Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Müjde kızlar! Yeni yılın ilk benzin zamcığı geldi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı haojin2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen asıl beni güldürme...
    http://www.dunya48.com/guncel/5070-tarih11-haziran-2011-atakoyde-akpye-muhur-basilmis-oy-pusulalari-ucusuyor-.html
    17 milyon fazla oy pusulası basılır,üstüne bide mührü de bastın mı,%50 oy aldın iktidardasın...
    Ama ALLAH böyle şaşırtır seni,deviriverirsin kamyonu,deviriverirsin sahtekarlığını.
    Yandaş medyanın hangi kanalında çıktı bu,bir tane kanal söyleyin.
    Siz tabi bunları duymaz görmezsiniz.
    Arkadaşım,

Laf üretmek kolay ama ispat etmek zordur.

İspat edebilen varmı bu yazdıklarınızı ????

Ayrıca uçuşan oy pusulalarında AKP ye mühür basılmışsa bunun anlamı sandığın içinde olması gereken oyların bazı karanlık eller tarafından oradan alınarak çöpe atıldığının ispatıdır yani sizin tezinizin tam tersidir.
    ertuğrul66 bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bisiklet
    arkadaşlar forum kurallarını okudum üye olurken siyasi tartışmalar yasak yazıyordu ama bunun gibi bir iki yerde daha böyle tartışmalara rastladım sanırım o madde pek geçerli değil bende birşeyler söylemek istiyorum lütfen youtube den izlediğiniz bazı insanların (!) can sıkıntısından hazırlayıp koyduğu videolarla gaza gelip burada polemiğe girmeyin contorium olayınıda biliyoruz kolada böcek kanınıda yapmayın lütfen ben pek taraf tutmuyorum ama sadece burada oda kurallara uymak adına

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Alıntı ertuğrul66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar forum kurallarını okudum üye olurken siyasi tartışmalar yasak yazıyordu ama bunun gibi bir iki yerde daha böyle tartışmalara rastladım sanırım o madde pek geçerli değil bende birşeyler söylemek istiyorum lütfen youtube den izlediğiniz bazı insanların (!) can sıkıntısından hazırlayıp koyduğu videolarla gaza gelip burada polemiğe girmeyin contorium olayınıda biliyoruz kolada böcek kanınıda yapmayın lütfen ben pek taraf tutmuyorum ama sadece burada oda kurallara uymak adına
    Birazdan başlık silinir üstadım merak etmeyiniz. Hep böyle olmuştur burada, her nasılsa elektron ve proton gibi birbirimizi bulup element uydurmuşuzdur
    ertuğrul66 bunu beğendi.
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım,

Laf üretmek kolay ama ispat etmek zordur.

İspat edebilen varmı bu yazdıklarınızı ????

Ayrıca uçuşan oy pusulalarında AKP ye mühür basılmışsa bunun anlamı sandığın içinde olması gereken oyların bazı karanlık eller tarafından oradan alınarak çöpe atıldığının ispatıdır yani sizin tezinizin tam tersidir.
    http://www.facebook.com/notes/atatürkün-evlatlarıyızampûlle-değil-cumhuriyetle-aydınlanırız/akpye-evet-mührü-basilmiş-pusulalarla-dolu-araç-yakalandi/10150203923030952
    O oyların akpden çalınmadığına,aksine akp için kullanılacağına eminim.
    Eğer akpnin oyları çalınsaydı en az 15 gün sistematik olarak haber gözümüze sokulurcasına verilirdi.
    Belirttiğim gibi hiçbir tv kanalında çıkmadı.
    Ayrıca sadece bir yerde yok ki!Türkiye'nin birçok yerinde var.
    Ayrıca 17 milyon fazla oy pusulası niye basıldı?
    Bu forumda anket düzenlense 10 kişiden en az 8'i akpye oy vermedim der.Veya dışarıda halka sorsanız da aynı şekilde bir sonuç çıkar(Hile katılmazsa).
    Bu da başka bir ispatı.
    cousinecruis ve M.balibey bunu beğendiler.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    - Türkiye'de sadece(!) son 10 yılda yapılan cami sayısının 7.727 olduğunu
    - 2002'de MEB bütçesinden eğitim yatırımlarına ayrılan payın %17.18 den bugün %6.64 e düştüğünü
    (ilk iki madde arasında belki bir bağ kurarsınız)
    - Deprem felaketinde Van'ın köylerine günlerce bir tek yetkilinin uğramadığını, insanların çadırlarda ısınmaya çalıştıkları elektrikli sobalar yüzünden yandıklarını, ishal salgınının olduğunu, dağıtılan yardımların adeta güvercinlere yem atarmışçasına yapıldığını ve bu yüzden kargaşaların ve yağmacıların ortaya çıktığını ( deprem konutlarına hiç girmiyorum bile. Yıllardır alınan deprem vergisinin duble yollara harcanan kısmından bir miktar artakalmış olsa gerek )
    - Van depreminde çöken Bayram otelin önünde Beşir Atalay'ın konuşması sırasında “Vali istifa” diye bağıran ve Valilik önünde protesto eylemi yapan depremzedelerin polisler tarafından cop ve biber gazıyla dağıtıldığını
    - Sn(!) Başbakanın " Üniversitelerde " diye genelleme yaparak sizi ve halkın diğer kesimini nasıl da kandırdığını, AÖF öğrencilerinin dönemlik 250 TL lik har(a)ç ücretinin 50 TL ye düşürülüp üzerine 200 TL lik bir "öğrenim bedeli" getirildiğini (yani aöf öğrencilerinin dönem başı 200 TL ödediğini ) 2. Öğretim öğrencilerinin 3 kat fazla har(a)ç ödemesi yetmiyormuş gibi, bu öğrenci arkadaşlara herhangi bir düzenleme getirilmediğini (yanılmıyorsam durum yüksek lisans içinde geçerli)
    biliyor muydunuz ?
    Yeter mi yoksa iki sayfa daha yazayım mı ?
    Lafı eğip bükmek konusunda çok ustasın motorkafa ama ben seni uzun zamandır kaale almıyorum. Sen bu forumda heba oluyorsun senin yerin meclis. Lütfen oraya git ve kendine orada güldür.

---------- Post added at 23:07 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

http://www.facebook.com/notes/atatürkün-evlatlarıyızampûlle-değil-cumhuriyetle-aydınlanırız/akpye-evet-mührü-basilmiş-pusulalarla-dolu-araç-yakalandi/10150203923030952
    O oyların akpden çalınmadığına,aksine akp için kullanılacağına eminim.
    Eğer akpnin oyları çalınsaydı en az 15 gün sistematik olarak haber gözümüze sokulurcasına verilirdi.
    Belirttiğim gibi hiçbir tv kanalında çıkmadı.
    Ayrıca sadece bir yerde yok ki!Türkiye'nin birçok yerinde var.
    Ayrıca 17 milyon fazla oy pusulası niye basıldı?
    Bu forumda anket düzenlense 10 kişiden en az 8'i akpye oy vermedim der.Veya dışarıda halka sorsanız da aynı şekilde bir sonuç çıkar(Hile katılmazsa).
    Bu da başka bir ispatı.

Forumda kimin nereye oy verdiği konusunda değil ama bir başka konuda insanların siyasi rengi hakkında ipucu verebilecek bir oylama yapıldı ve sonuç %52 ye karşı %48 çıktı . Bu rakamlar size birşey çağrıştırmıştır umarım
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir boşluk bir eksiklik vardı şimdi rahatladım zamına koyayım

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    - Türkiye'de sadece(!) son 10 yılda yapılan cami sayısının 7.727 olduğunu
    - 2002'de MEB bütçesinden eğitim yatırımlarına ayrılan payın %17.18 den bugün %6.64 e düştüğünü
    (ilk iki madde arasında belki bir bağ kurarsınız)
    - Deprem felaketinde Van'ın köylerine günlerce bir tek yetkilinin uğramadığını, insanların çadırlarda ısınmaya çalıştıkları elektrikli sobalar yüzünden yandıklarını, ishal salgınının olduğunu, dağıtılan yardımların adeta güvercinlere yem atarmışçasına yapıldığını ve bu yüzden kargaşaların ve yağmacıların ortaya çıktığını ( deprem konutlarına hiç girmiyorum bile. Yıllardır alınan deprem vergisinin duble yollara harcanan kısmından bir miktar artakalmış olsa gerek )
    - Van depreminde çöken Bayram otelin önünde Beşir Atalay'ın konuşması sırasında “Vali istifa” diye bağıran ve Valilik önünde protesto eylemi yapan depremzedelerin polisler tarafından cop ve biber gazıyla dağıtıldığını
    - Sn(!) Başbakanın " Üniversitelerde " diye genelleme yaparak sizi ve halkın diğer kesimini nasıl da kandırdığını, AÖF öğrencilerinin dönemlik 250 TL lik har(a)ç ücretinin 50 TL ye düşürülüp üzerine 200 TL lik bir "öğrenim bedeli" getirildiğini (yani aöf öğrencilerinin dönem başı 200 TL ödediğini ) 2. Öğretim öğrencilerinin 3 kat fazla har(a)ç ödemesi yetmiyormuş gibi, bu öğrenci arkadaşlara herhangi bir düzenleme getirilmediğini (yanılmıyorsam durum yüksek lisans içinde geçerli)
    biliyor muydunuz ?
    Yeter mi yoksa iki sayfa daha yazayım mı ?
    birton tartışılan forum başlığında, duble yol ve sağlık harici vermeye calıştıkları 3-5 örneğin üzerine;
    -100lerce satılan kurum,
    -100lerce satılan toprak,
    -100lerce aşağılanan ana, baba, şehit, işci, çiftçi, öğrenci, öğretmen...... gibi örnekler,
    -terörün ne duruma geldiği, teröristin tv ekranlarında bakanlarla sarılıp şov yaptığı, ölüsünün bile şov yapabildiği, apo piçinin eteğinin öpülebileceği fetfasının verildiği örnekler,
    -dış borcun bilmem kaç katına çıktığı gibi örnekler,
    -işsizliğin alıp başını yürüdüğü, kıçmızda don kalmadığı,
    gibi gibi 100lerce örneği toplayıp 1000lere geldiğimiz halde hala daha çok iyiyiz süperiz acayip refah durumdayız naraları atılabiliyorsa, çok iyi oldu, çokta güzel iyi oldu hadi hayırlı işler, diyorum başkada birşey demiyorum
    haojin2005, xawa, M.balibey ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Siyasetle uğraşmamanın cezası, sizden daha aptal olanlar tarafından yönetilmektir. - Platon

Ne yapılmaya çalışılıyor aynı benzini yurt dışına komik bir fiyata satıyorlar litresi 1.43 liraya iç pazarda zam 5 liraya dayandırılıyor.Madem adaletle başlıyor ismin önce kendi vatandaşına adil davran sonra zam yap.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    soyunup çırılçıplak sokaklarda koşmak istiyorum

Motosikleti
    Bisiklet
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soyunup çırılçıplak sokaklarda koşmak istiyorum
    femen örgütünün Türkiyedeki kolunun kurucusu ve tek üyesi olarak nam salarsın

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Lafı eğip bükmek konusunda çok ustasın motorkafa ama ben seni uzun zamandır kaale almıyorum. Sen bu forumda heba oluyorsun senin yerin meclis. Lütfen oraya git ve kendine orada güldür.
    Tercümesi : Ne yazsam ki şimdi ? MEB durumu zaten kendi sitesinde açıklamış. Sağlık ve eğitime harcanması gereken para misli misli dine harcanmış, ki zaten gözler önünde.
    ııııımmmm... E deprem felaketi mağdurlarını zaten televizyonlarda günlerce izledik. Vay anasını ! Harç muhabbetinde de yırtamıycaz. Hala alınıyormuş demek ki En iyisi laf cambazlığı deyip geçiştireyim.
    haojin2005, xawa, M.balibey ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Motosikletli Kaplumbağa...

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Allah aşkına matematikten ıspattan bahesedilmiş. Bence biraz insanlıktan bahsedelim benzini vs geçelim. Hangi partiye oy verirsen ver biraz Allah korkusu,vicdan olması lazım insanda. Şimdi asgari ücrete zam geldi duymuşunuzdur 740 liradan 774 liraya çıktı neti yani 34 lira zam yapıldı. Hadi bunu kabullendik te verdiğin bu zammı insan olarak yaşamak için en azından elektrik kullanıyoruz,doğalgaz kullanıyoruz( ısınmada olmasada çoğu şehirde ocakta oda olmasa tüp kullanılıyor zaten) ikisinede bayagüzel zamlar geldi doğal gaz 9.8 elektrik 10.1 bakın bunlar son zamlar yani son ayın zammı 6 aylık periyoda bakmıyorum. zaten bu 2 zamla ki enflasyonu saymıyorum bu zam eridi gitti. Bu hiç bir vicdana sığmaz. kaldı ki diğer zamlarda az buz değil. Bismillah
    vergi cezaları arttı iyi oldu cezası olan çeksin diyelim
    motorlu taşıtlar vergisi... eee aracı olan düşünsün kardeşim diyelim
    harçlar pasport,yargı,sürücü belgesi vs....eee bukadar ehliyet almayın yurtdışınada çıkanın zaten parası var ödesin diyelim.
    damga vergisi,beyannamedir veraset miras işleridir...ee zaten bize kimseden miras yok diyelim.
    trafik cezaları...en sevdiğim ceza tipi bence daha çok zam yapılmalı en doğru zam politikası bu konuda tebrik ederim.
    diye gidiyor bunlar aklımda olanlar arkadaşlar devamını netten araştırmam lazım. Yani insan olana bukadar yüklenilmez arkdaş bari şu garibanın sırtından inin artık anasını ağlattınız. Bu arada harçlar yok denilmiş. Evet önceden harç ve katkı payı vardı mesela 100tl harç 50tl katkı payıydı yani total 150tl öğrencinin cebinden çıkıyordu. şimdi harç 0tl katkı payı 150tl yani total 150tl bunlar insanlıkla ilgili olanlar eğer matematik, ekonomi iktisat gibi alanlara girerseniz haber verin çalışıpta gelelim. Saygılar bizden.
    35emre35, xawa, M.balibey ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeyi geçtim şu ömrü hayatımda asgari ücrete calısıpda iktidardan çok memnunum diyenini görmedim. Herkez söver sayar haklılar çünkü.

Tuzu kuru olan vatandaş ise toz kondurmaz.
    haojin2005, xawa, M.balibey ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Yahu sağı solu ortası hepimiz motorcuyuz,bu zamlar hepimizi etkiliyor,bu zamları savunmak şu durumda abesle iştigal çünkü dünya geneli zirve oynuyoruz gsmh ortada iken asgari ücret açlık sınırının altında iken,bunu haklı çıkartmanın yolu 100 yıl önceki politik yanlışlar olmamalı geçmişte ne olursa olsun geçmişte kalır aslolan bugün ve yarındır,sırf geçmişle mukayese ederek bugünümü ve yarınımın daha aydınlık olması için neden mücadele etmeyelim ? Eee sen 50 yıl önce tüp kuyruğu gaz kuyruğundaydın , hastanede sıra vardı bilmemne ee yapılan doğrular uğruna yanlışları göz ardı mı edelim ? Bu dünyanın en pahalı benzini artık kulak alışkanlığı normal gelsede ütopik bir durumu içselleştirip olağanmış gibi göstermek gerçekten sahte ki buradaki çoğunluk da kabullenmeyecek.

Kim başa gelirse gelsin iyiye iyi kötüye kötü demeyi bilmeliyiz,bu hepimizin menfaatine olanı kabullenmek,görmezden gelmek,bağnazlık her daim zarara vesiledir.
    [Turan], xawa, M.balibey ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Lan arkadaş açlık sınırının 1000 TL, yoksulluk sınırının 3100 TL, asgari ücretin ise 770 TL olduğu bir ülkede neyi tartışıyoruz ki ?
    İndirin hadi kepenkleri gidelim.
    GaCCaLL, xawa, M.balibey ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001

---------- Post added at 23:07 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

Forumda kimin nereye oy verdiği konusunda değil ama bir başka konuda insanların siyasi rengi hakkında ipucu verebilecek bir oylama yapıldı ve sonuç %52 ye karşı %48 çıktı . Bu rakamlar size birşey çağrıştırmıştır umarım
    Acaba senden başka bu başlıkta hükümeti savunan var mı bir bak.
    Referandumdan kastediyorsun anladım,referandumlar insanın siyasi rengini belirtmez.
    Parti ismi vermek istemiyorum ancak birçok partide görüş ayrılıkları oldu.
    Veya insanlar bazı bölümleri kendi görüşlerine uyuyor diye evet oyu verdiler.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı 35emre35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birton tartışılan forum başlığında, duble yol ve sağlık harici vermeye calıştıkları 3-5 örneğin üzerine;
    -100lerce satılan kurum,
    -100lerce satılan toprak,
    -100lerce aşağılanan ana, baba, şehit, işci, çiftçi, öğrenci, öğretmen...... gibi örnekler,
    -terörün ne duruma geldiği, teröristin tv ekranlarında bakanlarla sarılıp şov yaptığı, ölüsünün bile şov yapabildiği, apo piçinin eteğinin öpülebileceği fetfasının verildiği örnekler,
    -dış borcun bilmem kaç katına çıktığı gibi örnekler,
    -işsizliğin alıp başını yürüdüğü, kıçmızda don kalmadığı,
    gibi gibi 100lerce örneği toplayıp 1000lere geldiğimiz halde hala daha çok iyiyiz süperiz acayip refah durumdayız naraları atılabiliyorsa, çok iyi oldu, çokta güzel iyi oldu hadi hayırlı işler, diyorum başkada birşey demiyorum
    iyice zıvanadan çıktı bu ulusalcılar.
    100lerce satılan toprak da nesi?
    teröristin sarıldığı bakan da kimmiş?
    aponun eteği öpüleceği fetvası da nereden çıktı?
    farazi olur da bu kadar mı olur?
    heleki aşağılama; ayıptır yahu, aşağılama ve küfür esasen hükümet karşıtlığının en temel jargonudur.
    bu ve bunun gibi yüzlerce konu başlığındaki mesajı okursanız kimin aşağılanmaya çalıştığı, kimin ağzından salyalar sarkıtarak küfürler ettiği ortadadır.
    göyya kimsenin kıçında don yok ise, eğitim-sağlık yerlerde sürünüyor ise ve bu işlerin sorumlusu hükümet her seferinde güçlenerek iktidara geliyor ihtimal ki ideolojik gözlüklerinize pislik sıvanmış ve baktığınız yeri bombok görüp kuduruyorsunuz.
    bu durumda kendinize ve yurdum insanına bakışınıza çeki-düzen veriniz.
    diğer halükarda;
    siyaset adına, ekonomi adına söyleyeceğiniz iki çift söz, yazacağınız iki satır yazı varsa
    aha memleket, aha meydan.
    zira her fırsatta kapılıp gittiğiniz galeyandan gına geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:39 ----------

Acaba senden başka bu başlıkta hükümeti savunan var mı bir bak.
    Referandumdan kastediyorsun anladım,referandumlar insanın siyasi rengini belirtmez.
    Parti ismi vermek istemiyorum ancak birçok partide görüş ayrılıkları oldu.
    Veya insanlar bazı bölümleri kendi görüşlerine uyuyor diye evet oyu verdiler.
    90'larda erbakan için de dillendirilmişti bu uyduruk söylem.
    davanıza öyle körü körüne bağlısınız ki başka türlü yaşayan ve düşünen insanların varlığına bile inanmakta zorluk çekiyorsunuz.
    herkes sizin stilinizle her ortamda ağzına geldiği gibi siyaset konuşsa kan gövdeyi götürür.
    sessiz çoğunluğun sesi sandıkta çıkıyor.
    iyiki de öyle oluyor.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    diğerlerine hiç cevap vermiyorum çünkü çok cevap verildi yazıldı çizildi, esas ben gülüyorum size
    birtek el etek konusuna cevap vereyim
    http://www.furkanvakfi.net/soru-ceva...-dersiniz.html
    http://www.haberozalp.net/haber/bari...k-de-1856.html

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyice zıvanadan çıktı bu ulusalcılar.
    100lerce satılan toprak da nesi?
    teröristin sarıldığı bakan da kimmiş?
    aponun eteği öpüleceği fetvası da nereden çıktı?
    farazi olur da bu kadar mı olur?
    heleki aşağılama; ayıptır yahu, aşağılama ve küfür esasen hükümet karşıtlığının en temel jargonudur.
    bu ve bunun gibi yüzlerce konu başlığındaki mesajı okursanız kimin aşağılanmaya çalıştığı, kimin ağzından salyalar sarkıtarak küfürler ettiği ortadadır.
    göyya kimsenin kıçında don yok ise, eğitim-sağlık yerlerde sürünüyor ise ve bu işlerin sorumlusu hükümet her seferinde güçlenerek iktidara geliyor ihtimal ki ideolojik gözlüklerinize pislik sıvanmış ve baktığınız yeri bombok görüp kuduruyorsunuz.
    bu durumda kendinize ve yurdum insanına bakışınıza çeki-düzen veriniz.
    diğer halükarda;
    siyaset adına, ekonomi adına söyleyeceğiniz iki çift söz, yazacağınız iki satır yazı varsa
    aha memleket, aha meydan.
    zira her fırsatta kapılıp gittiğiniz galeyandan gına geldi.
    İşte beklediğim adam
    Hükümete muhalif olanlarla en güzel mücadele eden, emekçi kişi
    Hoşgeldin sefa getirdin

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ulem hükümete geçirmeye firsat çikti diye sevinçle topige girdim ama daha birinci sayfada su yoruma çakilip kaldim.

Alıntı asmam çardaktan,suyu bardaktan, gel öpeyim gocuman kiz, ilimon yanaktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kızlar?! Kimi aşağılıyorsun?
    Kiz olmak asagilik bir seymi kardes?
    Bu nasil yorum?
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)