Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

2013 Kawasaki Z250-Z300

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    z moto yu aradım şimdi euro 2 imiş z 250 z300 her ikiside sadece asya kıtası için üretilmiş. avrupaya z 250 z 300 gelmeyeceğini söylediler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ve Türk halkının ümitleri birkere daha boşa çıktı :D

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Her konuda geri olan Türkiye, emisyon konusunda o kadar ileride ki Euro 3 olmadığı için hiçbir motor ülkeye giriş yapamıyor. Sanki 250 cc makinada Euro 3 olması çok lazımmış gibi... 250 cc motor ile ne kadar uğraşırsan uğraş, yakacağı kadar benzini gaz sobasında bile yaksan çevreyi kirletemezsin.
    viper17, Sepetçioğlu, ozgur112 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    boylelikle bu adam sym wolfe yonelir
    Dachota bunu beğendi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    o zaman türkiyede cbf ybr ye devam
    Sepetçioğlu bunu beğendi.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    z moto yu aradım şimdi euro 2 imiş z 250 z300 her ikiside sadece asya kıtası için üretilmiş. avrupaya z 250 z 300 gelmeyeceğini söylediler
    Biz Asyalı değilmiğiz, Orta Asya'nın bağrından kopup geldik

---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:13 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her konuda geri olan Türkiye, emisyon konusunda o kadar ileride ki Euro 3 olmadığı için hiçbir motor ülkeye giriş yapamıyor. Sanki 250 cc makinada Euro 3 olması çok lazımmış gibi... 250 cc motor ile ne kadar uğraşırsan uğraş, yakacağı kadar benzini gaz sobasında bile yaksan çevreyi kirletemezsin.
    Çok yerinde bir tespit
    Çinde üretilenlerin euro 3 olup bunların olmaması da düşündürücü yani, zor bir şey olmasa gerek?

---------- Post added at 00:17 ---------- Previous post was at 00:15 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman türkiyede cbf ybr ye devam
    Valla ya durumumuz içler acısı, biz adam gibi motora binemicez mi yaa?
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    ..........................Boşluğu doldurun
    Sado

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işlerine gelince avrupalı oluyoruz arkadaş. litresine zaten 5 lira veriyoruz bari egzos gazı salmak hakkımız olsun
    kamsea bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

olcaybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok
    ybr mi cbf mi tvs mi alıyım

Bende Ktm almayı düşünüyordum bu motoru görünce Ktm'den vazgeçtim şimdide son sayfada bu gelmicekmiş yazısını okuyunca moralmen çöktüm resmen :( gerçekten şöyle güzel bi naked almak haram herhalde bize :(:(
    [B]Dört tekerlek bedenini , iki tekerlek ruhunu hareketlendirir :)[/B]

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    kawa' nın grenajları sanki bir yaratığın kollaruymış izlenimi vermiyor mu size de?
    bu arada yamaha xj6 ile güzel görünüm kazanmışken, bizim suzukiden tık yok....
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawa' nın grenajları sanki bir yaratığın kollaruymış izlenimi vermiyor mu size de?
    bu arada yamaha xj6 ile güzel görünüm kazanmışken, bizim suzukiden tık yok....
    Aynen öyle valla genede bi ihtimal vardır demi bu canavar genede gelebilir ülkemize ?
    [B]Dört tekerlek bedenini , iki tekerlek ruhunu hareketlendirir :)[/B]

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eğer z250 gelirse, kawasaki ninja 250 ve 300 ü kime satacak? getimeme sebepleri apaçık ortada
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Kawasaki çok büyük yanlışlık yaptı bence, şimdi millet 250 cc yarış tipi ve çıplak tipinde hep başka markalara yöneldi, yeni kasası yurt dışında eski kasa ile aynı fiyatlara satılıyor ve bilmiyorum yeni tipini beğenmeyen azdır herhalde.
    Z250 de ninja 250 den daha uygun olacağına göre 10 bin tl ona buna vereceğine biraz daha ekleyip kawasaki ye binerdi, bende dahil

Z serisinin hastasıyım bu arada, 250 lik çok büyük nimet
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Modelin varlığın öğrenir öğrenmez foruma atladım ve gelmeyeceği bilgisini görünce yıkıldım
    Bana inazuma yolları görünmeye başladı.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı Prosecutorx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Modelin varlığın öğrenir öğrenmez foruma atladım ve gelmeyeceği bilgisini görünce yıkıldım
    Bana inazuma yolları görünmeye başladı.
    Ah Şu Euro 3 yokmu ah Sanki Ab Üyesiyizde Güzelim Makinalara binemiyoz :(
    Sado

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    390 Duke un üstüne tanımam arkadaş 130 kiloda 44 beygir :D ah bi yerden bi para çksa :D

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazuma cılar 250 cc naked görsün hocam
    İnazuma sanki commuterlerin biraz büyümüş hali gibi geliyor bana nedense. tek parça selesindenmi kaynaklanıyo bilemedim ama ısınamadım pek. Naked dediğin böyle olur :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:51 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc segmenti Türkiye'de canlanırsa, neden gelmesin ki.. Ama insanımızda ki mantık şu; ohhaaaa laannn ona o parayı verene kadar ,gider ikinci el 600'lük alırım..
    Olum siz bırakın 600'lüğü, siz gidin bi tane mobilet alın ,modifiye edin sonra doğru Kilis'e... orada size nasıl kullanılacağını ve sürüş pozisyonunu anlatırlar..
    Tamda böyle bişey almayı düşünmüştüm yorumu görünce hak verdim hemen gidip 600 lük alayım o paraya ikinci el. Helva yapmayı bilen varsa oda helvayı hazırlamaya başlasın dağıtırsınız arkadaşlara ben yokken
    yusufozugenc bunu beğendi.

Zmotonun konu ile ilgili açıklaması

Ben özetle z250 türkiyeye neden gelmiyor ve ninja250r neden hala eski göstergelerle ve kafa yapısısı ie geliyor diye sormuştum cevap aşağıdadır...
    ----------------------------
    Sayın Tuğrul TUZLALI,

Z250 ve dijital göstergeli Ninja 250R 2013 yılı için euro2 standartlarında yanlızca bu standartlara uygun ülkeler (Asya kıstası gibi) için üretildi. Z-Moto olarak özellikle Ninja250R başta olmak üzere bizde bu konunun üzerine gittik. Fakat Türkiye'de euro3 olduğumuzdan ve bu modellerin euro3 standartlarında üretimine geçmediklerinden ithalatını gerçekleştiremedik. Neyseki 2014 yılı için naked 250cc çalışması yaptıklarını size müjdeleyebiliriz. Henüz kesin değil, bu yüzden ne zaman gelir hangi renkleri mevcut olur bilemiyoruz. Motorları temin ettiğimiz Avrupa distiribütörü Japonya ile bu konu için iletişimdeler. Umarız yakın zamanda sizlere iyi haberler veririz.

Saygılarımızla,

Z-Moto A.Ş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Zmotonun konu ile ilgili açıklaması ; (soru :z250 tr'ye neden gelmiyor ve ninja250r neden eski tip gösterge ve kafa yapısı ile satılıyor diğer ülkelerde 300 tipinde)
    Sayın Tuğrul TUZLALI,

Z250 ve dijital göstergeli Ninja 250R 2013 yılı için euro2 standartlarında yanlızca bu standartlara uygun ülkeler (Asya kıstası gibi) için üretildi. Z-Moto olarak özellikle Ninja250R başta olmak üzere bizde bu konunun üzerine gittik. Fakat Türkiye'de euro3 olduğumuzdan ve bu modellerin euro3 standartlarında üretimine geçmediklerinden ithalatını gerçekleştiremedik. Neyseki 2014 yılı için naked 250cc çalışması yaptıklarını size müjdeleyebiliriz. Henüz kesin değil, bu yüzden ne zaman gelir hangi renkleri mevcut olur bilemiyoruz. Motorları temin ettiğimiz Avrupa distiribütörü Japonya ile bu konu için iletişimdeler. Umarız yakın zamanda sizlere iyi haberler veririz.

Saygılarımızla,

Z-Moto A.Ş.

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Duke 200 ABS alacağım ama böyle birşey olsaydı birdaha düşünürdüm.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)