Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Devri Lütfen Yardım Edin

Motovento
    REKLAM ALANI
    utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Arkadaşlar öncellikle onceden açılan konular war ama net bulamadım şimdi yaşım 17 ilk önce motosikleti üzerime alabilrmiyim bide Alacağım motosiklet mondial 100 ukh 2007 model sigortası war fakat şimdi bu motorun devrini alırken toplamda kaç para vericem herşey birlikte yeni sigorta yaptırmam lazımmı lazımsa hemen devrini aldıkdan sonrami 1 hafta fln sonra yapsam olurmu fazla param yok net olarak kaç para oducem ona göre motoru ruhsatsız almayı dusunuyorum şimdiden cok teşekkürler onceden konular acılmıs olabılır ama tam bulamadım şimdiden konu kirliğiği yaptığım için özür dilerim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yakamoz7795 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05' Kawasaki Z750S
    18 yaşını doldurmadan Motosikletin devrini üstüne alamassın notere 100Tl Civarı vericeksin eger motosikleti üstüne aldıktan sonra yaklaşık 2-3 hafta içinde sigorta yapmassan cezası var ruhsatsız yakalanırsan ve ehliyetin yok ise hem motosikletini alırlar hem 600Lira ceza yersin o motor kimin üstüneyse 319Tl ona ceza keserler sigorta yaptırmadığın içinde ve muayene yoksa onada ceza keserler .ve sende mahkeme mahkeme gezersin 2 ay hapis cezası var oda savcının insafiyetine kalmış birşey.
    Y@K@M02... 4 TEKER BEDENİ 2 TEKER RUHUNU TAŞIR... Faswind200R

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    abi çok saolda bak şimdi 1 aya kadar ehliyete yazılıyorum köy yerınde bınıcem motorun sigortası vizesi war 100 lük zaten vergisi yok ogrenmek istediğim toplamda kaç paraya bu motorun ruhsatını alıcam herşey birlikte bide ruhsatı almadan once sigorta yaptırmam lazmmı lazımsa toplamda herşeyle birlikte ne kadar para tutcak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)