Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Motorcu çıkıntımıdır ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmettayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık yok
    Geçen gün karavancı bir arkadaşımla sohbette,siz bütün motorcular çıkıntısınız zaten dedi ! Niye dedim ?
    "Motorlara o kadar para verip,tatillerde berduşlar gibi yerlerde uyku tulumunda uyuyorsunuz,bak bana her türlü
    konforum var,yataklar,duş,tuvalet vs."Arkadaşın minibüsten bozma güzel bir motokaravanı var.25.000 TL gibi
    maloldu.Masa,sandalye,kapısında kanarya sesli zili bile var.

Motor mu karavan mı,farklı zevkler tabi ki,kimi onu,kimi bunu der.Ben olayın çıkıntılık faslına takıldım !
    Acaba çıkıntılığın sonu motorculuk mu ? Bilemedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hevesi yoksa zaten almasın ,

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Zevkler ve renkler tartışılmaz... Kovboylar gibi atına atlayıp yemeğin yatacağın yanında dolaşmakta çok zevklidir bence... ateşin başında yemeğini yeyip sohbetini edip uyumakta zevktir, kapalı dört köşe konforlu bir kutuda da uyumak zevktir... tartışılmaz, tercih edilir...
    speed_dream, utkan35, cool113 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Motor ölüm korkusu değil, yaşam sevincidir...

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    O arkadaş durumu pek kavrayamamış sanırsam..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Valla çıkıntı kavramı pek uygun olmamış motorcuların konaklama şekillerine ama bir noktada karavanlar kadar lüks konaklamadığımız gerçek HA şuda ayrı bir konu bu ikisini kıyaslamaksa çok yersiz. Ayrı ayrı ayrıca ne kamp malzemeleri var abi sanırsın kendini padişah sarayında ;)
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    İkisi farklı şeyler. Karavanla zaten tüm tatili yolda yersin gideceğin hız 70-80 onla yolmu biter istanbuldan bodruma kaç saatte gidersin Allah bilir habire mola vs, tabi onunda bir keyfi var her yerde durucaksın keyif vs ama çoğu insanın zaten okadar vakti yok yani tatil süreleri kısıtlı özel sektörde 2 hafta yıllık izin var ee bunun hastalığı osu busu sana kala kala 8-10gün anca kalıyor onuda yollarda geçirmek istemem. Onun yerine motoruna atlarsın cebindede kredi kartın varsa sıkıntı yok Şunuda gördüm karavanın arkasına motor için yer yapmış bağlamış motorunu amcam karavanla gezip durduğu yerde motoruna atlıyor
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hiç çadırda yatmış mı.. Ya da yeşillikler içinde bir göl kenarında uyandığında ilk hissettiği duygunun, havanın ne kadar temiz ve güzel olduğunu düşünmesi olmuş mu Ev de pansiyonda otelde yatmışım veya karavanda yatmışım ne anladım ben masa sandalye vs. diyormuş da, biz de motorumuzda bunları hayli hayli taşıyoruz. Bence o asıl kamp keyfinden mahrum kalıyormuş be
    "CaRPe DieM"

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Evden uzak geçirilen her gece benim için sefalettir. Karavanda kalmışım, çadırda kalmışım, Hilton da kalmışım fark etmez.
    Kampçılar bu sefalet çeşitleri içinde seçim yaparlar. Ben kankalarla çadır kamp , akşam da rakı mangalı tercih ederim. Tercih meselesidir.

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    çoğu insan motorcuları hakkaten sevmez motorcu gördümü anasının kırığını görmüş gibi bakar gözüne çok samimi bi arkadaşımla geçen hafta şöyle bisohbet geçti aramızda diyoki bana ben sevmiyorum motorcuları dedi bende dedimki hayırdır ebene bişiymi yaptılar zamanında dedim ışıklarda beklerken baktım aradan motorcu gelince kırıyorum direksiyonu üstüne diyor bana bende dedimki birgün birine denk gelirsin şafağını ....... yani benim en yakın arkadaşım bile motorcu düşmanı heralde tarihte motorcular epey bi katliam yaptıda bizim haberimiz yok
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Serseri olanlarda var maalesef, o yüzden motorcular genellemeye maruz kalıyorlar... Filmlerde bile serseriler motorcu oluyor...
    Motor ölüm korkusu değil, yaşam sevincidir...

Motosikleti
    Asya Elegant 150
    Lütfen yanlış anlama amacım arkadaşına laf çarpmak değil.Fakat onun konforunu 1-1 yaşama şansımız olmasa da daha eğlenceli vakit geçirdiğimiz açık bana göre.Ben yazın o sıcağın altında bütün rüzgarı vücudumda hissederek daha bir zevkle ve şevkle giderken o arkadaş biraz bunlardan mahrum kalıyor.Ayrıca mesele sandalye gibi gereçlerse onları da arkamızda yanımızda taşımak mümkün alırsın 2 tane katlanabilir sandalye atarsın arkadana çantana da koyarsın kamp malzemelerini çıkarsın yola.Bizim abiler var burda yazın oldu mu çağırıyolar beni de scoter ile çıkıyoruz yola öyle gidip kalma gibi bir durumumuz yok piknik yapıp dönüyoruz.O scoter bile yazın öyle bir zevk veriyor ki enduro ss makinaları hiç düşünemiyorum bile.Arkadaşına pek katılamıyorum.Bir de kısıtlı zamanı düşününce bence arkadaşın yollarda mahvoluyor haberi yok.

Hayırlı Günler.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kıyaslamak gibi bi hata yapan fuzuli'nin lafına alınmanız yersiz
    Ninja

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Başkalarının kalıplarına girmek zorunda değiliz. Ama illa genel toplum yargılarına göre konuşacaksak neden tatil yapmak istediği yere uçakla gidip 5 yıldızlı otelde kalıp konforu dibine kadar yaşamak varken o ufacık karavanda kalıyormuş sor bakalım.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    karavanla motorsiklet kıyaslaması ne alaka yaw zevk işidir arkadaşım bu

ben şimdi o adama diyormuyum ''ıyyy ufacık karavan k.ç kadar yaşanır mı bunun içinde tatil geçer mi fare yuvası gibi yemişim konforunu '' diyor muyum

bana kalırsa benim için de karavan amelelik işi git bir otelde konakla ohhh mis gibi
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    gezide rezillik çekmeyecek olsam gider otelde kalırım..ben rezilliği seviyorum..çadırda kalmayı,ateş yakmayı,arabayla çıkılamayan hatta yürüyerek dahi çıkılamayan yerlere motorla çıkmayı seviyorum ki motoru tercih etmişim
    UNUTMAYIN MOTOSİKLET TEHLİKELİ DEĞİLDİR ONU TEHLİKELİ KILAN ÜZERİNDEKİ SÜRÜCÜDÜR HATTA MOTOSİKLET O KADAR MASUMDUR Kİ SİZ OLMADAN AYAKTA BİLE DURAMAZ.

Motosikleti
    henüz yok
    bir kaç sorum var sorum var o karavanda 100 km hızla giderken rüzgar yiyebiliyomusunuz ????

rüzgarı iliklerinizde hissedebilirmisiniz?

kendinizi ucuuyo gibi hissedebilirmisiniz?

egsoz sesi size aynı hazzı verirmi

karavanı bende severim 2si ayrı şeylerdir çıkıntı kısmına gelince ne demek oldugunu bile bilmiyorum ama çok az sayıda akıllı adamın motor kullandıgını biliyorum bunlar istisnayi durumlar akıllı adamın motorla ne işi olur
    mehmettayfur bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Milletin gördüğü motorcuların %90'ı şehir içinde hız yapan , kask ve koruma takmayan , kendisini , trafiği ve yayaları riske sokan serseri apaçiler olduğu için genel görüş olarak motorculardan nefret edilmesi gayet doğal.Ben dahil çoğu motorcudan nefret ederim.Ancak bizim gibi gerçek motorcular malesef %10'luk kısıma denk geliyoruz.

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    atlarım motoruma gider gezerim en kral otelde kalırım. çıkıntı olup berduş gibi karavanda mı kalıcam?

bu da başka bir bakış açısı
    İkincilik kaybedenler içindir...

dignity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Zevkler ve renkler tartışılmaz ama karavanda neymiş :D

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Çıkıntı ne demek yav, bir kere manası yok, anlamı yok, Bende tek çıkıntı var. onu da göstermem.
    Ha otel de kalmışsın, Ha karavanda 2 si de aynı şey, motorun tadı ayrı, zevkler ve renkler sözünden dolayı da fazla bir şey söylemek istemiyorum.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)