kaldırımlara zabıta bakıyorya ordan tutar dalı var zannedersem

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    aynı senin durumdaydım bir aralar...motoru park ettiğim yer gözümün önünde olsun diyerek tam çalıştığım yerin karşısına koyuyordum...şikayet üstüne şikayet gelince esnaflardan yıldım artık ve motoru şimdi gözümün önünde olmayan bir yere ama gölge olan bir yere koyup günde dört beş kez gidip bakarak bu işi hallettim
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    Mondial 150 Mr Vulture ''
    Kendi iş yerimin kendi bahçesinde bile göze batıyor daha ne olsun...
    Allah sana sabır versin,sıkma canını,insanların bitmek bilmeyen fesatlığı işte.

Motosikleti
    henüz yok
    abi sen iyi olanı yapıyosun boş ver orda onları tersleyip hır gür çıkması sana yakışırmı boş ver

bende kaldırıma çekiyodum burda nerdeyse mahallenin tüm esnafı ayaklandı bende yola çektim bu seferde kendi arabaları dışarıda kaldı sonrada kimse sesini çıkaramadı kaldırımda kalmasına anladılar tabi motorun bi araç yerini zaptetmesi doğru değil zaten zor araca park yeri buluyolar ya ne biliim işte insanlar şerefsilik için bazen sıraya gire biliyolar batıyo o yüzden kimseyi tınlama boş ver rahatına bak

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Zabıta gelip sana motoru burdan çek demez. Çoğu şehirde trafik yetkileri var. Fotosunu çekerler ceza yazarlar. yada çekici çağırıp çektirirler.
    Zabıta çok eski yıllarda sadece seyyar tezgah kovalardı. Şimdi tezgahçıda kalmadı zabıta memurlarına ne yaptırsak, hangi işleri kaktırsak diye düşünüyorlar.
    herkes kendi işini yapmalı.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

cemsht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati monster 696'11
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küçüklüğümden beri bir motor tutkum vardı hep almak istemiş ve ehliyet vs. durumlardan ertelemiştim yaş büyüdükten sonra aileyi ikna edip motor ehliyet koruma vs alıp düzgün bir motorcu sıfatıyla ve büyük bir keyifle motorumu sürüyorum lakin iş yerim işlek bir cadde ve bu cadde araçlar için ilk 15 dakika sonrası ücretli bende iş yerimin sol tarafındaki yolun sol kaldırımına park ediyordum vesselam çayocağı zıpladı motoru al ben masa atıyorum diye tamam dedim abi eczanenin önüne aldım bi süre sonra eczanede zıpladı camı kapama tamam dedim abi olur iki mantarın arasına aldım abi bu seferde zabıta al bu motoru yazıklar olsun bi motoru sığdırmadılar lanet olsun emi size motor kültürü olmayan bir şehirde ancak bu kadar olur içinizden otoparka koy diyenler olacak mutlaka benim niyetim motor gözümün önünde olmasıydı yapacak bişey kalmadı bugün konuşup aylık abonmanla otoparka bırakacağım okuduğunuz için teşekkür ederim
    Keşke az biraz noktalama işareti kullansaydın da anlasaydım ne demek istediğini.
    yamaha xt 125x------suzuki dr-z 400sm------ducati monster 696

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    12 yıldır çalıştığım işyerimde dahi o kadar yoğun bir cadde olmamasına rağmen gündüzleri kendi patronum bile bu sebepten fırça atmışığı vardır kaldıki istanbul gibi bir yerde olaya çift taraflı yaklaşmak lazım gelir , ama ben motorcu olduğum için tabiki seni tutacağım vay köfte horlar vayyy kıç kadar motor batıyor gözlerine
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Zabıtalar karışır diye biliyorum . Çünkü ceza yazma yetkisi verildi diye biliyorum son düzenlemeyle
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı cemsht adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke az biraz noktalama işareti kullansaydın da anlasaydım ne demek istediğini.
    sana tavsiyem edebiyat sitelerine üye ol senin gibi geveze üyeler yüzünden bu forumda bazen sıkıcı oluyor
    waeder, tezer, Mengu16 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Suzuki 1000 rr
    mobiletle takas yapalım mı motoru plaka rusat var bende emen üstüne alcan ama

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    olur yapalım gel benim motorda fites de rusat da hepsi var emen üstüme alırım emende motturu veririm

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    benim de kimseye zararı olmayan motorumun aynasını kırıp orasıyla burasıyla oynamışlardı hayvanlar. kim olduklarını bilmediğim için bir şey de diyemedim o hayvanlara ama bulsaydım arabalarını güzelce bir anahtarla öperdim.

öte yandan 15 milyonluk modern kozmopolit istanbulda bir tane bile motosiklet park alanı yok.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim de kimseye zararı olmayan motorumun aynasını kırıp orasıyla burasıyla oynamışlardı hayvanlar. kim olduklarını bilmediğim için bir şey de diyemedim o hayvanlara ama bulsaydım arabalarını güzelce bir anahtarla öperdim.

öte yandan 15 milyonluk modern kozmopolit istanbulda bir tane bile motosiklet park alanı yok.
    sinek pis değil mide bulandırır insanın canını sıkıyolar otoparka gittim biz motrları abonman almıyoruz diyor doymuşlar paraya vallahi motoru nereye koyacağımı şaşırmış durumdayım

Zabıta hiçbirşey diyemez siz usturuplu biçimde kaldırımada koyarsanız polis cezada yazamaz yazsa bile gidersiniz itirazını yaparsınız o polisinde hatası varsa o kişi uyarılır öle keyfi ceza yazamaz.Eskisi gibi degil artık suan dolmusculara taksicilere bile 153 ü arayarak bi şikayetle ceza kesiliyor.Polis ve zabıtalar içinde aynısı geçerli.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)