Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 100 UKH Katalizör İptal Etme ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    arkadaşlar mondial 100 ukh marka 2.el motosiklet aldım karbüratorun yanında katalizör war biz bu katalizörü iptal etmek istiyoruz bi hortum silindirin üst kapağına öbür hortumda hava filtresine gidiyor biride manifolda gidiyor sanırım biz bu katalizörü nasıl iptal edebiliriz manifold ve hava filtresi tamamda silindirin üst kapağına gideni nasıl iptal edicez bi yardım ederseniz bide iptal etsek motorun çalışmasında bi sıkıntı yaşanırmı şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşşekür ederim

---------- Post added at 21:10 ---------- Previous post was at 20:47 ----------

Bide bu sisteme öğrendiğime göre geri dönüşüm sistemi mi ne diyolarmış

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Üst kapaktaki katalizörün çıkışını ya orjinal kapağıyla yada bir sac parçasını kesip delip sıvı conta sürüp vidalayarak kapatıcan, bide karbüratörün motora bağlandığı emme manifoldunu katalizörsüz olanıyla değiştiricen işlem tamamdır.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arıza yoksa neden iptal etmek istiyorsunuz ki ?

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üst kapaktaki katalizörün çıkışını ya orjinal kapağıyla yada bir sac parçasını kesip delip sıvı conta sürüp vidalayarak kapatıcan, bide karbüratörün motora bağlandığı emme manifoldunu katalizörsüz olanıyla değiştiricen işlem tamamdır.
    Özele bak bişey sorcam
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı
    anladım kardeş çok saolda orjinal kapak derken başka bi üst kapak veya oraya bi kapakmı alıcam yoksa orası hani bole egzozun girdiği yer gibi bişi orayımı kapatıcam saç parçcasıyla
    Katalizörün minik borusu var ya onu yapayacan, cub'un katalizörlü silindir kapağını satarken oraya minik bi sac parçası vidalıyolar katalizörsüz kullanmak istersin diye, ya o kapaktan bulacan yada kendin yapacan o kapağı.

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    anladım kardeş sanırım parçacılarda satılır teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)