Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yunus Polislerin sorumsuzluğu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı possi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o dudakların aerodinamik bükümü,beni benden aldı

CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    zaten o gs1200 lerle kimi yakalayacak merak ediyorum kocaelide zabıtalarda bile 600cc kawa lar var. arkadaş görende herkes türkiyede spor otomobiller ss motosikletlerle geziyolar onlarda yakalamaya çalışıyolar. Verin şunlara 250cc motor bak bakalım böyle artislik pozlar veriyolarmı sorsalar bunlar ss makine isterler. hoca böyle yaparsa cemaat napsın arkadaş bizde burda herkese sabahtan akşama kadar kask takın diyelim.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Levent68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polise o kadar çok laf giydirenler çok dürüst ya,vergilerini kuruşuna kadar ödüyorlar ya,ayda birkaç yetim doyuruyorlar ya. Birde Türkçe yazmayı bilseler. Neden bu kadar insafsız bir milletiz diye düşünüyorum bazen. Özellikle bir hata bulup insafsızca yorumları görünce. E-5 tek teker yapıp, ters yola girip, trafiği hiçe sayıp aptalda motor kullanan sanki onlar değilde burada ahlak ve kural bekçisi kesiliyorlar. Ha birde ağzı bozuk konuşmalar. Sanki kendileri apaçi değil.

Neyse. Polis belki hatalı. Herkes düşüncesini söylemeli. Ama belli bir terbiye içinde.
    Benli, yakuza_64 ve cakturkc bunu beğendiler.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yakuza_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sen bir polısın aylık ne kadar vergı verıdıgını bılmıyorsun o yuzden bıraz dıkkatlı konus olur mu tamam yunuslar artıs bunu herkes bılıyor emnıyetın şımarık cocugu ama sen senım benım vergımle muhabbetını kendıne saklaa
    Kardeş sen benim verdiğim vergiyi biliyor musun? Bilip bilmeden konuşma istersen. Ben devletin verdiği imkanları bu yönde kullanmıyorum. Senin verginden banane zaten, olayda benim vergim var. Benden maaşım elime geçmeden kesilen paradan pay var. Haram zıkkım olsun inşallah.

Alıntı Benli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasksız kullanılmamalı tamam , eyvallah katılırım !!! Fakat şu üstteki yorumlara asla !!! . Konusu edilen , "Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kolluk güçleri , yine aynı oyun ve bu !! bu sitede devamlı oynanıyor ! Polis teşkilatı yıpratılmaya çalışılıyor , Yönetimin dikkatine !! , gerçi teşkilat bunların IP leri biliniyordur ya !! neyse !.
    Ben burada ve yorumumun arkasındayım. Teşkilatınız yıpratılınca birşey ele geçmez bu kadar da korkmayın.

millet iyi ögrenmiş tüyü bitmemiş yetim hakkını kac tane yetım doyurdun daa o lafı edersın bılemem.uygulama da polıs durdurur biz teröristmiyiz kardeşim dersin ama bu ülkede teröristleri artıkk davul zurna ile taşıyorlar el üstünde tutuyorlar. agzı olan laf yapar cebinde parası olan hız yapar....
    Yetim hakkı değil benim kendi öz be öz hakkım, benim param, benim vergim. Devlet 100 milyonlarca dolar harcayıp sığınmacılara yardım ve yataklık ederken ve üstüne bu ülkede açlıktan ölen insan varken banane devletten, banane aç doyurmaktan! Devlet doyuracak tabi devlet varsa!

Gerçekten değişik şeylersiniz siz ! . Ya !! "bu ne anlayışsızlık , bu ne düşmanlık , sizler hiç hayatınızda kasksız foto çektirmediniz mi ? polis memuru açıklamasını yapmış ,, " görevdeyken kask takılır , poz vermek için yaptım ve yoruma açık diyor , tamam yanlış deyin fakat bu "p.ç , g.t , b.k , da nesi oluyor , ayıptır günahtır buda insan evladıdır , canımızı malımızı koruyan insanlara bu şekildemi hitap etmeliyiz ?
    Alp Tunay son cümlende , ne yazdığın ne demek istediğin anlaşılmıyor senin , biraz Türkçe'ni düzelt istersen .
    Kimin parasıyla kime poz kime bu artistlik? Senin gözüne hoş gelebilir ama benim gelmiyor.

Burada polisin görev yapmasında bir sorun mu var ? yani size böyle konularda birde tercüman tutmak lağzım , neyin ne olduğunu ne denilmek istendiğini size izah etsin , hem vergide vergi tutturdun , ne yaptı bu memur senin verginle , uyuşturucumu kaçırdı , rüşvet mi aldı , silahmı sattı ne yaptı ??? yaptığı !! ,"kasksız fotoğraf çektirmiş genç delikanlı , belkide sevdiği insana çektirdi onu ! bu kadar mı anlayışsız olunur ya !!
    Sevdiği insana DEVLET MALI ile artistlik yapamaz. Bana da yapamaz. Bu şekilde poz vererek güç de gösteremez. Özetle bu pozla bi halt yiyemez (devlet malını kötüye kullanmaktan başka!!!)

Alıntı Levent68 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polise o kadar çok laf giydirenler çok dürüst ya,vergilerini kuruşuna kadar ödüyorlar ya,ayda birkaç yetim doyuruyorlar ya. Birde Türkçe yazmayı bilseler. Neden bu kadar insafsız bir milletiz diye düşünüyorum bazen. Özellikle bir hata bulup insafsızca yorumları görünce. E-5 tek teker yapıp, ters yola girip, trafiği hiçe sayıp aptalda motor kullanan sanki onlar değilde burada ahlak ve kural bekçisi kesiliyorlar. Ha birde ağzı bozuk konuşmalar. Sanki kendileri apaçi değil.

Neyse. Polis belki hatalı. Herkes düşüncesini söylemeli. Ama belli bir terbiye içinde.
    Ters yola giren apaçi oluyor da ters yola giren polis cana mal oluyor bu ülkede. İNSAN ÖLDÜRÜYOR. İNSANLARIN MALINA ZARAR VERİYOR. Her yazana aptalca motor kullanıyor diyemezsin. Haksız kötü söz sahibine aittir. 1 kere motosiklete kask takmadan binmedim. Kısacık mesafede deneme için bile binecek olsam en azından (ki genelde mont ile beraber) kask takarım. Madem öyle benim kask takıp takmamam da seni ilgilendirmez.
    ÖZALTIN bunu beğendi.

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bırak sövsünler hocam..
    Zamanında belli sebeplerle polis iyi giydirmiş bunlara bundan yaraları...gocunuyolar..
    Bazıları var kendilerini iyi biliyorlar her konuda polis laf sokar ...
    Polis zamanında bazı sebeplerden iyi geçirmiş bunlara yaraları ondan...

Eline yazık yazmana değmez..
    Asker polis şehit olduğunda Allah rahmet eylesin diye demez bu şerefli insanlar..
    Vergi verirler..aman onlar sayesinde ekmek yiyoruz biz..onlar vergi vermezse aç kalırız...
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Rahatsız mısın arkadaşım sen? Söylemeyeyim diyorum ama illa söyleteceksiniz. Ben de askerim. Askeri personelim. Polisin bana giydirdiği falan yok. Böyle bir ihtimal de yok zaten. Ah bir de giydirmeye çalışan çıksa da bak ben ne giydireceğim o zaman!

Levent68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ero burada kimse rahatsız değil. Polisin de maaşından vergi kesiliyor. O da en az senin kadar vergi ödüyor. Sen önce yazılanları anlayarak oku. Anlamadan millete atar yapmanın alemi yok. Eğer eleştiri olacak ise oda belirli çerçeveler içinde olmalı. Benim anlatmaya çalıştığım o. Konu asker polis o şu bu değil. Hepimiz aynı şeyleri yapıyoruz yolarda. Sen hayatında hiç mi teker yapmadın ters yola girmedin kırmızı da geçmedin? Eleştirininde bir dozu olmalı. Adamlar ellerinden gelse ana avrat düz gidecek. Artist polisi siz hiç görmemişsiniz galiba??? O medeni dediğiniz Avrupa'da polisin eline bir düşünde o zaman elinizdekilerin kıymetini anlarsınız. Ama Facebook ta yazmış. Kask olmadan kimse motor kullanamaz diye. Sırf foto amaçlı demiş. Ama yok efendim onlar görülmez. Ha yaptığı doğrumu yanlış mı o kadar da ilgilendirmiyor beni. Ne de olsa Çin halk cumhuriyetinde yaşamıyorsunuz. Bazı şeylere tolerans göstermek gerekir. Bir arkadaşın yazdığı gibi sende o zaman askerde makina ile resim çektirenlere ver cezayı. Ben Kuleli 87 mezunuyum. Bu sebeplerden dolayı askerimin de polisimin de muhabbet konusu olmasını istemem. Yaptiği yanlış dersin görüşünü bildirir geçer gidersin. Ama yok yetim hakkı yok benim vergim miş yok şerfsiz miş vs vs bunlar bana göre cahilce. Adam senin vergini yemiyor. Yaptığı işin karşılığını alıyor. Neyse seni de kırmak istemedim. Ama eleştirilerin dozu bazen çok kaçıyor onu dile getirmek istedim.Ha birde asker bir adamın işini yapmaya çalışan bir polise bana birşey yapamaz diyeceğini sanmam. Asker adam kendisine kesilen cezayı suçlu ise paşa paşa öder geçer gider. Herhalde kızgınlıkla söyledin.

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rahatsız mısın arkadaşım sen? Söylemeyeyim diyorum ama illa söyleteceksiniz. Ben de askerim. Askeri personelim. Polisin bana giydirdiği falan yok. Böyle bir ihtimal de yok zaten. Ah bir de giydirmeye çalışan çıksa da bak ben ne giydireceğim o zaman!
    Hocam bir şey söyliyimmi bunu tüm kalbimle söylüyorum..
    Sen çok saygı duyduğum bir adamsın...
    Polislerle ilgili söylediğin çoğu şeye katılıyorum polis olduğum halde..
    Ama öyle bir konuşuyorsun ki kırılmamak elde değil...
    Utanıyorum bazen sayende polis olduğumdan rütbem den...

Sadece her konuda seni geçtim bir çok insan çok ağır yorumlar yapıyor...okursan görürsün..
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alp Tunay son cümlende , ne yazdığın ne demek istediğin anlaşılmıyor senin , biraz Türkçe'ni düzelt istersen .
    Bunu anlamayacak ne var arkadaşım?...
    Bence anlayışını geliştir sen ?...
    '' Helal olsun abime diyorum ve usuldan kayıyorum '' ...
    Cümlesinde anlaşılmayacak ne var?...
    Ha sonundaki kayıyorum kelimesine taklıdıysan Kimseye kaydığım falan yok....
    Konudan kayıyorum ...
    Düşündüğün kadar basitleşmedim...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ero burada kimse rahatsız değil. Polisin de maaşından vergi kesiliyor. O da en az senin kadar vergi ödüyor. Sen önce yazılanları anlayarak oku. Anlamadan millete atar yapmanın alemi yok. Eğer eleştiri olacak ise oda belirli çerçeveler içinde olmalı. Benim anlatmaya çalıştığım o. Konu asker polis o şu bu değil. Hepimiz aynı şeyleri yapıyoruz yolarda. Sen hayatında hiç mi teker yapmadın ters yola girmedin kırmızı da geçmedin? Eleştirininde bir dozu olmalı. Adamlar ellerinden gelse ana avrat düz gidecek. Artist polisi siz hiç görmemişsiniz galiba??? O medeni dediğiniz Avrupa'da polisin eline bir düşünde o zaman elinizdekilerin kıymetini anlarsınız. Ama Facebook ta yazmış. Kask olmadan kimse motor kullanamaz diye. Sırf foto amaçlı demiş. Ama yok efendim onlar görülmez. Ha yaptığı doğrumu yanlış mı o kadar da ilgilendirmiyor beni. Ne de olsa Çin halk cumhuriyetinde yaşamıyorsunuz. Bazı şeylere tolerans göstermek gerekir. Bir arkadaşın yazdığı gibi sende o zaman askerde makina ile resim çektirenlere ver cezayı. Ben Kuleli 87 mezunuyum. Bu sebeplerden dolayı askerimin de polisimin de muhabbet konusu olmasını istemem. Yaptiği yanlış dersin görüşünü bildirir geçer gidersin. Ama yok yetim hakkı yok benim vergim miş yok şerfsiz miş vs vs bunlar bana göre cahilce. Adam senin vergini yemiyor. Yaptığı işin karşılığını alıyor. Neyse seni de kırmak istemedim. Ama eleştirilerin dozu bazen çok kaçıyor onu dile getirmek istedim.Ha birde asker bir adamın işini yapmaya çalışan bir polise bana birşey yapamaz diyeceğini sanmam. Asker adam kendisine kesilen cezayı suçlu ise paşa paşa öder geçer gider. Herhalde kızgınlıkla söyledin.
    Ben suçlu olduğum yerde elbette bana kesilen cezayı sonuna kadar öderim. Alkollü araç kullanmam, kırmızı ışıkta geçmem, olur olmaz yerde basıp kendimce trafiği tehlikeye atmam (sürat limitlerine harfiyen uyarım demiyorum!)

Görüşümü bildirmemin üzerine yorum yapılırsa ben cevabımı veririm ve kimse de buna engel olamaz.

İşini yapan polislere benim saygım sonsuz zaten. Hakkıyla işini yapan yok demiyorum. Ama olan olaylar ortada.

Birkannn; güzel sözlerin için teşekkür ederim. Zira kimseye artniyetle yaklaştığım yok. Dil biraz sivri olabilir ama o da haksızlığa, hakkımın yenmesine dayanamamaktan işte. Sadece olay bu...

Ben suçlu olduğum yerde elbette bana kesilen cezayı sonuna kadar öderim. Alkollü araç kullanmam, kırmızı ışıkta geçmem, olur olmaz yerde basıp kendimce trafiği tehlikeye atmam (sürat limitlerine harfiyen uyarım demiyorum!)

Görüşümü bildirmemin üzerine yorum yapılırsa ben cevabımı veririm ve kimse de buna engel olamaz.

İşini yapan polislere benim saygım sonsuz zaten. Hakkıyla işini yapan yok demiyorum. Ama olan olaylar ortada.

Birkannn; güzel sözlerin için teşekkür ederim. Zira kimseye artniyetle yaklaştığım yok. Dil biraz sivri olabilir ama o da haksızlığa, hakkımın yenmesine dayanamamaktan işte. Sadece olay bu...
    Olay buysa bende arkandayım haksızlığa kim ne olursa benimde tahammülüm yok ...
    Ben yazdıklarını yanlış anlamış olabilirim...
    Sadece her konuda polise fazla laf gelmesi zoruma gitti..
    Polise laf gelsin ama aradaki ufak nokta hakkıyla yapanları ayrı tutmak çok daha içimi rahatlatır..
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Alıntı Birkannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olay buysa bende arkandayım haksızlığa kim ne olursa benimde tahammülüm yok ...
    Ben yazdıklarını yanlış anlamış olabilirim...
    Sadece her konuda polise fazla laf gelmesi zoruma gitti..
    Polise laf gelsin ama aradaki ufak nokta hakkıyla yapanları ayrı tutmak çok daha içimi rahatlatır..
    Elbette! Onların hakkını da yiyen b.k yesin. Ben yiyiyorsam ben de yiyeyim. Eğer bir tane hakkıyla çalışan polise laf atmışsam da Allah belamı verir zaten ondan yana şüphem yok. Ama insan öyle bir hale geliyor ki...

Örneğin; Motosiklet ehliyetimi almaya hak kazanmış ama işletmemiştim. Aradan 5 sene geçmişti. Bu süre içerisinde de motosikletim olamadı. 5 sene sonra işletmek istediğimde normalde Milli eğitimden evrak almam gerekirken polis arkadaş gerek olmadığına kanaat getirip işlemler için beni yönlendirmiş ve toplamda istanbul gibi bir yerde bundan 5 sene evvel 2.5 saatte yeni ehliyetimi almıştım. Buna şaşırmamak elde değil. Sebebi ise aracımın plakası okunmaz (aslında okunuyor ama hem yırtık olduğu için gözüme hoş gelmiyor hem de sıkıntı çıkarabilir düşüncesiyle) diyerek yenilemek istedim. Olaya anlam veremeyen memur arkadaşa olayı anlatmak, arkadaş anladıktan sonra bunun için beni uğraştırıyorsun anlamında tavırları insanı fitil etmeye yetiyor. Güler yüzlü polis görmeye hasret kaldık. Evet işleri icabı güler yüzlü olmaları zor tabiiki, ama ne yazık ki mecburlar. Esnaflığın "master degree" versiyonunu icra ediyorlar...

Elbette! Onların hakkını da yiyen b.k yesin. Ben yiyiyorsam ben de yiyeyim. Eğer bir tane hakkıyla çalışan polise laf atmışsam da Allah belamı verir zaten ondan yana şüphem yok. Ama insan öyle bir hale geliyor ki...

Örneğin; Motosiklet ehliyetimi almaya hak kazanmış ama işletmemiştim. Aradan 5 sene geçmişti. Bu süre içerisinde de motosikletim olamadı. 5 sene sonra işletmek istediğimde normalde Milli eğitimden evrak almam gerekirken polis arkadaş gerek olmadığına kanaat getirip işlemler için beni yönlendirmiş ve toplamda istanbul gibi bir yerde bundan 5 sene evvel 2.5 saatte yeni ehliyetimi almıştım. Buna şaşırmamak elde değil. Sebebi ise aracımın plakası okunmaz (aslında okunuyor ama hem yırtık olduğu için gözüme hoş gelmiyor hem de sıkıntı çıkarabilir düşüncesiyle) diyerek yenilemek istedim. Olaya anlam veremeyen memur arkadaşa olayı anlatmak, arkadaş anladıktan sonra bunun için beni uğraştırıyorsun anlamında tavırları insanı fitil etmeye yetiyor. Güler yüzlü polis görmeye hasret kaldık. Evet işleri icabı güler yüzlü olmaları zor tabiiki, ama ne yazık ki mecburlar. Esnaflığın "master degree" versiyonunu icra ediyorlar...
    Ben seni anlayamamışım yada yazdıklarını direk kötü anlayarak bütün teşkilat olarak üstüme almışım ...
    Çok haklısın bu konuda
    Toplumda direk ön yargı olduğundan insan her şeyi üstüne alınır olmuş...
    Diğer konularda bakarsan o ters yol ihlali yapan şerefsizi asla savunmadım ömür boyu yesin..

Aslında seni şimdi anlıyorum ve anladığıma sevindim.
    Bazı yazdıklarımda hatamı da kabul ediyorum kusura bakma..
    Şuan İstanbuldayım ve denk geldiğim çoğu polis beyefendi efendim tarzı konuşmakta.
    Bazıları da tamamen çok artist...
    Hak verdiğim çok konu var bu olaylarda size
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Sayısal ortamda hata yapıldığına da ben çok kanaat getirmiyorum. Yani burada kalp kırmak çok kolay onarmak çok zor. Yazı ile insan bir yere kadar anlaşabiliyor malum. Ben de kırdıysam affola. Polisin amman efendim falan yapmasını da hem beklemeyen hem de istemeyen bir insanım. Polis ağır olacak. Amiyane tabirle ağır abi. Bu yönünü de bana kalırsa olayları çözmekte kullanmalı. Zira hiç korkmam diyen bile (ben de dahil!) korkacak birşey olmayan da polis ile karşı karşıya geldiğinde şöyle bir dur der. Demeli de... Yoksa caydırıcılığı kalmaz polisimizin...
    Birkannn bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençlik ve üniformanın verdiği özgüven.Gayet normal.
    Eğitimsizlik ve getirdiği bilinçsizlik de normal yani....

Polise o kadar çok laf giydirenler çok dürüst ya,vergilerini kuruşuna kadar ödüyorlar ya.....

Olay vergi mi sence? Niye birçok kişi polislere hoş olmayan yorum yapıyor?
    Son cümlene katılıyorum
    #sürenadam

flashdance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250-R & FZ6 Fazer
    Birkaç motosiklet sürücüsü ark.larımdan öğrendiğim kadarıyla trafikte biz moto sürücülere bayağı iyi niyetli davranıldığını duydum hatta kazalarda (haklıysa eğer) vs.. motosiklet sürücülerinin arkasında durdugu tarzında söylemlere şahit oldum. Ne kadar doğru bilemiyorum fakat onlarında özel yaşantıları var bunları sosyal medyaya dökmek bir hata olmuş bence. Her ne kadar olumsuz örnekli resimler paylaşılsada yunus'lar da bir devlet görevlisidir. Önyargılı davranmadan fikirlerimizi paylaşalım bence.

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    şehiriçinde arkadaşla 2 motor gidiyorduk trafik 30-40 ile akıyor arkadan jipli bir zibidi selektör yapıyor ışıklarda durduk gittik yanına derdin ne senin diye, yol verecekmişiz yavaş gidiyormuşuz, önümüz zaten tıkalı kaçla gideydik, 60-70 le gidilirmiş! arkadan bir yunus ( kesinlikle bu başlığa konu olan ergen profilinde değil ), hemen durdu yanımızda gayet düzgün bir üslüpla sorun ne dedi anlatmamızı istedi, biz de bu arkadaş 60-70 ile gidemediği için arkadan bize selektör yapıyordu dedik. hemen döndü ona aracını şu sağdaki sokağa çek dedi derdini dinledi

Böyle nice örnekler varken, diğer taraftan da daha egolarını yenemeyen, gücünü hayattaki duruşundan değil de belindeki tabancadan alan kişilere yetki ve güç verip polis yapmak toplum için büyük tehdit.

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes görevini yapsın bilader..
    benim vergimle o motosiklete biniyor , maaş alıyor,
    az bile söyluyor millet
    kac para vergi oduyonda boyle boşbogazlık yapıyon soyle devlet olrak odeyekk vergınıı sen herhalde paranı yabancıı ulkedenn alıyon kı bu devletın guvencesınde kazanmıyon anlasılann

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

pistolpitt dogru demıssın hanı devlet gucunu arkasına alıp daha oncekı hayatında sılık olan ve o kıyafetle bırşey zannedenler var yok degıl zaten onlar zamanla asimile olup gıdıyor.toplum ıcın buyuk tehtid demişssin arkadasım peki unuveritelerdeki onlarca profosor hoca ogrencılerı yasa dışı orgutlere sempatızan yapmıyormu onlarca genc uyuşturucuya bagımlı yapıp kullanılmıyormu bir mayıs işci bayramında kactane işçi gelıp bayram yapıyor hadı polıs mudehale ettı dıyorlar jop yasak dendı zamanında gaz yasak denıyor sımdı e bır su var sen polıs olsaydın sana taş molotof atanı nasıl engellersın .hadı engellemedık oradakı esnaf vatandas yada evlerınde yasayanların camları dukkanları yakıp yıkılmadı mı 2 secenek var hangısını yapacagız umarım herkes empati yapar bazı durumlarda umarım ..saygılar tum motorcu arkadaşlarıma hayırlı cumalarr

ben burada birşey göremedim

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    kac para vergi oduyonda boyle boşbogazlık yapıyon soyle devlet olrak odeyekk vergınıı sen herhalde paranı yabancıı ulkedenn alıyon kı bu devletın guvencesınde kazanmıyon anlasılann
    Kardeş git allahını seven akşam akşam Adamı sitrese sokma kaç kuruş vergi veriyormuşuz
    Ulan Bu ülkeden Sı.tığımız B.ka vergi alıyorlar neyin kafasındasın sen
    Aldığımız benzin,Yediğin her türlü yiyecek ,Giğdiğin her türlü Kıyafet ,Kullandığı elektirik,su,Doğalgaz,Çöp vergisi,O bu şu vergisi
    O yüzden iyisimiki Bu lafı birdaha hiç kullanma
    Bakın her yerde diyorum ve tekrarlıyorum
    Tabiki Vergi alınması şart yoksa Devlet Nasıl kalkınacak Ama Cüzi miktarda alınmalı diyorum bende
    Verdiğimiz vergilerle Gününü Gün edenlere Haram Zıkkım Zehir Olsun İki yakaları bir araya gelmesin Şerefsizlerin.
    Sado

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)