Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TAVSİYE

Motovento
    REKLAM ALANI
    PASSAT 1.8T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam Arkadaşlar,

Forumunuza yeni üye oldum

10 yıl aradan sonra işallah motosiklet hayatına geri dönüş yapmayı planlıyorum

10 yıl once sadece bir sezon motor kullandım ve virajda yola mazot dökülmesinden dolayı düştüm ve sattım o zaman mz 250 lik makinam vardı.

Vadeli chooper almayı düşünüyorum ve harley davidsonda 36 ay vadeli kampanya var 883 xl sportser 8900 euro tavsiye edermisiniz peşin param yok

tavsiyelerinizi bekliyorum

teşekkürler,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşım ilk olarak motosiklet dünyasına tekrar hoş geldin.o mz kazası kötü bir tesadüf olmuş.bunca yıl motordan uzak kalman çok yazık.

peşin paran yoksa ve taksitler senin için uygunsa sıfır motor en güzeli.bahsettiğin modeli bilmiyorum, zaten ben oldum olası harley'i pek sevemedim.ama galiba aramızda harley kullanıcısı bir arkadaş var.sanırım o bilgi verebilir.

birde şunu merak ettim.motosiklet sitesinde niçin bir araba modelini nick olarak seçtin?

Motosikleti
    2teker
    Tesadüf ben de 10 yıl aradan sonra geri döndüm. İlk motorum da mz 251 idi.
    Harley'ler artık eskisi kadar olmasa da sıkça servise gitmeleriyle bilinirler. Türkiye'de bu daha da büyük bir soruna dönüşebilir. Eğer biraz da olsa paran varsa kullanılmış ve mümkünse japon markalarından bir motorla başlamanı tavsiye ederim.

Oktay
    (Okumadan imzalamam)

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Hosgeldiniz.. : Oktay in goruslerine katiliyorum...

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    aramıza hoşgeldin
    demek ki mz'le başlamakta hata etmemişim motora geçişte ilk adım sadece şu yönden tatmin oluyorum kasa yapısı biraz büyük olduğu için büyük bir modelde fazla zorlanmıyorum neyse
    honda shadow da güzel bence veya drag star filan honda da kampanya vardı bildiğim kadarı ile ama 24 ay
    ERASER WİLL COME BACK

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle hoşgeldin.

250 lik bir motordan sonra ve birde bu kadar uzun ara vermişken, birden 883 cc büyük gelmezmi? Bence Vulcan EN 500 veya Shadow 600 sanki daha iyi olur gibime geliyor. Tabii sen bilirsin ama benim fikrim bu
    ...Oytun...
    ..Ainador..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler